Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac40.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
15:00Avanhard Kramatorsk - Alliance Lipova DolinaCANLI
14:51Bastion Minsk - Titan MinskCANLI
14:45Navbahor Namangan - BunyodkorCANLI
14:15Shanghai Shenhua - Chongqing LifanCANLI
14:15Milsami - Victoria BardarCANLI
14:00Druk Stars - Ugyen AcademyCANLI
16:00Sampdoria - Salernitana 1919
16:00Arieșul Turda - Hunedoara
16:00Crisul Chisineu-Cris - Gloria Lunca Teuz Cermei
16:00Metan - Flacara Horezu
17:00Virtus Entella - Pisa 1909
17:00Bologna 1909 - Reggina Calcio
17:40Al-Sahel Al-Qatif - Draih
17:50Al-Kawkab - Feiha
18:00Arturo Fernandez Vial - Colchagua Club de Deportes
18:00Deportes Recoleta - General Velasquez
18:00Sahab Club - Al-Hussein
18:20Ohud Medina - Hajer Club
18:30Litex Lovech - Kariana Erden
18:30Deportivo Cultural Santa Rosa - Santos
19:15Armée - Kiffa
19:30Unión San Felipe - San Luis de Quillota
20:00Pordenone Calcio - Monza Brianza 1912
20:00Nouakchott King's - Garde Nationale
20:30Black Leopards - Baroka
20:30Chippa United - Kaizer Chiefs
20:30Al-Ahli - Nassr
20:45Star Penzing - Schwechat
20:45Twente - Graafschap
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
20:55Shakhtar Donetsk - Inter (beIN SPORTS HD 2)
21:00Girona - Cartagena
21:00Viking - Haugesund
21:00Rein - Gleinstatten
21:00Fehring - Feldbach
21:00Stripfing Weiden - Wiener Neustadt
21:00Guarany de Sobral - America Natal
21:00Barcelona Esportivo Capela - Brasil
21:00Matonense - Associação Atlética Francana
21:00Maua - Mauaense
21:00Sociedade Esportiva Itapirense - Brasilis
21:00Suzano - Mogi Das Cruzes
21:00De Novembro - Inter de Bebedouro
21:00Sport Chavelines Juniors - Unión Comercio
21:00Defensor Sporting - Nacional Montevideo
21:00Liverpool Montevideo - Danubio
21:30Crawley Town - Tranmere Rovers
21:30Ilztal - Waldbach
21:30Pölten - Retz
21:30Margaretner - Hellas Kagran
21:45Heerenveen - FC
21:45VVV-Venlo - Den Bosch
22:00Barnsley - Queens Park Rangers
22:00Wimbledon - Blackpool
22:00Bristol Rovers - Hull City
22:00Charlton Athletic - Oxford United
22:00Crewe Alexandra - Lincoln City
22:00Ipswich Town - Gillingham
22:00Milton Keynes Dons - Wigan Athletic
22:00Peterborough United - Burton Albion
22:00Bolton Wanderers - Bradford City
22:00Carlisle United - Morecambe
22:00Forest Green Rovers - Grimsby Town
22:00Harrogate Town - Stevenage
22:00Leyton Orient - Exeter City
22:00Mansfield Town - Barrow
22:00Newport County - Colchester United
22:00Port Vale - Cheltenham Town
22:00Southend United - Oldham Athletic
22:00Walsall - Cambridge United
22:00Wrexham - Barnet
22:0007 Vestur - Argja Boltfelag
22:30Cinderford Town - Winchester City FutbolClub
22:30Kempston Rovers - Kidlington
22:30Phoenix Sports - East Grinstead Town
22:30Sholing - Frome Town
22:30Hartley Wintney - Yate Town
22:30Hednesford Town - Bromsgrove
22:30Maldon & Tiptree - Tilbury
22:30Witham Town - Heybridge Swifts
22:40Trarza - Police
22:45Chichester City - Three Bridges
22:45Hastings United - Whitehawk
22:45Neots Town - Biggleswade
22:45Hayes & Yeading United - Chesham United
22:45Hendon - Farnborough
22:45Poole Town - Gosport Borough
22:45Salisbury City - Weston-super-Mare
22:45Taunton Town - Dorchester Town
22:45Truro City - Wimborne Town
22:45Walton Casuals - Metropolitan Police
22:45Barwell - Rushall Olympic
22:45Biggleswade Town - Coalville Town
22:45Kings Langley - Banbury United
22:45Rushden & Diamonds - Tamworth
22:45Ives Town - Leiston
22:45Stratford Town - Redditch United
22:45Chippenham Town - Dartford
22:45Hampton & Richmond Borough - Eastbourne Borough
22:45Basildon United - Canvey Island
22:45Brentwood Town - Cambridge City
22:45Bury Town - Felixtowe & Walton
22:45Coggeshall Town - Aveley
22:45Histon - Romford
22:45Hullbridge Sports - Dereham Town
22:45Soham Town Rangers - Sudbury
22:45Hornchurch - Haringey Borough
22:45Potters Bar Town - Worthing
22:45Marine - Pickering Town
22:45Marske United - Widnes
22:45Sheffield - Stamford
22:45Tadcaster Albion - Prescot Cables
22:45Bamber Bridge - Gainsborough Trinity
22:45Basford United FutbolClub - Scarborough Athletic
22:45Mickleover Sports - Hyde United
22:45Redcliffe - Whitby Town
22:45South Shields - United of Manchester
22:45Stafford Rangers - Atherton Collieries
22:45Stalybridge Celtic - Morpeth Town
22:45Warrington Town - Buxton
22:45Boston United - Guiseley
22:45Chester - Curzon Ashton
22:45Hereford - Bradford Park Avenue
22:45Athlone Town - Bray Wanderers
22:45Cabinteely - Drogheda United
22:45Cobh Ramblers - Shamrock Rovers
22:45Galway United - University College Dublin
22:45Wexford Gençlers - Longford Town
22:45Kelty Hearts - Vale of Leithen
22:45Blackburn Rovers - Reading
22:45Brentford - Norwich City
22:45Middlesbrough - Coventry City
22:45Swansea City - Stoke City
22:45Wycombe Wanderers - Watford
22:45Fleetwood Town - Shrewsbury Town
22:45Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
22:45Portsmouth - Northampton Town
22:45Rochdale - Sunderland
22:45Scunthorpe United - Salford City
22:45Aldershot Town - Torquay United
22:45Boreham Wood - Woking
22:45Bromley - Weymouth
22:45Dover Athletic - Eastleigh
22:45Hartlepool United - Altrincham
22:45King's Lynn Town - Wealdstone
22:45Maidenhead United - Dagenham & Redbridge
22:45Stockport County - Solihull Moors
22:45Yeovil Town - Sutton United
23:00Dordrecht - Utrecht
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
23:00Atalanta - Ajax (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Salzburg (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Liverpool - Midtjylland (beIN SPORTS HD 3)
23:00Marsilya - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
23:00Monchengladbach - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
23:00Porto - Olympiacos (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:15Rampla Juniors - Albion Montevideo
23:30Union Huaral - Juan Aurich
00:00Limón - Grecia
00:00Independiente de Caquenes - Deportes Linares
01:00Associação Chapecoense de Futebol - Maceio
01:15Audax Italiano - Club Bolívar
01:15Sport Huancayo - Liverpool Montevideo
01:30Club Atletico Atenas - Villa Española
02:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tampico Madero
02:00Montreal Impact - Nashville
03:00Deportivo Lara - Atlético Club Mineros de Guayana
03:30Botafogo de Futebol e Regatas - Cuiabá Esporte Clube
03:30Union La Calera - Deportes Tolima
04:00Atlético Huila - Boca Juniors De Cali
04:05Pumas Tabasco - Alebrijes de Oaxaca
05:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
06:05Cimarrones de Sonora - Tepatitlan de Morelos
08:00Atırau - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
09:30Jiangxi Liansheng - Heilongjiang Lava
10:00Kunshan - Chengdu Better City
10:00Sichuan Jiuniu - Guizhou Zhicheng
10:30Shenzhen - Shijiazhuang Ever Bright
11:00Makhtaaral - Kyran
12:00Akzhayik - Bolat
12:00Jetısu - Akademiya Ontustık
13:00Tokyo - Kashiwa Reysol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos
13:00Vegalta Sendai - Vissel Kobe
13:00Nantong Zhiyun - Suzhou Dongwu
14:00Altay - Ekibastuzets
14:00Liepāja - Valmieras
14:00Ventspils - Rīgas Futbola skola
14:00Ankara Demirspor - Manisa
14:00Ergene Velimeşe Spor - Çorum Belediyespor
14:00Erzincanspor - Hacettepe
14:00Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Serik Belediyespor
14:00Eyüpspor - Pendikspor
14:00Hekimoğlu Trabzon - Utaş Uşakspor
14:00İnegölspor - Afjet Afyonspor
14:00Kırklarelispor - Kırşehirspor
14:00Konyaspor 1922 - Elazığspor
14:00Niğde Belediyespor - Kocaelispor
14:00Pazarspor - Karacabey Belediyespor
14:00Sakaryaspor - Sivas Belediye Spor
14:00Tarsus İdman Yurdu - Mamak
14:00Turgutluspor - Kardemir Karabükspor
14:00Bayrampaşa - Düzcespor
14:00Muğlaspor - Bergama Belediyespor
14:30Tom Tomsk - SKA-Khabarovsk
14:35Pekin Spor Üniversitesi - Xinjiang Tianshan Leopard
14:35Taizhou Yuanda - Changchun Yatai
14:35Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande
15:00Radomiak Radom - Tychy
15:00Spartak Moskova - Yenisey Krasnoyarsk
15:00Kahramanmaraşspor - Zonguldak Kömürspor
15:30Tatabánya - Veszprém
16:00Cibalia - Hajduk Split
16:00Torino - Lecce
16:00Grorud - Åsane Fotball
16:00Poli Timisoara - Dunărea Călărași
16:00Gloria Buzău - Csikszereda Miercurea Ciuc
16:00Pandurii Targu - Farul Constanța
16:00Foresta Suceava - Bucovina radauti
16:00Steaua - Voluntari
16:00Cluj Sanatatya - Industria Galda
16:00Viitorul Constanța - Agricola Borcea
16:00Nizhniy Novgorod - Orenburg
16:00Tekstilshchik Ivanovo - Torpedo Moskova
16:30Cagliari Calcio - Cremonese
17:00Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
17:00Cittadella - Spezia Calcio
17:00Cosenza Calcio - Monopoli
17:00Bisceglie 1913 Don - Cavese
17:00Salamis Famagusta - Ermis Aradippou
17:00Alania Vladikavkaz - Akron Tolyatti
17:30Tadamun - Salibikhaet
17:30Yarmouk Kuwait - Burgan Sports Club
17:30İrtiş Omsk - Veles Moskova
17:30Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh
17:40Al-Nahda Club Al-Khobar - Al-Bukayriyah
17:50Al-Shoulla Al Kharj - Najran
18:00Vendée Les Herbiers - Colomiers Football
18:00Benevento Calcio - Empoli
18:00Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
18:00Grupo Sportivo de Loures - Alverca
18:00Petrolul Ploiești - Slatina
18:00Chertanovo Moskova - Chaika Peschanokopskoye
18:00Dynamo Bryansk - Baltika Kaliningrad
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Krasnodar
18:00Krylia Sovetov - Shinnik Yaroslavl
19:00Telavi - Saburtalo Tbilisi
19:00Slaven Belupo - Lokomotiva
19:00Krotone - SPAL
19:00Genoa - Catanzaro 1929
19:00Hellas Verona - Unione Venezia
19:00Amedspor - Gümüşhanespor
19:30JBK - Kiisto
19:30Le - Nantes
19:45Al-Shabab Ahmadi - Al-Salmiya
20:00Oberachern - Linx
20:00Nomme Kalju - Legion Tallinna
20:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
20:00Havnar Bóltfelag - NSÍ Runavík
20:00Kokkola - Vasa
20:00Bastia-Borgo - Boulogne
20:00Metz - Lusitanos Saint-Maur
20:00Haguenau - Bobigny
20:00Jura Sud Foot - Rumilly Vallieres
20:00Fleury-Mérogis - Voltigeurs de Châteaubriant
20:00Gefle - Frej Taby
20:00Fiorentina - Calcio Padova
20:00Parma - Delfino Pescara 1936
20:00Udinese Calcio - Vicenza Calcio
20:00Oygarden - Toppfotball
20:00Raufoss - Lillestrøm
20:00Sandnes - Strømmen
20:00Sogndal Fotball - Jerv
20:00Tromsø - HamKam
20:00Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:30Backnang - 08 Bissingen
20:30Lamontville Golden Arrows - SuperSport United
20:30Mamelodi Sundowns - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
20:30Maritzburg United - Cape Town City
20:30Orlando Pirates - Stellenbosch
20:30Osnabruck - Darmstadt 98
20:45Haag - Sparta Rotterdam
20:55Krasnodar - Chelsea
20:55İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Chelsea (beIN SPORTS HD 2)
21:00SpVgg Vreden 1921 - Meinerzhagen
21:00Víkingur Gøta - KÍ Klaksvík
21:00Albacete Balompié - Las Palmas
21:00Castellon - Almería
21:00Espanyol - Ponferradina
21:00Häcken - Djurgårdens
21:30Borussia Freialdenhoven - Alfter
21:30Monheim - 03 Hilden
21:30Velbert - SpVg Schonnebeck
21:30Engers - Alemannia Waldalgesheim
21:30Frisia - Weiche Flensburg
21:30Westfalia Rhynern - Erndtebrück
21:45Finnentrop-Bamenohl - Haltern
21:45Emmen - Eindhoven
21:45Heracles Almelo - Telstar
21:45Waalwijk - Cambuur
22:00Santos - Ceará Sporting Club
22:00Stade Briochin - Orléans
22:00Ranheim Fotball - Stjørdals-Blink
22:00Everton de Viña del - Colo-Colo
22:00Preston North - Millwall
22:30Larkhall Athletic - Thatcham Town
22:45Aylesbury United - Bedford Town
22:45Corby Town - Daventry Town
22:45Grays Athletic - Great Wakering Rovers
22:45Cray Wanderers - Merstham
22:45Fylde - Kettering Town
22:45Finn Harps - Patrick's Athletic
22:45Bournemouth - Bristol City
22:45Birmingham City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Cardiff City
22:45Luton Town - Nottingham Forest
22:45Rotherham United - Sheffield Wednesday
23:00Jarabacoa - Cibao
23:00Roda JC Kerkrade - Fortuna Sittard
23:00Borussia Dortmund - Zenit Saint Petersburg
23:00Club Brugge - Lazio
23:00Ferencvárosi - Dynamo Kyiv
23:00Juventus - Barcelona
23:00Manchester United - Leipzig
23:00Sevilla - Stade Rennais
23:00Juventus - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
23:00Sevilla - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Manchester United - Leipzig (beIN SPORTS HD 3)
23:00Club Brugge - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
23:00B.Dortmund - Zenit (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:30Club Sport Alianza Atlético Sullana - Coopsol
23:30Real Oviedo - Logroñés
00:00Delfines Del Este - Atletico Pantoja
00:45Sporting Lisbon - Vicente
01:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
01:15Centro Atlético Fénix - Huachipato
02:00Club Celaya - Venados
02:00York Red Bulls - İngiltere Revolution
02:30Cincinnati - Sporting Kansas City
02:30Orlando City Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
02:30Toronto - York City
03:00Deportes Quindío - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:00United - Columbus Crew
03:00Minnesota United - Colorado Rapids
03:30Clube Atlético Paranaense - Flamengo Regatas
03:30Sport Club Corinthians Paulista - América Futebol Clube Minas Gerais
03:30Dallas - Inter Miami
03:40Once Caldas - Envigado Fútbol Club
04:05Correcaminos - Tapatio
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy
05:30Los Angeles - Houston Dynamo
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
06:05Universidad de Guadalajara - Atletico Morelia
10:30Wuhan Zall - Qingdao Hainiu
14:35Jiangsu Sainty - Shanghai Dongya
15:00Lech Poznań - Olimpia Elbląg
18:30Alcorcón - Sporting de Gijón
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
19:30Rapid București - Mioveni
20:55Milan - Sparta Prague
20:55Athens - Leicester City
20:55Feyenoord - Wolfsberger
20:55Crvena Zvezda - Slovan Liberec
20:55Gent - Hoffenheim
20:55Karabağ - Villarreal
20:55LASK Linz - Ludogorets 1945
20:55Lille - Celtic
20:55CSKA Moskova - Dinamo Zagreb
20:55Royal Antwerp - Tottenham Hotspur
20:55Sivasspor - Maccabi Tel Aviv
20:55Zorya Luhansk - Braga
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
21:00Mirandés - Real Zaragoza
21:00Tenerife - Lugo
21:00Mallorca - Málaga
21:00Sirius Fotboll - Fotboll
22:00Tigres Futbol Club - Deportivo Pereira
23:00Leones - Rionegro Aguilas
23:00Real Santander - Boyacá Chicó
23:00Omonia - Eindhoven
23:00Arsenal - Dundalk
23:00Alkmaar - Rijeka
23:00Benfica - Standard Liège
23:00Cluj - Young Boys
23:00Granada - PAOK
23:00Molde - Rapid Wien
23:00Nice - Hapoel Be'er Sheva
23:00Rangers - Lech Poznań
23:00Real Sociedad - Napoli
23:00Roma - CSKA Sofia
23:00Slavia Prague - Bayer 04 Leverkusen
23:30Club Independiente Santa - Patriotas
23:30Sabadell - Leganés
23:30Rayo Vallecano - Fuenlabrada
01:00Clube Atletico Bragantino - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Coquimbo Unido - Estudiantes de Mérida
01:45Cúcuta Deportivo - Equidad
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Esporte Clube Juventude
03:30Melgar - Bajai
04:10Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga
06:00Atlético San Luis - Mazatlan
14:30Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
18:00Cherno More Varna - CSKA Sofia 1948
19:00Arka Gdynia - Korona Kielce
19:00Chrobry Głogów - Odra Opole
19:00Argesul Pitesti - Voluntari
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Viborg - Helsingør
20:00Nieciecza - Raków Częstochowa
20:00Ostrowiec Swietokrzyski - Górnik Zabrze
20:00Sokol Ostroda - Warta Poznań
20:00Shakhtar Donetsk - Mariupol
20:00Fatih Karagümrük - Erzurumspor
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa
20:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:15Lokomotiv Plovdiv - Montana
20:30Fortuna Düsseldorf - Heidenheim
20:30Hamburger - Pauli
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
20:45Ajax - Almere City
20:45Helmond Sport - Maastricht
21:00Viktoria Köln - Lübeck
21:00Kolding - Hvidovre
21:00Vejle Boldklub - Randers
22:00Scunthorpe United - Colchester United
22:00Widzew Łódź - Legia Warsaw
22:00Dinamo București - Astra Giurgiu
22:30Schalke 04 - Stuttgart
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
22:45Genk - Eupen
22:45Coventry City - Reading
23:00FC - Graafschap
23:00Breda - N.E.C.
23:00Olympique de Marseille - Lens
23:00Wolverhampton - Crystal Palace
23:00Eibar - Cádiz
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
23:30Paços de Ferreira - Porto
04:30Club Necaxa - Deportivo Toluca
06:06Club Tijuana - Pachuca
06:30Juarez - Querétaro
07:00Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
08:00Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
09:00Shonan Bellmare - Yokohama
10:00Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
10:30Tianjin Teda - Dalian
11:00Kashima Antlers - Nagoya Grampus
12:00Comuna Recea - Poli Timisoara
12:00Slatina - Gloria Buzău
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Targu
12:00Dunărea Călărași - Metaloglobus Bucureşti
12:00Resita - Concordia Chiajna
12:00Ripensia Timisoara - ACSF Vointa Turnu Magurele
12:00Viitorul Pandurii Targu - Unirea Slobozia
12:00Kawasaki Frontale - Tokyo
13:00Gamba Osaka - Consadole Sapporo
13:30Academica Clinceni - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
14:00Tallinna Kalev - Narva Trans
14:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
14:00Unia Janikowo - ŁKS Łódź
14:00Rubin Kazan - Arsenal Tula
14:30Swit Skolwin - Cracovia
14:35Shandong Luneng Taishan - Hebei China Fortune
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Esbjerg - Fredericia
15:00Degerfors - Akropolis
15:00Kolos Kovalevka - Olimpik
15:00Eintracht Braunschweig - Nurnberg
15:00Erzgebirge - Holstein Kiel
15:00Paderborn 07 - Jahn Regensburg
15:00Osnabruck - Sandhausen
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Charleroi - Cercle Brugge (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:30FC Emmen - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
18:45PSV - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
22:00AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 3 HD)
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
15:00Zhejiang Lions - Zhejiang Golden BullsCANLI
15:00Saigon Heat - Thang Long WarriorsCANLI
15:00Mavericks - PelicansCANLI
14:30Fujian Quanzhou Bank - Shanghai Dongfang SharksCANLI
14:30Shaanxi Xinda - Hainan JinxingCANLI
14:15Moscow - KazanCANLI
14:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen DinosCANLI
13:45Rain or Shine Elasto Painters - Barangay Ginebra San MiguelCANLI
19:15Prienai - Žalgiris
19:30Nevėžis - Zanavykas Sakiai
19:30Neptunas-Akvaservis - Šiauliai
20:00Nanterre - Bursaspor
20:00Dijon Bourgogne - Champagne Chalons-Reims Basket
20:00Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak - Lions
20:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
20:30Rytas Vilnius - Peristeri
20:30Türk Telekom - Hapoel Jerusalem
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
20:30Maritime Boulogne - Kaysersberg Ammerschwihr
20:30Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Antwerp Giants - Virtus Granarolo Bologna
22:00MoraBanc Andorra - Panevezys Lietkabelis
22:00Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka
22:00Bordeaux - Toulouse
22:00Mulhouse Basket - USAP
22:00Stade de Vanves - Union Tarber Lourdes
22:00Evreux Basket - Paris
22:00Poitiers 86 - Hermine Nantes Atlantique
22:00Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (A Spor HD)
22:00Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Antwerp - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
22:30Fortitudo Pallacanestro Bologna - Brose Bamberg
22:30Besancon Avenir Comtois - Caen Basket Calvados
22:30Vicenza 2012 - Unione Padova
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
13:05Chiba Jets - Toyota Alvark Tokyo
13:05Hiroshima Dragonflies - Ryukyu Golden Kings Okinawa
13:05Hitachi SunRockers - Akita Northern Happinets
13:05Mitsubishi Diamond Dolphins - Shinshu Brave Warriors Nagano
13:05Osaka Evessa - Aisin Seahorses
13:05SAN-EN NeoPhoenix - Kyoto Hannaryz
13:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Niigata Albirex
13:05Toyama Grouses - Yokohama B-Corsairs
13:15Shiga Lakestars - Shimane Susanoo Magic
13:25Utsunomiya Brex - Levanga Hokkaido
14:10Irkut - Ufimets
19:00UNICS - FIATC Joventut Badalona
19:00CSKA Moskova - Kupol-Rodniki
19:00Runa - TEMP-SUMZ-UGMK
19:00Unics Kazan - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
20:00Monako - Lokomotiv Kuban
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
20:30Saski Baskonia - Bruixa Dor Manresa
21:00Fyllingen - Gimle BBK Bergen
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
23:15Estudiantes Madrid - Delteco
20:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Žalgiris
20:00CSKA Moskova - Valencia
20:00Zenit Saint-Petersburg - Panathinaikos
22:05Maccabi Tel Aviv - Fenerbahçe
22:15Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
23:00Real Madrid Baloncesto - Bayern Munich
19:30Basket Zaragoza 2002 - Unicaja Málaga
20:00Khimki - Crvena zvezda
22:00Olympiacos SFP Pireus - Anadolu Efes
22:15Baloncesto Fuenlabrada - FIATC Joventut Badalona
22:15Iberostar Tenerife Canarias - Gran Canaria
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
23:00Saski Baskonia - Barcelona Bàsquet
13:00Bahçeşehir Klj - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
14:45Aslan Karatsev - Andreas SeppiCANLI
14:30Carlos Taberner - Ramkumar RamanathanCANLI
14:15Filip Horansky - Cedrik-Marcel StebeCANLI
14:15Maria Bykova - Regina LivanovaCANLI
14:00Vladimir Pavlovic - Bogdan StevovicCANLI
14:00Roman Dobrinskiy - Evgeny ItskovCANLI
15:15Roberto Carballes Baena - Kopriva
15:15Koshiishi/Helmi - Adaloglou/Matoula
15:15Robert Strombachs - Patrik Niklas-Salminen
15:20Morgina/Nefedova - Lantigua De La Nuez/Ortenzi
15:30Hanwen - Petros Tsitsipas
15:30Sevcikova/Wildgruber - Delai/Spiteri
15:30Perchicot/Roumane - Jecan/Ignatik
15:30Anastasia Zarytska - Viktoria Morvayova
15:30Lina Glushko - Anastasia Kulikova
15:30Cristina Dinu - Svenja Ochsner
15:30Andrea Gamiz - Aneta Laboutkova
15:30Yvonne Cavalle-Reimers - Federica Arcidiacono
15:30Koussenkova/Lene - Collins/Appleton
15:30Vilanova/Roshka - Kaul/Scilipoti
15:30Alex Molcan - Pedro Cachin
15:30Maxime Hamou - Khumoun Sultanov
15:30Akyürek/Isaeva - Nicholls/Papamichail
16:00Alessandro Giannessi - Gianluca Mager
16:00Hubert Hurkacz - Attila Balázs
16:00Federico Gaio - Nicola Kuhn
16:00Anna Ureke - Yasmin Mansouri
16:00Sarah Lisa Aubertin - Laetitia Pulchartova
16:00Arcangioli/Belgraver - Glantz/Ruppert
16:00Dougaz/Mansouri - Zahraj/Steiner
16:00Dzalamidze/Koklina - Bogdan/Beslagic
16:00Robert/Schott - Garcian/De Cuyper
16:00Barrientosc/Dutra Da Silva - Arnaldi/Galovic
16:05Grigor Dimitrov - Karen Khachanov
16:30Prajnesh Gunneswaran - Tobias Kamke
16:30Cressy/Olivetti - Majchrzak/Huesler
16:30Steven Diez - Carlos Gomez-Herrera
16:30Alexandros Skorilas - Aziz Ouakaa
16:30Sacha Modica - Jack Gibbens
16:30Barrena/Marek - Roveri Sidney/Juarez
16:30Monzon/Tenti - Thirouin/Echargui
16:30Dimitrova/Kuzmanov - Breckova/Petruzelova
16:30Vaneva/Mikhaylova - Jelen/Lovric
16:30Vedder/Hoste Ferrer - Carrillo Marin/Payola
16:30Silich/Tkacheva - Easwaramurthi/Lindh Gallagher
16:30Corwin/Chappell - Brouwer/Nijboer
16:30Vilardo/Capecchi - Donski/Houkes
16:40Teixido Garcia/Ayala Serra - Kostyuk/Redondo
16:45Kyratzis/Theodorou - Kirkov/Kodat
17:00Cadantu/Lazar - Astahova/Oliynykova
17:00Koelzer/Halbauer - Crescenzi/Lavino
17:00Berrettini/Katarina - Gerch/Lopez Villasenor
17:00Thanos/Tsitsipas - Tabur/Furness
17:00Gambogi/Losciale - Miyazaki/Hartono
17:00Parres Azcoitia/Jorge - Ambrosio/Cervino Ruiz
17:00Yoruk/Ogescu - Gavrila/Simion
17:00Bolsova Zadoinov/Rovira Alier - Bouzas Maneiro/Cortez Llorca
17:00Selekhmeteva/Charaeva - Mazzoni/Mazzoni
17:00Arribage/Broville - Jong/Schonenberg
17:00Alexander Ritschard - Nuno Borges
17:00Lumsden/Sezer - Kazionova/Hatouka
17:00Der Hoek/Schoofs - Tikhonova/Fruhvirtova
17:05Brown/Cerretani - Withrow/Schnur
17:30Aljaz Bedene - Daniel Evans
17:30Novak Djokovic - Filip Krajinović
17:30Wolf/Torpegaard - Gaston/Rinderknech
17:30Jaziri/Kovalik - Arnaboldi/Giustino
17:30Martin/Oliveira - Roca Batalla/Cervantes Huegun
17:30Bereznyak/Fonte - Bronzetti/Visscher
17:30Kudashova/Timofeeva - Fernandez/Fernandez
17:30Jesper De Jong - Jonas Forejtek
17:30Gil/Coelho - Leite/Fanselow
17:40Pervolarakis/Ferrari - Safranek/Stanek
18:00Bulgaru/Naya - Laboutkova/Stevens
18:00Lemstra/Strombachs - Ornago/Ejupovic
18:00Emma Navarro - Gabriela Talaba
18:05Clara Tauson - Maria Mateas
18:30Baszak/Shcherbinina - Gamarra Martins/Dunne
18:30Savinykh/Yashina - Berberovic/Shinikova
18:30Zaharova/Talbi - Gümüşsoy/Havlickova
19:00Dusan Lajovic - Lorenzo Sonego
19:00Goransson/Zielinski - Doumbia/Reboul
19:00Leopold Zima - Kenneth Raisma
19:30Tobias Simon - Alexis Gautier
19:30Maria Camila Osorio Serrano - Kyoka Okamura
19:35Vitaliy Sachko - Dominic Thiem
20:00Adler/Cakarevic - Bandecchi/Salden
20:00Giovine/Moratelli - Glushko/Santos
20:00Georgina Garcia-Perez - Alycia Parks
20:00Aksu/Oz - Christian/Ruse
20:00Baykal/Türkmen - Grammatikopoulou/Jani
21:00Christian Garin - Stanislas Wawrinka
21:00Rublev/Khachanov - Maheu/Herbert
21:30Sanz-Llaneza Fernandez/Hamaliy - Drahota Szabo/Morvayova
21:30Veronica Cepede Royg - Peyton Stearns
22:30Ankita Raina - Tessah Andrianjafitrimo
00:00Arruabarrena/Errani - Lorenzo/Loeb
01:30Broadus/Collins - Kania/Piter
09:00Federico Delbonis - Mikhail Kukushkin
09:00Frances Tiafoe - Miomir Kecmanovic
09:00John Millman - Fernando Verdasco
09:00Mackenzie Mcdonald - Alexander Bublik
09:00Tommy Paul - Radu Albot
09:00Arevalo/Brkic - Bopanna/Nielsen
09:00Middelkoop/Nys - Mclachlan/Skugor
09:00Yevseyev/Safwat - Vasilevski/Erlich
12:00Bambridge/Sharan - A. Behar/Escobar
12:00Daniell/Oswald - Inglot/Qureshi
12:00Demoliner/Cacic - Arends/Sitak
12:00Gille/Vliegen - Macdonald/Paul
12:00Pablo Carreno Busta - Kevin Anderson
12:00Casper Ruud - Jannik Sinner
12:00Felix Auger Aliassime - Vasek Pospisil
12:00Jason Jung - Daniil Medvedev
12:00Stefanos Tsitsipas - Jan-Lennard Struff
12:00Marray/Skupski - Ram/Salisbury
12:00Krawietz/Mies - Venus/Peers
12:00Kubot/Melo - Klaasen/Rojer
12:00Melzer/Roger-Vasselin - Marach/Evans
12:00Aziz Dougaz - Gabriel Roveri Sidney
12:00Jean Thirouin - Egill Sigurdsson
12:00Wojciech Marek - Alex Barrena

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac40.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac40.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.