Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac40.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)CANLI
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)CANLI
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)CANLI
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)CANLI
17:00Southampton - EvertonCANLI
17:00Benevento Calcio - NapoliCANLI
17:00Parma - Spezia CalcioCANLI
17:00Girondins de Bordeaux - Nîmes OlympiqueCANLI
17:00Raków Częstochowa - Stal MielecCANLI
17:00Waterford - DundalkCANLI
17:00Rukh Brest - IslochCANLI
17:00Grosseto - AlbinoLeffeCANLI
17:00Valmieras - Spartaks JurmalaCANLI
17:00Sambenedettese Calcio - ModenaCANLI
17:00Grosseto - AlbinoLeffeCANLI
16:45Rukh Brest - IslochCANLI
16:45Girondins de Bordeaux - Nîmes OlympiqueCANLI
16:45Southampton - EvertonCANLI
16:45Benevento Calcio - NapoliCANLI
16:45Parma - Spezia CalcioCANLI
16:45Asteras Tripolis - CreteCANLI
16:45Šibenik - Dinamo ZagrebCANLI
16:45Waterford - DundalkCANLI
16:45Alma Juventus Fano 1906 - MantovaCANLI
16:45FeralpiSalò - RavennaCANLI
16:45Cavese - MonopoliCANLI
16:30Shkëndija - RabotničkiCANLI
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)CANLI
16:30LASK Linz - PöltenCANLI
16:15Makedonija Gjorče Petrov - Academy PandevCANLI
16:15Rostov - KhimkiCANLI
16:15Sparta Rotterdam - Heracles AlmeloCANLI
16:15Vitesse - EindhovenCANLI
16:15Swarovski Tirol - HartbergCANLI
16:15Stellenbosch - Moroka SwallowsCANLI
16:15Tshakhuma Tsha Madzivhadila - GalaxyCANLI
16:15Kalmar - FalkenbergsCANLI
16:15Östersunds - HammarbyCANLI
16:15Eskilstuna - DalkurdCANLI
16:15Akropolis - NorrbyCANLI
16:15Zalaegerszegi - Budafoki MTE-UjbudaCANLI
16:00Petrolul Ploiești - U Craiova 1948CANLI
16:00Zlatibor - VojvodinaCANLI
16:00Anagennisi Karditsa - Aetos MakrychoriouCANLI
16:00Rudar Pljevlja - Jezero PlavCANLI
16:00Buducnost Popovac - TimokCANLI
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)CANLI
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)CANLI
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
16:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)CANLI
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)CANLI
16:00Alanyaspor - Fatih KaragümrükCANLI
16:00Torgelower SV Greif - Stern 1900CANLI
16:00Bayern Munich - Waldhof MannheimCANLI
16:00Havelse - HannoverCANLI
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß RehdenCANLI
16:00Araçatuba - AndradinaCANLI
16:00Vocem Vila Operária Clube Esporte Mariano - Osvaldo CruzCANLI
16:00Lindome - Landskrona BoISCANLI
16:00Trepca 89 - BallkaniCANLI
16:00Wiazownica - GPTS Avia ŚwidnikCANLI
15:45Real Valladolid - Deportivo AlavésCANLI
15:45Horsens - NordsjællandCANLI
15:45Mladost Doboj Kakanj - Borac Banja LukaCANLI
15:45Hvidovre - ViborgCANLI
15:45Nomme Kalju - Paide LinnameeskondCANLI
15:45Luleå - KarlstadCANLI
15:30Petrovac - SutjeskaCANLI
15:30Nagykanizsa - THSE SzabadkikotoCANLI
15:30Prishtina - GjilaniCANLI
15:15Royal Antwerp - Beerschot WilrijkCANLI
15:15Heidenheim - OsnabruckCANLI
15:15Sandhausen - Paderborn 07CANLI
15:15Bochum - ErzgebirgeCANLI
15:00Aberdeen - CelticCANLI
15:00Nong Bua Pitchaya - ChaiCANLI
15:00Zirə - KarabağCANLI
15:00Torpedo-BelAZ - SlutskCANLI
15:00Van - Ararat - ErmenistanCANLI
15:00Atletico Tacoronte - Tenerife Sur IbarraCANLI
14:45Inhulets Petrove - MariupolCANLI
14:45Ventspils - LiepājaCANLI
14:45Tirsense - FafeCANLI
17:00Forte Taganrog - Kuban Holding
17:00Kazanka - Smolensk
17:00Metz - Saint-Étienne
17:00Montpellier - Stade de Reims
17:00Stade Brestois 29 - Strasbourg
17:00Cronenberger - Duisburg
17:00Oberneuland - Borussia Hildesheim
17:00Monheim - SpVgg 04 Ratingen
17:00Union Tornesch - Victoria Hamburg
17:00Schwarz-Weiß Essen - Kray
17:00Steinbach - Hanau 93
17:00SpVg Schonnebeck - Niederwenigern
17:00Borussia Freialdenhoven - Vichttal
17:00Breinig - Duren
17:0009 Dortmund - Westfalia Herne
17:00Viktoria 08 Arnoldsweiler - Hennef 05
17:00Haltern - Gütersloh 2000
17:00Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Sportfreunde Baumberg
17:00Velbert - Teutonia St. Tonis
17:00Gifhorn - Lupo Martini Wolfsburg
17:00Sozopol - Septemvri Sofia
17:00Arminia Hannover - Braunschweig
17:00Gonsenheim - Alemannia Waldalgesheim
17:00Hammer SpVg - Preussen Munster
17:00Paderborn 07 - Eintracht Rheine
17:00Sportfreunde Siegen - Finnentrop-Bamenohl
17:00Erndtebrück - SpVgg Vreden 1921
17:00Triestina Calcio - Virtusvecomp Verona
17:00Renate - Livorno Calcio
17:00Pistoiese - Pro Sesto
17:00Fernvald - Baunatal
17:00Zeilsheim - Rot-Weiss Walldorf
17:00Hibernians - Lija Athletic
17:00Heeslinger - Oldenburg
17:00Santa Lucía - Valletta
17:00Lillestrøm - Sandnes
17:00Górnik Łęczna - Miedz Legnica
17:00Kazanka - Smolensk
17:00Bujumbura - Aigle Noir
17:00Vaasan Palloseura - Gnistan
17:00Inter Zapresic - Croatia Zmijavc
17:05Al-Ansar Beirut - Ahed
17:15Siegburger SV 04 - Viktoria Glesch Paffendorf
17:15SpVgg Sterkrade-Nord - Kleve
17:15Ain - Ahli Dubai
17:15Nasr - Khor Fakkan
17:30Wolfsburg - Arminia Вielefeld
17:30Blau-Weiss Friesdorf - Fortuna Koln
17:30Pesch 1956 - Hürth
17:30SpVg Frechen 20 - Alfter
17:30Ahli Doha - Sadd
17:35Al-Sahel Kuwait - Qadsia
18:00Anadia - Joao
18:00Brito - Mondinense
18:00Trofense - Gondomar
18:00Carapinheirense - Sertanense
18:00Canelas 2010 - Lusitania Lourosa
18:00Estrela da Amadora - Clube Oriental de Lisboa
18:00GRAP - Mortágua
18:00Ideal - Real Sport Clube Queluz
18:00Oliveira do Hospital - Condeixa
18:00Aljustrelense - Olhanense
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Vitoria de Sernache
18:00Sport Grupo Sacavenense - Torreense
18:00Sporting Clube de Portekiz - Belenenses SAD
18:00Vianense - Braga
18:00Mačva Šabac - Napredak Kruševac
18:00Proleter Novi - Voždovac
18:00DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Cádiz - Villarreal
18:00Moreirense - Marítimo
18:00Farense - Ave
18:00Kolos Kovalevka - Minaj
18:00Oostende - Zulte Waregem
18:00Randers - SønderjyskE
18:00Sporting de Gijón - Ponferradina
18:00Cosenza Calcio - Lecce
18:00Young Boys - Luzern
18:00Rangers - Livingston
18:00KÍ Klaksvík - Fuglafjordur
18:00Skála ÍF - B36 Tórshavn
18:00Chimaltenango - Comunicaciones
18:00Romania Wolves - Bracknell Town
18:00San Rafael - Platges de Calvia
18:00Portmany - Cardassar
18:00Torina - Union Club Cartes
18:00Elche CF Ilicitano - Intercity Alicante
18:00Titograd - Podgorica
18:00Jeunesse Esch - Wiltz 71
18:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18:00Oliveirense - Covilhã
18:00Sanjoanense - Castro Daire
18:00Amarante - Coimbrões
18:00Amora - Lusitano de Evora
18:15Alberite - Naxara
18:30KOZAF - des Forces Armees
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Rosas
18:30Club Deportivo As Pontes - Arzua
18:30Sóller - Genova
18:30Valdivia - Extremadura
18:30Atlético Tordesillas - 428189
18:45Arda Kardzhali - CSKA Sofia
18:45Calasancio - Logrones
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
18:45Waalwijk - Feyenoord
19:00Sarajevo - Krupa na Vrbasu
19:00Vendaval - San Pablo Municipal
19:00Villanovense - Estudiantes de Mérida
19:00Salmantino - Coruxo
19:00Pontevedra - Unionistas de Salamanca
19:00Compostela - Deportivo de La Coruña
19:00Langreo - Real Valladolid
19:00Calahorra - Ebro
19:00Izarra - S. D. Tarazona
19:00Leioa - Real Unión
19:00Logrones - Mutilvera
19:00Gimnàstic de Tarragona - Badalona
19:00Recreativo de Huelva - Algeciras
19:00San Fernando - Cádiz CF
19:00Yeclano Deportivo - Córdoba
19:00Bergantiños - Silva
19:00Club Rápido de Bouzas - Atios
19:00San Roque de Lepe - Ciudad de Lucena
19:00Manacor - Felanitx
19:00Arroyo - Trujillo
19:00Coria - Moralo
19:00Tropezón - Sociedad Deportiva Barreda Balompié
19:00Igualada - Manresa
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Santfeliuenc - Pobla de Mafumet
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:00Sant Andreu - Sants
19:00Novelda - Eldense
19:00Olimpic de Xativa - Jove Español San Vicente
19:00Cristo Atletico - Penaranda
19:00Värnamo - Oskarshamns
19:00Iskra Danilovgrad - Zeta
19:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
19:00Rīgas Futbola skola - Jelgava
19:00Békéscsaba 1912 Előre - Szentlorinc
19:00Ajka - Vasas
19:00Kaposvári Rákóczi - Szeged 2011
19:00Kazincbarcikai - Szombathelyi Haladás
19:00Pécsi - Gyirmot Sportegyesulet
19:00Kecskeméti - Szegedi Vasutas
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Fehervar
19:00Akhmat - FC
19:00Nice - Lille
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor
19:00Wolfsberger - Rapid Wien
19:00Altay - Giresunspor
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
19:30Wolverhampton - Newcastle United
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Numancia
19:30Zamora - Guijuelo
19:30Perugia Calcio - Pesaro
19:30Calcio Padova - Südtirol
19:30Imolese Calcio 1919 - Fermana
19:30Matelica - Atletico Arezzo
19:30Avellino 1912 - Casertana
19:30Ternana Calcio - Foggia Calcio
19:30Giana Erminio - Calcio Como
19:30Calcio Lecco 1912 - Piacenza Calcio 1919
19:30Pergolettese 1932 - Aurora Pro Patria 1919
19:30Envigado Fútbol Club - Alianza Petrolera
19:30Domžale - Mura 05
19:30Lech Poznań - Cracovia
19:30Malmö - Göteborg
19:30Örebro - Helsingborgs
19:30Trelleborgs - Degerfors
19:45Rayyan - Al-Duhail
19:45Viitorul Constanța - Argesul Pitesti
19:50Kazma Sporting Club - Kuwait
19:50Khaitan Sporting Club - Naser Sporting Club
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:00America de Quito - Santo Domingo
20:00Suchitepéquez - Coatepecano
20:00Deportivo Carchá - Deportivo Mictlán
20:00Deportivo Xinabajul - Quiche
20:00Puerto San Jose - CSyD Nueva Concepcion
20:00Zacapa Tellioz - Deportivo Mixco
20:00Badajoz - Don Benito
20:00Hercules - Atzeneta
20:00Orihuela - Alcoyano
20:00Real Betis - Real Murcia
20:00Lebrijana - Xerez Deportivo
20:00Antequera - Atlético Malagueño
20:00Palo - Estepona
20:00Torreperogil - Club Deportivo Huétor
20:00Aarhus - Copenhagen
20:00Ethnikos Achna - Olympiakos Nicosia
20:00Juventud Escazuceña - Cariari Pococí
20:00Consultants Moravia - Barrio Mexico
20:00Zitacuaro - Azores de Hidalgo
20:00Aalesunds - Grenland
20:00Molde - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00Vålerenga Fotball - Kristiansund
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Sint-Truidense - Standard Liège
20:15Leganés - Real Oviedo
20:15Tenerife - Espanyol
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
20:30Getafe - Granada
20:30Famalicão - Boavista Porto
20:30Zorya Luhansk - Rukh Vinnyky
20:30Teramo - Juve Stabia
21:00Associação Desportiva Cabofriense - Ferroviário Atlético Clube
21:00Bragantino clube Do Para - Galvez
21:00Brasiliense Futebol Clube - Tupynambás
21:00Central Sport Club - Frei Paulistano
21:00Real Noroeste Capixaba - Aparecidense
21:00Caxias - Clube Nautico Marcilio Dias
21:00Itarare - União Agrícola Barbarense Futebol Clube
21:00Elosport Capao Bonito - Brancо
21:00Grêmio Prudente - Assisense
21:00Capivariano - Velo Clube
21:00İbis - Veracruz Vitoria St Antao
21:00Buducnost Podgorica - Dečić
21:00Bogotá - Tigres Futbol Club
21:00Deportivo Toluca - Club Tijuana
21:05Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
21:15Montana - Ludogorets 1945
21:15Pembroke Athleta - Swieqi United
21:15Gudja United - Floriana
21:30Juventude - Sinop Futebol Clube
21:30Pouso Alegre - Betim
21:30Ypiranga Futebol Clube - Esporte Clube
21:30Nyíregyháza Spartacus - Debreceni
21:30Diósgyőri - Puskás Akadémia
21:30Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
21:30Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz
21:30Giannina - Athens
21:45Altos - Bare
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:00Seraing United - Lommel
22:00Atlético Cajazeirense de Desportos - Afogados da Ingazeıra
22:00Cascavel - Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda
22:00Clube Náutico Capibaribe - Cruzeiro Esporte Clube
22:00Ji-Parana - Branco Sport Club
22:00Rondonópolis - Goianésia Esporte Clube
22:00Vilhenense - Fast Clube
22:00Londrina Esporte Clube - Ituano Futebol Clube
22:00Pyramids - Renaissance Sportive de Berkane
22:00Gualaceo Sporting Club - Independiente Juniors
22:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Be'er Sheva
22:00Patriotas - Club Atlético Nacional
22:00Carabobo - Estudiantes de Mérida
22:05Antigua - Deportivo Iztapa
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Leicester City
22:15Hercules - Benigánim
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:30Málaga - Mirandés
22:30Bodø-Glimt - Mjøndalen
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:30Jacyoba - Potiguar
22:30Gubbio 1910 - Legnago Salus
22:30Turris Neapolis 1944 - Paganese Calcio 1926
22:30Vibonese Calcio - Viterbese Castrense
22:30Novara Calcio - Carrarese Calcio
22:30Alessandria Calcio 1912 - Città di Pontedera
22:30Voluntari - Cluj
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
22:45Juventus - Hellas Verona
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Lyon - Monaco
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
23:00Real Zaragoza - Sabadell
23:00Cremonese - Brescia Calcio
23:00San Luis - Novorizontino
23:00São Raimundo - Moto Club São Luís
23:00Tombense - Volta Redonda
23:00Atlantico - Cibao
23:00Delfines Del Este - Universidad O&M
23:00Juventus des Cayes - Baltimore
23:00Racing Haitien - Cavaly
23:00Leones - Corporación Deportiva Real Cartagena
23:00Crvena Zvezda - Javor Ivanjica
23:30Comercial de Ribeirão Preto - Clube Atlético Linense
23:30Jocoro - Municipal Limeño
00:00Inter Orlando - Barca
00:00Santa Cruz Futebol Clube - Botafogo da Paraíba
00:00Luis Ángel Firpo - Agila
00:00Once Municipal - CD
00:00Deportivo Marquense - Plataneros La Blanca
00:00Club Independiente Santa - Boyacá Chicó
00:00Corporación Club Deportivo Tuluá - Orsomarso
00:00America - Naciones Unidas
00:00Club Sportivo San Lorenzo - Club Nacional Asuncion
00:00Metropolitanos - Aragua
00:10Deportivo Guastatoya - Deportivo Sacachispas
00:15Clube Atlético Paranaense - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
00:15Sport Club Internacional - Flamengo
00:15Figueirense Futebol Clube - Esporte Clube Juventude
00:15Guarani - Avaí Futebol Clube
00:15Alianza San Salvador - Atletico Marte
00:45Montevideo Wanderers - Rentistas
01:00Águia Negra - Vitoria
01:00Mirassol Futebol Clube - Associação Atlética Portuguesa
01:00Tempete - Bosco
01:00Motagua - Marathón
01:00Alajuelense - Municipal Pérez Zeledón
01:00Puerto Golfito - Municipal Turrialba
01:00Cuautla - Inter Playa del Carmen
01:00Independiente de La Chorrera - Alianza de Panama
02:00Portoviejo - Barcelona Sporting Club
02:00Trujillanos - Yaracuyanos
02:05América de Cali - Deportivo Pasto
02:15Club Libertad - Club Sol de América
02:30Botafogo FC Ribeirao Preto - Vitoria Salvador
02:30Guadalajara - Cruz Azul
02:30São Paulo - Fortaleza
03:00Deportivo Ocotal - Chinandega
04:00Managua - Real Madriz
04:00Caracas - Zamora
04:06Club Santos Laguna - Atlético San Luis
04:10Independiente Medellín - Deportivo Cali
10:30Dalian - Tianjin Teda
11:00Tobol Kostanay - Kayrat
12:30Kapfenberger - Austria Klagenfurt
12:30Rapid Wien - Avusturya Lustenau
12:30Swarovski Wattens - Reichenau
13:30Dornbirner Sportverein - Avusturya Lustenau
14:30Gandzasar - Urartu
14:30Lori - Ararat Yerevan
14:35Hebei China Fortune - Shandong Luneng Taishan
15:00Minsk - Dinamo Brest
15:00Kaspiy - Ordabası
15:30Fraficar Beograd - Buducnost Dobanovci
15:30Novi Boegrad - Trayal
16:00Imst - Kufstein
16:00Mettersdorf - Rottenmann
16:00Wildon - Liezen
16:30Dornbirn 1913 - Wacker Innsbruck
16:30Liefering Salzburg - Lafnitz
17:00Sturm Graz - Hertha Wels
17:00Torpedo-BelAZ - Slutsk
17:00Dinamo Batumi - Lokomotiv Tiflis
17:30Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports Club
18:00ATSV Stadl-Paura - Wolfsberger
18:00Wels - Vöcklamarkt
18:15Botev Plovdiv - Botev Vratsa
18:30Spittal - Union Gurten
18:30Carlos Stein - Academia Deportiva Cantolao
19:00Grazer - Blau-Weiß Linz
19:00Weiz - Gleichenberg
19:00Weindorf St Anna - Deutschlandsberger
19:00Doxa Katokopias - Limassol
19:00Mioveni - Universitatea Cluj
19:00Metalac Gornji Milanovac - Radnik Surdulica
19:00Radnički Niš - Partizan Belgrade
19:00Spartak Zdrepceva - Mladost Lučani
19:00Backa Topola - Čukarički
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00CSKA Moskova - Arsenal Tula
19:45Kharaitiyat - Al-Khor Sports Club
20:00Gleisdorf 09 - Kalsdorf
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Denizlispor - Beşiktaş
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Warta Poznań - Górnik Zabrze
20:00Alcorcón - Mallorca
20:30Horn - Vorwarts Steyr
20:30Amstetten - Juniors
20:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora
20:30Atromitos - Panetolikos
20:30Brighton - WBA (S SPORT HD)
20:30Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion
20:45Excelsior - Helmond Sport
21:00SpVgg Unterhaching - 1860 München
21:00Trollhättan - Tvååkers
21:00Brage - Jönköpings Södra
21:00Ljungskile - Sundsvall
21:00Umeå - GAIS
21:00Deportivo Dongu - Cruz Azul Hidalgo
21:00Alianza Universidad - Universidad San Martín
21:00Fodbold - Vejle Boldklub
21:00Norrköping - Fotboll
21:00Varbergs BoIS - Elfsborg
21:15Juventud de Las Piedras - Cerrito
21:30Eupen - Genk
21:30Feirense - Mafra
22:00Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht
22:00Bari - Calcio Catania
22:00Steaua - Hermannstadt
22:00Steaua București - Hermannstadt
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Bishop's Stortford - Albans
22:45Hitchin Town - Royston Town
22:45Stourbridge - Alvechurch
22:45Bracknell Town - Westfields
22:45Milan - Roma
22:45Gent - Genk
22:45Sochaux-Montbéliard - Amiens
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:00Ahead Eagles - Breda
23:00Burnley - Tottenham Hotspur
23:00Levante - Celta de Vigo
23:15Benfica - Belenenses
23:30Alianza Lima - Ayacucho
23:30Central Español - Rocha
00:00Monagas - Deportivo Táchira
01:30Club Guaraní - Cerro Porteño
01:45América - Racing Club de Montevideo
02:00Rionegro Aguilas - Deportivo Pereira
02:00Universidad Técnica de Cajamarca - Deportivo Binacional
04:00Atlético Bucaramanga - Cúcuta Deportivo
06:00Pachuca - Club Universidad Nacional
10:30Guangzhou R&F - Henan Jianye
14:35Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan
18:30Deportivo Cultural Santa Rosa - Santos
20:45Twente - Graafschap
20:55Lokomotiv Moskova - Bayern Munich
20:55Shakhtar Donetsk - Internazionale Milano
21:00Girona - Cartagena
21:00Viking - Haugesund
21:00Sport Chavelines Juniors - Unión Comercio
21:30Crawley Town - Tranmere Rovers
21:45Heerenveen - FC
21:45VVV-Venlo - Den Bosch
22:00Barnsley - Queens Park Rangers
22:00Wimbledon - Blackpool
22:00Bristol Rovers - Hull City
22:00Charlton Athletic - Oxford United
22:00Crewe Alexandra - Lincoln City
22:00Ipswich Town - Gillingham
22:00Milton Keynes Dons - Wigan Athletic
22:00Peterborough United - Burton Albion
22:00Swindon Town - Accrington Stanley
22:00Bolton Wanderers - Bradford City
22:00Carlisle United - Morecambe
22:00Forest Green Rovers - Grimsby Town
22:00Harrogate Town - Stevenage
22:00Leyton Orient - Exeter City
22:00Mansfield Town - Barrow
22:00Port Vale - Cheltenham Town
22:00Southend United - Oldham Athletic
22:00Walsall - Cambridge United
22:30Hednesford Town - Bromsgrove
22:45Blackburn Rovers - Reading
22:45Brentford - Norwich City
22:45Middlesbrough - Coventry City
22:45Swansea City - Stoke City
22:45Wycombe Wanderers - Watford
22:45Fleetwood Town - Shrewsbury Town
22:45Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
22:45Portsmouth - Northampton Town
22:45Rochdale - Sunderland
22:45Newport County - Colchester United
22:45Scunthorpe United - Salford City
22:45Barwell - Rushall Olympic
22:45Biggleswade Town - Coalville Town
22:45Kings Langley - Banbury United
22:45Rushden & Diamonds - Tamworth
22:45Ives Town - Leiston
22:45Stratford Town - Redditch United
22:45Warrington Town - Buxton
22:45Aldershot Town - Torquay United
22:45Boreham Wood - Woking
22:45Bromley - Weymouth
22:45Dover Athletic - Eastleigh
22:45Hartlepool United - Altrincham
22:45King's Lynn Town - Wealdstone
22:45Maidenhead United - Dagenham & Redbridge
22:45Stockport County - Solihull Moors
22:45Wrexham - Barnet
22:45Yeovil Town - Sutton United
23:00Dordrecht - Utrecht
23:00Atalanta - Ajax
23:00Atletico Madrid - Bull Salzburg
23:00Borussia Monchengladbach - Real Madrid
23:00Liverpool - Midtjylland
23:00Olympique de Marseille - Manchester City
23:00Porto - Olympiacos
23:30Union Huaral - Juan Aurich
23:45Hornchurch - Haringey Borough
23:45Potters Bar Town - Worthing
23:45Bamber Bridge - Gainsborough Trinity
23:45Basford United FutbolClub - Scarborough Athletic
23:45Matlock Town - Nantwich Town
23:45Mickleover Sports - Hyde United
23:45Redcliffe - Whitby Town
23:45South Shields - United of Manchester
23:45Stafford Rangers - Atherton Collieries
23:45Stalybridge Celtic - Morpeth Town
04:00Atlético Huila - Boca Juniors De Cali
05:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders
11:30Shenzhen - Shijiazhuang Ever Bright
13:00Tokyo - Kashiwa Reysol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos
13:00Vegalta Sendai - Vissel Kobe
14:35Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande
17:00Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
19:00Telavi - Saburtalo Tbilisi
20:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
20:00Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:30Osnabruck - Darmstadt 98
20:45Haag - Sparta Rotterdam
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Chelsea
20:55İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain
21:00Albacete Balompié - Las Palmas
21:00Castellon - Almería
21:00Espanyol - Ponferradina
21:00Häcken - Djurgårdens
21:45Emmen - Eindhoven
21:45Heracles Almelo - Telstar
21:45Waalwijk - Cambuur
22:00Preston North - Millwall
22:45Bournemouth - Bristol City
22:45Birmingham City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Cardiff City
22:45Luton Town - Nottingham Forest
22:45Rotherham United - Sheffield Wednesday
23:00Borussia Dortmund - Zenit Saint Petersburg
23:00Club Brugge - Lazio
23:00Ferencvárosi - Dynamo Kyiv
23:00Roda JC Kerkrade - Fortuna Sittard
23:00Juventus - Barcelona
23:00Manchester United - Leipzig
23:00Sevilla - Stade Rennais
23:30Real Oviedo - Logroñés
23:30Club Sport Alianza Atlético Sullana - Coopsol
23:45Cray Wanderers - Merstham
02:00York Red Bulls - İngiltere Revolution
02:30Cincinnati - Sporting Kansas City
02:30Orlando City Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
02:30Toronto - York City
03:00Deportes Quindío - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:00United - Columbus Crew
03:00Minnesota United - Colorado Rapids
03:30Dallas - Inter Miami
03:40Once Caldas - Envigado Fútbol Club
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy
05:30Los Angeles - Houston Dynamo
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
11:30Wuhan Zall - Qingdao Hainiu
14:35Jiangsu Sainty - Shanghai Dongya
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)CANLI
16:50Nuggets - MavericksCANLI
16:30Ternopil Tneu - Harkivsky SokolyCANLI
16:00Nevėžis - ŠiauliaiCANLI
16:00Foot Court - VISCANLI
16:00Oulun NMKY - Jyvaskyla AcademyCANLI
16:00Start Lublin - WarszawaCANLI
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)CANLI
15:15Galatasaray Medical Park - Royal Halı GaziantepCANLI
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)CANLI
15:00Gran Canaria - ObradoiroCANLI
15:00Guangdong Southern Tigers - Fujian Quanzhou BankCANLI
15:00Jiangsu Dragons - Liaoning DinosaursCANLI
15:00Chi Minh City Wings - Saigon HeatCANLI
15:00Kyiv Basket - DniproCANLI
17:00Ratiopharm - S.Oliver
17:00Rasta Vechta - Fraport Skyliners Frankfurt
17:00Mykolaiv - Zaporozhye
17:00Pinheiros Sky Sao Paolo - Club Athletico Paulistano
17:00Khor - Al-Arabi
17:00Omonia - Keravnos
17:00Real Bamako - Police
17:04Borås Basket - Norrkoping Dolphins
17:30Ormanspor - Fethiye Belediye
18:00Frøya Basket - Centrum Tigers Oslo
18:00Levski Lukoil - Academic Plovdiv
18:00Munkkiniemen Kisapojat - Pyrinto Tampere
18:00Basket Massagno - Union Neuchatel Basket
18:00Pärnu - Rakvere Tarvas
18:00Rytas Vilnius - Žalgiris
18:30Tromsø Storm - Asker Aliens
19:00Fortitudo Pallacanestro Bologna - Olimpia Milano
19:00Ammerud Basket - Baerum
19:00Budućnost Podgorica - KK
19:00Rilski Sportist - Yambol
19:00Rouen Basket - Denain ASC Voltaire
19:00Uppsala Basket - Mark
19:00Al-Shamal Katar - Ahli Qatar
19:00Sigal Prishtina - Bashkimi Prizren
19:00Sokol Miedzychod - Rycerze Rydzyna
19:30Reyer Venezia Mestre - Banco di Sardegna Sassari
19:30Moskova - Lokomotiv Kuban
19:35Stargard Szczecinski - Astoria Bydgoszcz
20:00Virtus Acea Roma - Consultinvest VL Libertas Pesaro
20:00Mitteldeutscher - Bayern Munich
20:00Bratunac - Kakanj
20:00Athletic Sofia - Slavia Sofia
20:00Mallorca-Palma - Girona
20:00Caceres - Xerez
20:00Castello - Paterna
20:00Aget Service Imola - Rekico Faenza
20:00Catanzaro - Olimpia Matera
20:00Fortitudo Agrigento - Green Palermo
20:00Olimpo Alba - Oleggio Magic
20:00Real Sebastiani Rieti - Virtus Cassino
20:00Rinascita Rimini - Tigers Cesena
20:00Roseto Sharks - Giulianova
20:00APOP - Apollon Limassol
20:00Assigeco Piacenza - Urania Milano
20:00Derthona Basket - Pallacanestro Biella
20:00Novipiu Casale Monferrato - Auxilium CUS Torino
20:00Tychy - Decka Pelplin
20:00Tarnowskie Gory - PWSTE Yaroslav
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
20:30Panathinaikos - Larisa Basket
20:30Aldaia - Basquet Torrent
20:35Hapoel Tel Aviv - Bnei Herzliya
21:00De' Longhi Treviso Basket - Pallacanestro Cantù
21:00Partizan - Cedevita Olimpija
21:00Sloboda Tuzla - Bosna
21:00Clavijo - Zamora
21:00Vrbas - STAR
21:30Pallacanestro Trieste - Enel Basket Brindisi
22:00Basket Zielona Góra - Lokomotiv Kuban
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
22:00Beovuk 72 - Proleter Naftagaz
22:30Brose Bamberg - Riesen Ludwigsburg
22:30Giessen 46 - Goettingen
22:45Dolomiti Energia Trentino - Guerino Vanoli Basket
23:002B Control Trapani - Tramec Cent
23:00Attar - Mande
00:30Piratas de Bogota - Titanes Barranquilla
01:10Astros de Jalisco - Soles De Mexicali
01:30Cali de Santiago - Bucaros Bucaramanga
02:00Brumas Jinotega - Bufalos de Managua
11:00Phoenix Fuel Masters - Nlex Road Warriors
13:00Seoul Samsung Thunders - Ulsan Mobis Phoebus
13:45NorthPort Batang Pier - Talk 'N Text Tropang Texters
18:00Avtodor - Khimki
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
20:30Real Betis - Real Madrid Baloncesto
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:00Antwerp - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (A Spor HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
23:15Obradoiro - Valencia
23:15Universidad Catolica de Murcia - Barcelona Bàsquet
19:00Unics Kazan - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
19:30Saski Baskonia - Bruixa Dor Manresa
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
22:15Estudiantes Madrid - Delteco
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
16:22Anna Melnikova - Alexander KremnevCANLI
16:15Hugo Gaston - Matthias BachingerCANLI
16:00Daniil Budov - Igor YanushkevichCANLI
15:45Illya Marchenko - Tobias KamkeCANLI
15:45Malek Jaziri - Riccardo BonadioCANLI
15:30Pedja Krstin - Andrea ArnaboldiCANLI
15:30Daria Shauga - Ilona KremenCANLI
14:45Lorenzo Sonego - Aljaz BedeneCANLI
14:45Norbert Gombos - Vitaliy SachkoCANLI
17:00Ludmilla Samsonova - Oceane Dodin
17:00Jason Jung - Vasek Pospisil
17:05Damien Wenger - Hendrik Jebens
17:05Bruno Soares - Attila Balázs
17:30Carlos Gimeno Valero - Andrey Kuznetsov
17:30Javier Barranco Cosano - Kopriva
18:00Karlo Cubelic - Adil Kalyanpur
18:05Alex De Minaur - Humbert
18:05Arthur Fils - Louis Dussin
18:20Blanchet - Yannik Steinegger
18:30Mertens/Sabalenka - Dabrowski/Stefani
18:35Krawietz/Mies - Klaasen/Mclachlan
19:00Walkow/Drzewiecki - Sabanov/Sabanov
19:30Alafia Ayeni - Lemstra
20:00Marta Kostyuk - Catherine Cartan Bellis
21:35Alexander Zverev - Diego Sebastian Schwartzman
09:00Lloyd Harris - Egor Gerasimov
09:00Mikhail Kukushkin - Federico Delbonis
09:00Tennys Sandgren - Jiri Vesely
12:00Alex De Minaur - Daniil Medvedev
12:00Borna Coric - Taylor Harry Fritz
12:00Casper Ruud - Jannik Sinner
12:00Christian Garin - Stanislas Wawrinka
12:00Dennis Novak - Kevin Anderson
12:00Dusan Lajovic - Diego Sebastian Schwartzman
12:00Gael Monfils - Pablo Carreno Busta
12:00Grigor Dimitrov - Karen Khachanov
12:00Jurij Rodionov - Denis Shapovalov
12:00Nishikori - Dominic Thiem
12:00Novak Djokovic - Filip Krajinović
12:00Stefanos Tsitsipas - Jan-Lennard Struff
12:00Krawietz/Mies - Venus/Peers
12:00Kubot/Melo - Klaasen/Rojer
12:00Marray/Skupski - Novak/Thiem
12:00Martin/Farah - Koolhof/Mektic
12:00Melzer/Roger-Vasselin - Marach/Evans
12:00Wawrinka/Dimitrov - Ram/Salisbury

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac40.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac40.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.