Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac40.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)CANLI
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)CANLI
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)CANLI
19:45Rayyan - Al-DuhailCANLI
19:45Viitorul Constanța - Argesul PitestiCANLI
19:30Lech Poznań - CracoviaCANLI
19:30Ternana Calcio - Foggia CalcioCANLI
19:30Pergolettese 1932 - Aurora Pro Patria 1919CANLI
19:30Domžale - Mura 05CANLI
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)CANLI
19:15Wolverhampton - Newcastle UnitedCANLI
19:15Malmö - GöteborgCANLI
19:15Örebro - HelsingborgsCANLI
19:15Trelleborgs - DegerforsCANLI
19:15Perugia Calcio - PesaroCANLI
19:15Calcio Padova - SüdtirolCANLI
19:15Imolese Calcio 1919 - FermanaCANLI
19:15Avellino 1912 - CasertanaCANLI
19:15Giana Erminio - Calcio ComoCANLI
19:15Calcio Lecco 1912 - Piacenza Calcio 1919CANLI
19:15Envigado Fútbol Club - Alianza PetroleraCANLI
19:00Ajka - VasasCANLI
19:00Kaposvári Rákóczi - Szeged 2011CANLI
19:00Kazincbarcikai - Szombathelyi HaladásCANLI
19:00Sarajevo - Krupa na VrbasuCANLI
19:00Omonia - Enosis Neon ParalimniCANLI
19:00Mezőkövesd-Zsóry - FehervarCANLI
19:00Iskra Danilovgrad - ZetaCANLI
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)CANLI
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)CANLI
18:45Nice - LilleCANLI
18:45Akhmat - FCCANLI
18:45Fenerbahçe - TrabzonsporCANLI
18:45Wolfsberger - Rapid WienCANLI
18:45Izarra - S. D. TarazonaCANLI
18:45Pontevedra - Unionistas de SalamancaCANLI
18:45Sant Andreu - SantsCANLI
18:45Värnamo - OskarshamnsCANLI
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)CANLI
18:30Waalwijk - FeyenoordCANLI
18:30Arda Kardzhali - CSKA SofiaCANLI
18:00Rangers - LivingstonCANLI
18:00Randers - SønderjyskECANLI
18:00Cosenza Calcio - LecceCANLI
18:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk MazowieckiCANLI
18:00Trofense - GondomarCANLI
18:00Aljustrelense - OlhanenseCANLI
18:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan BratislavaCANLI
18:00Titograd - PodgoricaCANLI
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)CANLI
17:45Cádiz - VillarrealCANLI
17:45Moreirense - MarítimoCANLI
17:45Farense - AveCANLI
17:45Young Boys - LuzernCANLI
17:45Sporting de Gijón - PonferradinaCANLI
17:45Kolos Kovalevka - MinajCANLI
17:45Skála ÍF - B36 TórshavnCANLI
19:50Kazma Sporting Club - Kuwait
19:50Khaitan Sporting Club - Naser Sporting Club
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:00Aarhus - Copenhagen
20:00Aalesunds - Grenland
20:00Molde - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00Vålerenga Fotball - Kristiansund
20:00America de Quito - Santo Domingo
20:00Suchitepéquez - Coatepecano
20:00Deportivo Carchá - Deportivo Mictlán
20:00Deportivo Xinabajul - Quiche
20:00Puerto San Jose - CSyD Nueva Concepcion
20:00Zacapa Tellioz - Deportivo Mixco
20:00Badajoz - Don Benito
20:00Hercules - Atzeneta
20:00Orihuela - Alcoyano
20:00Real Betis - Real Murcia
20:00Lebrijana - Xerez Deportivo
20:00Antequera - Atlético Malagueño
20:00Palo - Estepona
20:00Torreperogil - Club Deportivo Huétor
20:00Ethnikos Achna - Olympiakos Nicosia
20:00Juventud Escazuceña - Cariari Pococí
20:00Consultants Moravia - Barrio Mexico
20:00Zitacuaro - Azores de Hidalgo
20:15Sint-Truidense - Standard Liège
20:15Leganés - Real Oviedo
20:15Tenerife - Espanyol
20:30Getafe - Granada
20:30Famalicão - Boavista Porto
20:30Zorya Luhansk - Rukh Vinnyky
20:30Teramo - Juve Stabia
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
21:00Deportivo Toluca - Club Tijuana
21:00Associação Desportiva Cabofriense - Ferroviário Atlético Clube
21:00Bragantino clube Do Para - Galvez
21:00Brasiliense Futebol Clube - Tupynambás
21:00Central Sport Club - Frei Paulistano
21:00Real Noroeste Capixaba - Aparecidense
21:00Caxias - Clube Nautico Marcilio Dias
21:00Itarare - União Agrícola Barbarense Futebol Clube
21:00Elosport Capao Bonito - Brancо
21:00Grêmio Prudente - Assisense
21:00Capivariano - Velo Clube
21:00İbis - Veracruz Vitoria St Antao
21:00Buducnost Podgorica - Dečić
21:00Bogotá - Tigres Futbol Club
21:05Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
21:15Montana - Ludogorets 1945
21:15Pembroke Athleta - Swieqi United
21:15Gudja United - Floriana
21:30Juventude - Sinop Futebol Clube
21:30Pouso Alegre - Betim
21:30Ypiranga Futebol Clube - Esporte Clube
21:30Nyíregyháza Spartacus - Debreceni
21:30Diósgyőri - Puskás Akadémia
21:30Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
21:30Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz
21:30Giannina - Athens
21:45Altos - Bare
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:00Clube Náutico Capibaribe - Cruzeiro Esporte Clube
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Seraing United - Lommel
22:00Inhumas - Itumbiara Esporte Clube
22:00Atlético Cajazeirense de Desportos - Afogados da Ingazeıra
22:00Cascavel - Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda
22:00Ji-Parana - Branco Sport Club
22:00Rondonópolis - Goianésia Esporte Clube
22:00Vilhenense - Fast Clube
22:00Brusque Futebol Clube - Sao Jose Porto Alegre
22:00Londrina Esporte Clube - Ituano Futebol Clube
22:00Pyramids - Renaissance Sportive de Berkane
22:00Gualaceo Sporting Club - Independiente Juniors
22:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Be'er Sheva
22:00Patriotas - Club Atlético Nacional
22:00Carabobo - Estudiantes de Mérida
22:05Antigua - Deportivo Iztapa
22:15Arsenal - Leicester City
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:15Hercules - Benigánim
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:30Málaga - Mirandés
22:30Bodø-Glimt - Mjøndalen
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:30Jacyoba - Potiguar
22:30Gubbio 1910 - Legnago Salus
22:30Turris Neapolis 1944 - Paganese Calcio 1926
22:30Vibonese Calcio - Viterbese Castrense
22:30Novara Calcio - Carrarese Calcio
22:30Alessandria Calcio 1912 - Città di Pontedera
22:30Voluntari - Cluj
22:45Juventus - Hellas Verona
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Lyon - Monaco
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
23:00Real Zaragoza - Sabadell
23:00Cremonese - Brescia Calcio
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
23:00San Luis - Novorizontino
23:00São Raimundo - Moto Club São Luís
23:00Tombense - Volta Redonda
23:00Atlantico - Cibao
23:00Delfines Del Este - Universidad O&M
23:00Juventus des Cayes - Baltimore
23:00Racing Haitien - Cavaly
23:00Leones - Corporación Deportiva Real Cartagena
23:00Crvena Zvezda - Javor Ivanjica
23:30Comercial de Ribeirão Preto - Clube Atlético Linense
23:30Olmedo - Independiente del Valle
23:30Jocoro - Municipal Limeño
23:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Orsomarso
00:00Inter Orlando - Barca
00:00Santa Cruz Futebol Clube - Botafogo da Paraíba
00:00Luis Ángel Firpo - Agila
00:00Once Municipal - CD
00:00Deportivo Marquense - Plataneros La Blanca
00:00Club Independiente Santa - Boyacá Chicó
00:00America - Naciones Unidas
00:00Club Sportivo San Lorenzo - Club Nacional Asuncion
00:00Metropolitanos - Aragua
00:10Deportivo Guastatoya - Deportivo Sacachispas
00:15Clube Atlético Paranaense - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
00:15Sport Club Internacional - Flamengo
00:15Figueirense Futebol Clube - Esporte Clube Juventude
00:15Guarani - Avaí Futebol Clube
00:15Alianza San Salvador - Atletico Marte
00:45Montevideo Wanderers - Rentistas
01:00Águia Negra - Vitoria
01:00Mirassol Futebol Clube - Associação Atlética Portuguesa
01:00Tempete - Bosco
01:00Motagua - Marathón
01:00Alajuelense - Municipal Pérez Zeledón
01:00Puerto Golfito - Municipal Turrialba
01:00Cuautla - Inter Playa del Carmen
01:00Independiente de La Chorrera - Alianza de Panama
02:00Portoviejo - Barcelona Sporting Club
02:00Trujillanos - Yaracuyanos
02:05América de Cali - Deportivo Pasto
02:15Club Libertad - Club Sol de América
02:30Botafogo FC Ribeirao Preto - Vitoria Salvador
02:30Guadalajara - Cruz Azul
02:30São Paulo - Fortaleza
03:00Weatherford - Foro
03:00Atlético Acreano - Independente
03:00Deportivo Ocotal - Chinandega
04:00Caracas - Zamora
04:00African Stars - San Juan
04:00Real C.D. España - Platense Puerto Cortes
04:00Managua - Real Madriz
04:06Club Santos Laguna - Atlético San Luis
04:10Independiente Medellín - Deportivo Cali
10:00Jetısu - Kaysar
10:30Dalian - Tianjin Teda
11:00Tobol Kostanay - Kayrat
12:30Kapfenberger - Austria Klagenfurt
12:30Rapid Wien - Avusturya Lustenau
12:30Swarovski Wattens - Reichenau
13:00Alberschwende - Gofis
13:30Dornbirner Sportverein - Avusturya Lustenau
14:00Kremin Kremenchuk - VPK-Agro Magdalinovka
14:30Gandzasar - Urartu
14:30Lori - Ararat Yerevan
14:35Hebei China Fortune - Shandong Luneng Taishan
15:00Kaspiy - Ordabası
15:00Minsk - Dinamo Brest
15:30Ludogorets - Septemvri Simitli
15:30Fraficar Beograd - Buducnost Dobanovci
15:30Novi Boegrad - Trayal
16:00Sele Zell - Eberstein
16:00Rader Nais Tobelbad - Mochart Koflach
16:00Imst - Kufstein
16:00Wörgl - Hall
16:00Spratzern - Zwettl
16:001909 - Klagenfurt
16:00Ortmann - Kilb
16:00Innsbruck - Zams
16:00Heiligenkreuz - Union Gnas
16:00Mettersdorf - Rottenmann
16:00Scheiblingkirchen - Warth - Langenrohr
16:00Wildon - Liezen
16:00Ulpiana - Dardana
16:30Dornbirn 1913 - Wacker Innsbruck
16:30Liefering Salzburg - Lafnitz
16:30Ludmannsdorf - Saint Michael Lavanttal
17:00Torpedo-BelAZ - Slutsk
17:00ASCO ATSV Wolfsberg - Bleiburg
17:00Sturm Graz - Hertha Wels
17:00Dinamo Batumi - Lokomotiv Tiflis
17:00Dodoma - Tanzania Prisons
17:00Mtibwa Sugar - Azam
17:30Okjetpes - Astana
17:30Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports Club
18:00ATSV Stadl-Paura - Wolfsberger
18:00Wels - Vöcklamarkt
18:00Bahrain - Busaiteen Club
18:00Al-Faisaly Amman - Al-Sareeh
18:15Botev Plovdiv - Botev Vratsa
18:30Spittal - Union Gurten
18:30Carlos Stein - Academia Deportiva Cantolao
19:00CSKA Moskova - Arsenal Tula
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
19:00Boluspor - Menemen Belediyespor
19:00Grazer - Blau-Weiß Linz
19:00Ruden - Ruckersdorf
19:00Kremser - Kottingbrunn
19:00Weiz - Gleichenberg
19:00Weindorf St Anna - Deutschlandsberger
19:00Doxa Katokopias - Limassol
19:00Zebbug Rangers - George's
19:00Balzan - Ħamrun Spartans
19:00Mioveni - Universitatea Cluj
19:00Metalac Gornji Milanovac - Radnik Surdulica
19:00Radnički Niš - Partizan Belgrade
19:00Spartak Zdrepceva - Mladost Lučani
19:00Backa Topola - Čukarički
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:45Kharaitiyat - Al-Khor Sports Club
20:00Alcorcón - Mallorca
20:00Denizlispor - Beşiktaş
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Warta Poznań - Górnik Zabrze
20:00Gleisdorf 09 - Kalsdorf
20:00Seraing United - Kortrijk
20:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Comunicaciones
20:00Simba - Ruvu Shooting
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:30Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion
20:30Horn - Vorwarts Steyr
20:30Amstetten - Juniors
20:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora
20:30Atromitos - Panetolikos
20:30Brighton - WBA (S SPORT HD)
20:45Excelsior - Helmond Sport
21:00Fodbold - Vejle Boldklub
21:00Norrköping - Fotboll
21:00Varbergs BoIS - Elfsborg
21:00SpVgg Unterhaching - 1860 München
21:00Lommel United - Beerschot
21:00Futebol Clube - Associação Atlética Coruripe
21:00Trollhättan - Tvååkers
21:00Brage - Jönköpings Södra
21:00Ljungskile - Sundsvall
21:00Umeå - GAIS
21:00Deportivo Dongu - Cruz Azul Hidalgo
21:00Alianza Universidad - Universidad San Martín
21:15Juventud de Las Piedras - Cerrito
21:30Mechtersheim - Arminia Ludwigshafen 03
21:30Eupen - Genk
21:30Associação Olímpica de Itabaiana - Vitória da Conquista
21:30Feirense - Mafra
22:00Cercle Brugge - Oostende
22:00Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht
22:00Alagoinhas - Villa Nova
22:00Steaua - Hermannstadt
22:00Steaua București - Hermannstadt
22:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:30Stourbridge - Alvechurch
22:45Gent - Genk
22:45Sochaux-Montbéliard - Amiens
22:45Milan - Roma
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Bishop's Stortford - Albans
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Hitchin Town - Royston Town
22:45Bracknell Town - Westfields
23:00Burnley - Tottenham Hotspur
23:00Levante - Celta de Vigo
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:00Ahead Eagles - Breda
23:00Bari - Calcio Catania
23:15Benfica - Belenenses
23:15San Gwann - Pietà Hotspurs
23:15Birkirkara - Sliema Wanderers
23:30Alianza Lima - Ayacucho
23:30Central Español - Rocha
00:00Monagas - Deportivo Táchira
01:30Guayaquil City - Orense Sporting Club
01:30Club Guaraní - Cerro Porteño
01:45América - Racing Club de Montevideo
02:00Vila Nova - Ferroviário
02:00Paraná Clube - Oeste Futebol Clube
02:00Rionegro Aguilas - Deportivo Pereira
02:00Universidad Técnica de Cajamarca - Deportivo Binacional
04:00Atlético Bucaramanga - Cúcuta Deportivo
06:00Pachuca - Club Universidad Nacional
10:30Guangzhou R&F - Henan Jianye
14:35Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan
18:30Deportivo Cultural Santa Rosa - Santos
20:45Twente - Graafschap
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
21:00Girona - Cartagena
21:00Viking - Haugesund
21:00Sport Chavelines Juniors - Unión Comercio
21:30Crawley Town - Tranmere Rovers
21:45Heerenveen - FC
21:45VVV-Venlo - Den Bosch
22:00Barnsley - Queens Park Rangers
22:00Wimbledon - Blackpool
22:00Bristol Rovers - Hull City
22:00Charlton Athletic - Oxford United
22:00Crewe Alexandra - Lincoln City
22:00Ipswich Town - Gillingham
22:00Milton Keynes Dons - Wigan Athletic
22:00Peterborough United - Burton Albion
22:00Swindon Town - Accrington Stanley
22:00Bolton Wanderers - Bradford City
22:00Carlisle United - Morecambe
22:00Forest Green Rovers - Grimsby Town
22:00Harrogate Town - Stevenage
22:00Leyton Orient - Exeter City
22:00Mansfield Town - Barrow
22:00Port Vale - Cheltenham Town
22:00Southend United - Oldham Athletic
22:00Walsall - Cambridge United
22:45Dover Athletic - Eastleigh
22:45Hartlepool United - Altrincham
22:45King's Lynn Town - Wealdstone
22:45Maidenhead United - Dagenham & Redbridge
22:45Stockport County - Solihull Moors
22:45Wrexham - Barnet
22:45Yeovil Town - Sutton United
22:45Blackburn Rovers - Reading
22:45Brentford - Norwich City
22:45Middlesbrough - Coventry City
22:45Swansea City - Stoke City
22:45Wycombe Wanderers - Watford
22:45Fleetwood Town - Shrewsbury Town
22:45Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
22:45Portsmouth - Northampton Town
22:45Rochdale - Sunderland
22:45Newport County - Colchester United
22:45Scunthorpe United - Salford City
22:45Barwell - Rushall Olympic
22:45Biggleswade Town - Coalville Town
22:45Hednesford Town - Bromsgrove
22:45Kings Langley - Banbury United
22:45Rushden & Diamonds - Tamworth
22:45Ives Town - Leiston
22:45Stratford Town - Redditch United
22:45Hornchurch - Haringey Borough
22:45Potters Bar Town - Worthing
22:45Bamber Bridge - Gainsborough Trinity
22:45Basford United FutbolClub - Scarborough Athletic
22:45Matlock Town - Nantwich Town
22:45Mickleover Sports - Hyde United
22:45Redcliffe - Whitby Town
22:45South Shields - United of Manchester
22:45Stafford Rangers - Atherton Collieries
22:45Stalybridge Celtic - Morpeth Town
22:45Warrington Town - Buxton
22:45Aldershot Town - Torquay United
22:45Boreham Wood - Woking
22:45Bromley - Weymouth
23:00Dordrecht - Utrecht
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
23:30Union Huaral - Juan Aurich
04:00Atlético Huila - Boca Juniors De Cali
05:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
11:30Shenzhen - Shijiazhuang Ever Bright
13:00Tokyo - Kashiwa Reysol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos
13:00Vegalta Sendai - Vissel Kobe
14:35Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande
16:00Poli Timisoara - Dunărea Călărași
16:00Gloria Buzău - Csikszereda Miercurea Ciuc
16:00Pandurii Targu - Farul Constanța
17:00Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
18:00Petrolul Ploiești - Slatina
19:00Telavi - Saburtalo Tbilisi
20:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
20:00Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:30Osnabruck - Darmstadt 98
20:45Haag - Sparta Rotterdam
20:55Krasnodar - Chelsea
20:55İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
21:00Albacete Balompié - Las Palmas
21:00Castellon - Almería
21:00Espanyol - Ponferradina
21:00Häcken - Djurgårdens
21:45Emmen - Eindhoven
21:45Heracles Almelo - Telstar
21:45Waalwijk - Cambuur
22:00Preston North - Millwall
22:45Cray Wanderers - Merstham
22:45Bournemouth - Bristol City
22:45Birmingham City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Cardiff City
22:45Luton Town - Nottingham Forest
22:45Rotherham United - Sheffield Wednesday
23:00Roda JC Kerkrade - Fortuna Sittard
23:00Borussia Dortmund - Zenit Saint Petersburg
23:00Club Brugge - Lazio
23:00Ferencvárosi - Dynamo Kyiv
23:00Juventus - Barcelona
23:00Manchester United - Leipzig
23:00Sevilla - Stade Rennais
23:30Club Sport Alianza Atlético Sullana - Coopsol
23:30Real Oviedo - Logroñés
02:00York Red Bulls - İngiltere Revolution
02:30Cincinnati - Sporting Kansas City
02:30Orlando City Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
02:30Toronto - York City
03:00Deportes Quindío - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:00United - Columbus Crew
03:00Minnesota United - Colorado Rapids
03:30Dallas - Inter Miami
03:40Once Caldas - Envigado Fútbol Club
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy
05:30Los Angeles - Houston Dynamo
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
11:30Wuhan Zall - Qingdao Hainiu
14:35Jiangsu Sainty - Shanghai Dongya
18:30Alcorcón - Sporting de Gijón
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
19:30Rapid București - Mioveni
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
19:30Stargard Szczecinski - Astoria BydgoszczCANLI
19:00Fortitudo Pallacanestro Bologna - Olimpia MilanoCANLI
19:00Budućnost Podgorica - KKCANLI
19:00Rilski Sportist - YambolCANLI
19:00Rouen Basket - Denain ASC VoltaireCANLI
19:00Sokol Miedzychod - Rycerze RydzynaCANLI
19:00Academics Heidelberg - NürnbergerCANLI
19:00Al-Shamal Katar - Ahli QatarCANLI
18:15Rytas Vilnius - ŽalgirisCANLI
18:00Basket Massagno - Union Neuchatel BasketCANLI
18:00Levski Lukoil - Academic PlovdivCANLI
18:00Rostock Seawolves - Bayer Giants LeverkusenCANLI
18:00Pärnu - Rakvere TarvasCANLI
18:00Şampiyon - 2006 - Lokomotiv SofiaCANLI
20:00Bratunac - Kakanj
20:00Athletic Sofia - Slavia Sofia
20:00Mallorca-Palma - Girona
20:00Caceres - Xerez
20:00Castello - Paterna
20:00Aget Service Imola - Rekico Faenza
20:00Catanzaro - Olimpia Matera
20:00Fortitudo Agrigento - Green Palermo
20:00Olimpo Alba - Oleggio Magic
20:00Real Sebastiani Rieti - Virtus Cassino
20:00Rinascita Rimini - Tigers Cesena
20:00Roseto Sharks - Giulianova
20:00APOP - Apollon Limassol
20:00Assigeco Piacenza - Urania Milano
20:00Derthona Basket - Pallacanestro Biella
20:00Novipiu Casale Monferrato - Auxilium CUS Torino
20:00Tychy - Decka Pelplin
20:00Tarnowskie Gory - PWSTE Yaroslav
20:00Virtus Acea Roma - Consultinvest VL Libertas Pesaro
20:00Mitteldeutscher - Bayern Munich
20:30Aldaia - Basquet Torrent
20:30Prima - Nagykorosi
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
20:30Panathinaikos - Larisa Basket
20:35Hapoel Tel Aviv - Bnei Herzliya
21:00Partizan - Cedevita Olimpija
21:00Sloboda Tuzla - Bosna
21:00Clavijo - Zamora
21:00Vrbas - STAR
21:30Pallacanestro Trieste - Enel Basket Brindisi
22:00Beovuk 72 - Proleter Naftagaz
22:00Basket Zielona Góra - Lokomotiv Kuban
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
22:30Brose Bamberg - Riesen Ludwigsburg
22:30Giessen 46 - Goettingen
22:45Dolomiti Energia Trentino - Guerino Vanoli Basket
23:002B Control Trapani - Tramec Cent
23:00Attar - Mande
23:30Piratas de Bogota - Titanes Barranquilla
01:10Astros de Jalisco - Soles De Mexicali
01:30Cali de Santiago - Bucaros Bucaramanga
02:00Brumas Jinotega - Bufalos de Managua
08:50Dinamo-pro - Spartak-pro
09:20Lokomotiv-pro - SKIF-pro
11:00Phoenix Fuel Masters - Nlex Road Warriors
13:00Seoul Samsung Thunders - Ulsan Mobis Phoebus
13:45NorthPort Batang Pier - Talk 'N Text Tropang Texters
15:00Danang Dragons - Trang Dolphins
18:00Avtodor - Khimki
19:00Pieno žvaigždės - Jonavos Sintek-Jonava
19:30Arkadia Traiskirchen Lions - Xion Dukes Klosterneuburg
19:30Graz UBSC - Allianz Swans
19:30Vienna D.C. Timberwolves - Oberwart Gunners
19:30Raiffeisen Wels - Hallmann Vienna
19:30Bulls Kapfenberg - Polten
19:35Start Lublin - Śląsk Wrocław
20:00Primorska Koper - Zadar
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Svendborg Rabbits - Horsens Basketball Club
21:00Trefl Sopot - Polski Cukier SIDEn Toruń
22:00Zlatorog Laško - Helios Domžale
22:30Crailsheim Merlins - Bayern Munich
23:00Krka - Cibona
23:00Levallois Metropolitans - Limoges
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:00Antwerp - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (A Spor HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
19:00Unics Kazan - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
19:30Saski Baskonia - Bruixa Dor Manresa
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
22:15Estudiantes Madrid - Delteco
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
20:10Piotr Paliukhovich - Anastasiya AbramovichCANLI
19:00Alexandr Moiseenko - Andrey PasternakCANLI
19:00Anton Bezkorovayniy - Alexander PogrebnoyCANLI
20:00Ekaterina Pavlenko - Ilona Kremen
20:00Marta Kostyuk - Catherine Cartan Bellis
21:00Pavel Filin - Anney Laska
21:35Alexander Zverev - Diego Sebastian Schwartzman
22:00Mark Pashukevich - Vladislav Kebets
23:00Daniil Budov - Alexandr Zhevnyak
00:00Gennady Urbanovich - Anastasiya Abramovich
00:00Timofey Basalygo - Piotr Paliukhovich
00:55Hursan - Vladislav Kebets
02:00Aleksander Vasilevski - Anastasiya Abramovich
02:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
03:00Pavel Filin - Gleb Baklanov
04:00Anney Laska - Timofey Basalygo
04:00Mark Pashukevich - Igor Yanushkevich
06:00Yaroslav Narkevich - Roman Gumenyuk
06:00Anton Bondarik - Vladislav Strugach
09:00Lloyd Harris - Egor Gerasimov
09:00Mikhail Kukushkin - Federico Delbonis
09:00Tennys Sandgren - Jiri Vesely
10:05Katherine Sebov - Nefisa Berberovic
11:30Valentini Grammatikopoulou - Ekaterina Yashina
11:35Andrea Lazaro Garcia - Ivana Popovic
12:00Radu Albot - Dmitry Popko
12:00Federico Gaio - Nicola Kuhn
12:00Mario Vilella Martinez - Pedro Martinez Portero
12:00Réka-Luca Jani - Cagla Buyukakcay
13:00Tommy Paul - Stefano Travaglia
13:00Henri Laaksonen - Mikael Torpegaard
13:00Kamil Majchrzak - Roberto Marcora
13:00Valeria Savinykh - Elena Gabriela Ruse
13:00Maia Lumsden - Yuliya Hatouka
13:05Shalimar Talbi - Suzan Lamens
13:30Fernando Verdasco - James Duckworth
14:30Cameron Norrie - Jordan Thompson
14:30Lukas Lacko - Nikola Milojevic
14:30Maxime Cressy - Maximilian Marterer
14:30Andrej Martin - Joao Domingues
14:30Daria Snigur - Ayla Aksu
14:30İpek Öz - Jessika Ponchet
15:00Frances Tiafoe - Corentin Moutet
15:00Jozef Kovalik - Clarke
15:00Linda Fruhvirtova - Katarina Zavatska
16:00Borna Coric - Taylor Harry Fritz
16:00Dennis Novak - Kevin Anderson
16:00Arthur Rinderknech - Taro Daniel
16:00Kimmer Coppejans - Yannick Maden
16:00Lesley Pattinama-Kerkhove - Francesca Jones
16:00Vera Zvonareva - Anastasia Zakharova
16:30Alexandre Muller - Pedro Sousa
16:30Blaz Rola - Maxime Janvier
16:30Jana Fett - Zeynep Sönmez
17:30Gael Monfils - Pablo Carreno Busta
17:30Sebastian Ofner - Dustin Brown
18:00Wawrinka/Dimitrov - Ram/Salisbury
21:00Jurij Rodionov - Denis Shapovalov
09:00Mackenzie Mcdonald - Alexander Bublik
12:00Alex De Minaur - Daniil Medvedev
12:00Casper Ruud - Jannik Sinner
12:00Christian Garin - Stanislas Wawrinka
12:00Dusan Lajovic - Diego Sebastian Schwartzman
12:00Grigor Dimitrov - Karen Khachanov
12:00Nishikori - Dominic Thiem
12:00Novak Djokovic - Filip Krajinović
12:00Stefanos Tsitsipas - Jan-Lennard Struff
12:00Krawietz/Mies - Venus/Peers
12:00Kubot/Melo - Klaasen/Rojer
12:00Marray/Skupski - Novak/Thiem
12:00Martin/Farah - Koolhof/Mektic
12:00Melzer/Roger-Vasselin - Marach/Evans
12:00Rublev/Khachanov - Maheu/Herbert
12:00Botic Van De Zandschulp - Benjamin Bonzi
12:00Daniel Masur - Daniel Altmaier
12:00Filip Horansky - Cedrik-Marcel Stebe
12:00Jeffrey John Wolf - Martin Klizan
12:00Oscar Otte - Marc-Andrea Huesler
12:00Alessandro Giannessi - Gianluca Mager
12:00Carlos Alcaraz Garfia - Lorenzo Giustino
12:00Carlos Taberner - Ramkumar Ramanathan
12:00Holger Vitus Nodskov Rune - Elliot Benchetrit
12:00Steven Diez - Carlos Gomez-Herrera
12:00Jaziri/Kovalik - Arnaboldi/Giustino

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac40.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac40.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.