Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac40.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
01:05ChFR Brest - BrestCANLI
00:30Zamora - MonagasCANLI
23:15Sabadell - LeganésCANLI
01:45Cúcuta Deportivo - Equidad
02:00Ituano Futebol Clube - Brusque Futebol Clube
02:00Alianza de Panama - Tauro
03:00Independiente Juniors - America de Quito
03:00Deportivo Táchira - Metropolitanos
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Esporte Clube Juventude
03:30Independiente Avellaneda - Atlético Tucumán
03:30Club Plaza Colonia de Deportes - Junior de Barranquilla
03:30Melgar - Bajai
04:00Guadalupe - Cartaginés
04:00Atlante - Dorados de Sinaloa
04:00Real Madriz - Deportivo Ocotal
04:10Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga
06:00Atlético San Luis - Mazatlan
10:15South East United - Clarence Zebras
11:00Ordabası - Tobol Kostanay
11:30FC - XSKT Can Tho
11:30Đồng Tâm Long An - TDCS Dong Thap
11:30Huda Hue - Mang Fico Tay Ninh
12:15Rochedale Rovers FutbolClub - Southside Eagles
12:30Ipswich Knights Soccer Club - Western Pride
13:00Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions
13:00Kamatamare Sanuki - Fujieda MYFC
13:00Krasnodar - Rostov-on-Don
13:00Becamex Binh Duong - Hong Linh Ha Tinh
14:00Astana - Kayrat
14:00Ararat - Ermenistan - Alashkert
14:00Shirak - Noah Yerevan
14:30Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
14:30Suphanburi - Police Tero
15:00Vihiga United - Kisumu All Stars
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Karamah
15:00Al-Wathba - Hurriya
15:00Harjaleh - Hutteen
15:00Jableh - Al-Foutoua Deir ez-Zor
15:00Tishreen - Al-Sahel Tartus
15:15Chi Minh City - Hoang Anh Gia Lai
15:40Ain Al-Atawlah - Al-Fateh
15:45Villa Española - Central Español
16:00Kaysar - Kaspiy
16:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Thaqafi Tulkarem
16:00Dubrava - Rudeš
16:00Hrvatski Dragovoljac - Sesvete
16:00ENPPI Club - Tanta
16:00Poli Timișoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
16:00Corona 2010 Brașov - Brașov
16:00Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti
16:00Alexandria - Pucioasa
16:00Dumbravita - Ghiroda
16:00Unirea - Metalurgistul Cugir 1939
16:00Sepsi - Plopeni
16:00Soimii Lipova - Fortuna Becicherecu
16:00Unirea Alba Iulia - Arieșul Turda
16:00Unirea Bascov - Universitatea Craiova
16:00Essentuki - Forte Taganrog
16:00Gwambina - KMC
16:00Kitwe United - Prison Leopards
17:00Deportes Antofagasta - Union La Calera
17:00Maan - Al-Ahli Sports Club Amman
17:15Ajman Club - Hatta Club
17:15Al-Wahda Abu Dhabi - Shabab Al-Ahli Dubai
17:45Al-Muharraq - Busaiteen Club
18:00Cherno More Varna - CSKA Sofia 1948
18:00Al-Markhiya Sports Club - Al-Arabi SC Katar
18:00Albion Montevideo - Club Atlético Villa Teresa
18:30Bobo Dioulasso - ASEC Koudougou
18:30des Forces Armees - Rail Club du Kadiogo
18:30Gouna - Haras El-Hodood
19:00Balıkesirspor - Adanaspor
19:00Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Jabal Al Mukaber - Shabab Al Khaleel
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Inter Zapresic - Kustosja
19:00Enosis Neon Paralimni - Doxa Katokopias
19:00Aris Limassol - Alki Oroklinis
19:00Mosta - Santa Lucía
19:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
19:00Sport Boys Warnes - Sport Huancayo
19:00Chrobry Głogów - Odra Opole
19:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
19:00Argesul Pitesti - Voluntari
19:00Azam - Ruvu Stars
19:30RoPS - Oulun Luistinseura
19:50Al-Wahda Club Mecca - Al-Faisaly Harmah
20:00Viborg - Helsingør
20:00Pärnu Vaprus - Tammeka Tartu
20:00Međimurje - Opatija
20:00Nieciecza - Raków Częstochowa
20:00Ostrowiec Swietokrzyski - Górnik Zabrze
20:00Sokol Ostroda - Warta Poznań
20:00Vojvodina - Bačka Palanka
20:00Shakhtar Donetsk - Mariupol
20:00Fatih Karagümrük - Erzurumspor
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa
20:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Hoffenheim - Stuttgart
20:00Mannsworth - 13
20:00Ain - Sharjah
20:00Baniyas - Khor Fakkan
20:15Lokomotiv Plovdiv - Montana
20:15Club Atletico Atenas - América
20:30Balingen - Giessen
20:30Avusturya Wien - Liefering Salzburg
20:30Juniors - Grazer
20:30Lafnitz - Kapfenberger
20:30Wacker Innsbruck - Horn
20:30Fortuna Düsseldorf - Heidenheim
20:30Hamburger - Pauli
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
20:45Ajax - Almere City
20:45Helmond Sport - Maastricht
21:00Viktoria Köln - Lübeck
21:00Buchbach - 1896 Rain am Lech
21:00Pforzheim - Astoria Walldorf
21:00Ilzer - Voitsberg
21:00Liezen - Frauental
21:00Feldkirchen - Klagenfurt
21:00Gady Raika Lebring - Lafnitz
21:00Union Gnas - Wildon
21:00Union Edelweiss Linz - Bad Schallerbach
21:00Weinland Gamlitz - Mettersdorf
21:00Gleichenberg - Allerheiligen
21:00Deutschlandsberger - Wels
21:00Kalsdorf - ATSV Stadl-Paura
21:00Union Gurten - Weiz
21:00Vöcklamarkt - Gleisdorf 09
21:00Wolfsberger - Sturm Graz
21:00Hertha Wels - Spittal
21:00Kolding - Hvidovre
21:00Larnaca - Paphos
21:00Al-Masry Club - Wadi Degla
21:00Kjelsås Fotball - Bærum
21:00Vejle Boldklub - Randers
21:091909 - Kraig
21:15Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
21:30Kickers Offenbach - Schott Mainz
21:30Victoria Seelow - Torgelower SV Greif
21:302000 Mulheim-Karlich - Emmelshausen
21:30Wörgl - Reichenau
21:30Mannsdorf - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
21:30First Vienna - Fach Donaufeld
21:30Kremser - Ortmann
21:30Kundl - Zirl
21:30Landskrona BoIS - Karlskrona
21:30Estoril Praia - Cova da Piedade
22:00Kematen - Zams
22:00Lierse Kempenzonen - Lommel
22:00Thun - Aarau
22:00Widzew Łódź - Legia Warsaw
22:00Dinamo București - Astra Giurgiu
22:30Wantage Town - North Leigh
22:30Cerrito - Racing Club de Montevideo
22:30Schalke 04 - Stuttgart
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
22:45Linfield - Crusaders
22:45Genk - Eupen
22:45Coventry City - Reading
22:45Coventry - Reading (beIN SPORTS HD 2)
23:00FC - Graafschap
23:00Breda - N.E.C.
23:00Independiente de La Chorrera - Costa del Este
23:00Wolverhampton - Crystal Palace
23:00Eibar - Cádiz
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
23:15Zejtun Corinthians - Hibernians
23:30Sporting Cristal - Carlos Stein
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Deportivo Llacuabamba
23:30Paços de Ferreira - Porto
00:00Deportivo Sacachispas - Municipal
00:00Buzanada - Atletico Tacoronte
00:00Guia - Union Viera
00:00Gran Valencia - Caracas
01:00Mantab United - Horsford St. Pauls United
01:15Vitoria Salvador - Grêmio Esportivo Brasil
01:30Inter Playa del Carmen - Azores de Hidalgo
02:00Bogotá - Fortaleza Zipaquira
02:00Club Deportivo Plaza Amador - San Francisco
02:00Club Nacional Asuncion - 12 de Octubre FutbolClub
03:00Trafalgar Southstars - Elco Ltd St.Peters
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Paraná Clube
04:00Lone Star Republic - Weatherford
04:00Unión Magdalena - Valledupar
04:30Club Necaxa - Deportivo Toluca
06:06Club Tijuana - Pachuca
06:30Juarez - Querétaro
07:00Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
08:00Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
09:00Seoul - Incheon United
09:00Gangwon - Suwon Samsung Bluewings
09:00Seongnam Ilhwa Chunma - Busan IPark
09:00Shonan Bellmare - Yokohama
10:00Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
10:30Brisbane City - Capalaba FutbolClub
10:30Tianjin Teda - Dalian
11:00Kashima Antlers - Nagoya Grampus
11:00Okjetpes - Taraz
11:30South United - Brisbane Wolves
11:30Brisbane Strikers - Peninsula Power FutbolClub
12:00Redlands United FutbolClub - Gold Coast United
12:00Comuna Recea - Poli Timisoara
12:00Slatina - Gloria Buzău
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Targu
12:00Kawasaki Frontale - Tokyo
12:00Dunărea Călărași - Metaloglobus Bucureşti
12:00Resita - Concordia Chiajna
12:00Ripensia Timisoara - ACSF Vointa Turnu Magurele
12:00Viitorul Pandurii Targu - Unirea Slobozia
12:00Ria Vung - Sanna Khanh Hoa
12:00Binh Dinh - Hien
12:00Binh Phuoc - Hùng Vương An Giang
12:30Eastern Suburbs - Moreton Bay United
13:00Gamba Osaka - Consadole Sapporo
13:00Kottmannsdorf - ASCO ATSV Wolfsberg
13:00Slavia-Mozyr - Dinamo Brest
13:00Broń Radom - Huragan Morag
13:00Hetman Zamość - Chełmianka Chełm
13:00Jutrzenka Giebultow - Lewart AGS Lubartow
13:00Nang - Thanh Hoa
13:00Song Lam Nghe An - Dinh
13:00Vicem Hai Phong - Quang Nam
13:30Academica Clinceni - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:30Giresunspor - Ümraniyespor
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
14:00Kızıljar - Jetısu
14:00Blau-Weiß Linz - Rapid Wien
14:00Tallinna Kalev - Narva Trans
14:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
14:00Unia Janikowo - ŁKS Łódź
14:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomsko
14:00Covilhã - Porto
14:00Tanzania Prisons - Polisi Tanzania
14:00Buriram United - Muangthong United
14:00Rayong - Trat
14:00Rubin Kazan - Arsenal Tula
14:30Swit Skolwin - Cracovia
14:30Bangkok United - Port
14:35Shandong Luneng Taishan - Hebei China Fortune
15:00Eintracht Braunschweig - Nurnberg
15:00Erzgebirge - Holstein Kiel
15:00Paderborn 07 - Jahn Regensburg
15:00Osnabruck - Sandhausen
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Esbjerg - Fredericia
15:00Vanløse - Akademisk Boldklub
15:00Osijek - Hajduk Split
15:00Degerfors - Akropolis
15:00Blonianka Blonie - Jagiellonia
15:00GPTS Avia Świdnik - Stal Kraśnik
15:00Korona Kielce - Wisłoka Dębica
15:00Wasilkow - Legia Warsaw
15:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Siarka Tarnobrzeg
15:00Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale
15:00Stal Stalowa Wola - Wisla Pulawy
15:00Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
15:00Inđija - Metalac Gornji Milanovac
15:00Kolos Kovalevka - Olimpik
15:30Bristol City - Norwich City
15:30Sheffield United - Manchester City
15:30Legionovia Legionowo - Kutno
15:30Bristol City - Norwich City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
15:452000 - Roskilde
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Cittadella - Monza Brianza 1912
16:00Real Madrid - Huesca
16:00Dynamo Dresden - Meppen
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
16:00Uerdingen 05 - Saarbrucken
16:00Verl - Zwickau
16:00Waldhof Mannheim - Magdeburg
16:001860 München - Duisburg
16:00Nuremberg - Aubstadt
16:00Bayreuth - Eichstätt
16:00Memmingen - Schweinfurt 05
16:00Illertissen - SpVgg Greuther Fürth
16:00Garching - Heimstetten
16:00Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining
16:00Mainz 05 - 08 Homburg
16:00Bahlinger - Hessen Kassel
16:00Astoria Walldorf - Rot-Weiss Koblenz
16:00Frankfurt - Pirmasens
16:00Steinbach - 1846
16:00Aalen - Elversberg
16:00ATUS Ferlach - Dellach-Gail
16:00Stadlau - Favoritner
16:00Furstenfeld - Heiligenkreuz
16:00Avusturya XIII - Koma Elektra
16:00Retz - Ardagger
16:00Aarhus Fremad - Jammerbugt
16:00Tårnby - Avarta
16:00Boldklubben Frem - Aarhus
16:00Brabrand - Oure
16:00Holbæk B&I - Holstebro
16:00Næsby - Dalum
16:00Skovshoved - KFUM BK Roskilde
16:00Dugopolje - Dinamo Zagreb
16:00Junak Sinj - Bijelo Brdo
16:00Ahead Eagles - Excelsior
16:00Gillingham - Sunderland
16:00Exeter City - Carlisle United
16:00Assyriska Turabdin - Trollhättan
16:00Lunds - Värnamo
16:00Oskarshamns - Lindome
16:00Sollentuna - Örebro Syrianska
16:00Tvååkers - Motala
16:00MMKS Concordia Elblag - Olimpia Zambrów
16:00Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00Sokół Aleksandrów Łódzki - MLKS Znicz Biala Piska
16:00Wikielec - Polonia Warszawa
16:00Namungo - Dodoma
16:00Simba - Mwadui
16:00Olympiacos - Apollon Smyrni
16:00Bursaspor - Boluspor
16:00Menemen Belediyespor - Ankaraspor A.Ş.
16:00Göztepe - Alanyaspor
16:30Akhmat - Krasnodar
16:30Spartak Moskova - Rostov
16:30Salmrohr - Hassia Bingen
16:30Karbach - Kaiserslautern
16:30Austria Klagenfurt - Amstetten
16:45Puskás Akadémia - Zalaegerszegi
17:00Crotone - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Paris FC - Caen (beIN SPORTS HD 4)
17:00Paris - Stade Malherbe Caen
17:00Krotone - Atalanta
17:00Leoben - Bruck an der
17:00Hobro - Fremad Amager
17:00B.93 Copenhagen - Sydvest 05
17:00Brønshøj - Hillerod
17:00Levadia Tallinn - Tammeka Tartu
17:00Turun Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho
17:00Ekenäs - Oulu
17:00Gnistan - KPV
17:00Kotka - Kajaani
17:00Mikkelin Palloilijat - Vaasan Palloseura
17:00Musan Salama - Jaro
17:00Akatemia - MYPA
17:00Slaven Belupo - Osijek
17:00Orijent - Solin
17:00Skövde - Eskilsminne
17:00Utsiktens - Torns
17:00Dalkurd - Jönköpings Södra
17:00Atletico Arezzo - Triestina Calcio
17:00Paganese Calcio 1926 - Teramo
17:00Pro Vercelli 1892 - Giana Erminio
17:00Limassol - Ermis Aradippou
17:00Colo-Colo - Deportes Iquique
17:00Čukarički - Novi Pazar
17:00FK - Zlatibor
17:00Voždovac - Backa Topola
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Köln - Bayern Munich
17:30Arminia Вielefeld - Borussia Dortmund
17:30Eintracht Frankfurt - Werder Вremen
17:30Augsburg - Mainz 05
17:30Alemannia Waldalgesheim - Eintracht Trier 05
17:30Slavia Sofia - Botev Plovdiv
17:30Real Valladolid - Covadonga
17:30Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk
17:45Amorebieta - Barakaldo
17:50Al-Hilal - Dhamk
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Luton Town - Brentford (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Nordsjælland - Midtjylland
18:00Bournemouth - Derby County
18:00Barnsley - Watford
18:00Luton Town - Brentford
18:00Middlesbrough - Nottingham Forest
18:00Millwall - Huddersfield Town
18:00Preston North - Birmingham City
18:00Queens Park Rangers - Cardiff City
18:00Stoke City - Rotherham United
18:00Swansea City - Blackburn Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday
18:00Dundee - Raith Rovers
18:00Dunfermline Athletic - Queen of the South
18:00Greenock Morton - United
18:00Inverness - Arbroath
18:00Dundee United - Ross County
18:00Livingston - Motherwell
18:00ChievoVerona - Cosenza Calcio
18:00Ascoli Calcio 1898 - Pordenone Calcio
18:00Brescia Calcio - Virtus Entella
18:00Unione Venezia - Empoli
18:00Vicenza Calcio - Pisa 1909
18:00Burnley - Chelsea
18:00Athletic Bilbao - Sevilla
18:00Donau - Schwechat
18:00Burton Albion - Blackpool
18:00Doncaster Rovers - Lincoln City
18:00Ipswich Town - Crewe Alexandra
18:00Milton Keynes Dons - Wimbledon
18:00Peterborough United - Shrewsbury Town
18:00Portsmouth - Charlton Athletic
18:00Athlone Town - Shelbourne
18:00Al-Duhail - Sadd
18:15Beerschot Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven
18:30Belenenses - Farense
19:00Rennes - Brest (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
19:00Stade Rennais - Stade Brestois 29
19:00Soçi - Lokomotiv Moskova
19:00Altınordu - Bandırmaspor
19:00Galatasaray - Ankaragücü
19:00Bull Salzburg - Swarovski Tirol
19:00Pölten - Ried
19:00Hartberg - Austria Wien
20:00Inter - Parma (beIN SPORTS HD 3)
20:00Grenland - Sarpsborg 08
20:00Internazionale Milano - Parma
20:00Heart of Midlothian - Hibernian
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Charleroi - Cercle Brugge (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
20:30R. Charleroi - Cercle Brugge
20:30Borussia Monchengladbach - Leipzig
20:30Liverpool - West Ham United
20:30Osasuna - Atletico Madrid
20:45Twente - Zwolle
21:00Ajaccio - Troyes
21:00Nancy - Châteauroux
21:00Chambly - Dunkerque
21:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
21:00Havre - Pau
21:00Rodez Aveyron Football - Auxerre
21:00Valenciennes - Clermont Foot
21:00Servette - Zürich
21:00Ave - Moreirense
22:00Ajax - Fortuna Sittard
22:00Groningen - VVV-Venlo
22:30Haugesund - Aalesunds
22:30Dallas - Houston Dynamo
22:45Bologna - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
22:45Club Brugge - Mechelen
22:45Bologna 1909 - Cagliari Calcio
22:45Club Brugge - Mechelen (tivibu SPOR 3 HD)
23:00Nantes - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Nantes - Paris Saint-Germain
23:00Deportivo Alavés - Barcelona
23:00Willem - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Ceará Sporting Club
23:30Marítimo - Nacional da Madeira
01:00Coritiba Foot Ball Club - Atlético Clube Goianiense
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Sport Club Internacional
02:00Atlas - Puebla
03:00Fortaleza - Fluminense FutbolClub
03:30Nashville - Chicago Fire Soccer Club
04:00Club Universidad Nacional - Guadalajara
06:06Monterrey - Cruz Azul
12:00FC - Ural Sverdlovsk Bölgesi
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor
13:30Çaykur Rizespor - Kayserispor
14:00Khimki - Zenit Saint Petersburg
14:15Heracles Almelo - Utrecht
14:30Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
14:30Udinese Calcio - Milan
15:00Kilmarnock - Glasgow Rangers (tivibu SPOR HD)
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
15:00St. Etienne - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
15:00Kilmarnock - Rangers
15:00Saint-Étienne - Montpellier
15:00Aston Villa - Southampton
15:30Greuther Furth - Hannover 96
15:30Karlsruher - Darmstadt 98
15:30Würzburger Kickers - Bochum
15:30Anderlecht - Royal Antwerp
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Real Betis - Elche
16:00Odense Boldklub - Horsens
16:00Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
16:30FC Emmen - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Rotor Volgograd - CSKA Moskova
16:30Elfsborg - Norrköping
16:30Sirius Fotboll - Kalmar
16:30Mjällby - Östersunds
16:30Emmen - Feyenoord
16:30Sparta Rotterdam - Heerenveen
16:30Rapid Wien - Rheindorf Altach
16:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Wolfsberger
17:00Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
17:00Spezia - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:00Angers - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Angers - Nice
17:00Dijon - Lorient
17:00Nîmes Olympique - Metz
17:00Stade de Reims - Strasbourg
17:00Newcastle United - Everton
17:00Reggina Calcio - SPAL
17:00Spezia Calcio - Juventus
17:00Mjøndalen - Molde
17:00Torino - Lazio
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
17:30Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
17:30Celtic - Aberdeen
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
18:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
18:00Copenhagen - Lyngby Boldklub
18:00Lugano - Young Boys
18:00Celta de Vigo - Real Sociedad
18:00Gallen - Basel
18:00Portimonense - Santa Clara
18:45PSV - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
18:45Eindhoven - Haag
19:00Monaco - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Monaco - Girondins de Bordeaux
19:00Tambov - Dynamo Moskova
19:00Adana Demirspor - Samsunspor
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:00Sturm Graz - LASK Linz
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
19:30Falkenbergs - Djurgårdens
19:30Hammarby - Häcken
19:30Manchester United - Arsenal
19:30Göteborg - Örebro
20:00Napoli - Sassuolo (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Roma - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:00Hertha - Wolfsburg
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Roma - Fiorentina
20:00Kristiansund - Bodø-Glimt
20:00Napoli - Sassuolo Calcio
20:00Rosenborg - Start
20:00Sandefjord Fotball - Brann
20:00Stabæk Fotball - Viking
20:15Standard Liège - Oostende
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
20:30Granada - Levante
20:30Vicente - Vitoria Guimaraes
22:00AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Alkmaar - Waalwijk
22:00Flamengo - São Paulo
22:00Sport Club do Recife - Clube Atlético Paranaense
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
22:15Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion
22:30Strømsgodset - Vålerenga Fotball
22:45Sampdoria - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45Waasland-Beveren - Gent
22:45Sampdoria - Genoa
23:00Lille - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
23:00Lille - Lyon
23:00Frosinone Calcio - Cremonese
23:00Valencia - Getafe
23:00Sporting Lisbon - Tondela
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union
00:15Santos - Bajai
02:30Club América - Tigres de la UANL
02:30Goiás Esporte Clube - Vasco da Gama
03:00Atlanta United - Cincinnati
03:00York City - York Red Bulls
03:30Montreal Impact - Orlando City Soccer Club
03:30England Revolution - United
03:30Sporting Kansas City - Minnesota United
03:30Toronto - Inter Miami
05:00Colorado Rapids - Seattle Sounders
06:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
06:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake
06:30San Jose Earthquakes - Los Angeles
18:00Logroñés - Alcorcón
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
20:00Warta Poznań - Legia Warsaw
20:15Sporting de Gijón - Castellon
20:30Fulham - West Bromwich Albion
21:00SønderjyskE - Aarhus
21:00Fotboll - Varbergs BoIS
21:00Helsingborgs - Malmö
21:45Braga - Famalicão
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:30Hoffenheim - Union Berlin
22:45Amiens - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Verona - Benevento (beIN SPORTS HD 3)
22:45Hellas Verona - Benevento Calcio
22:45Zulte Waregem - Kortrijk
22:45Amiens - Toulouse
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Leeds United - Leicester City
23:00Villarreal - Real Valladolid
23:00Málaga - Espanyol
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Mineiro
00:00Boavista Porto - Benfica
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Everton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Huesca - Eibar (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00BB Erzurumspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
17:30Leipzig - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
18:15Barcelona - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.Dortmund - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Chelsea - Sheffield Utd (S SPORT HD)
20:30Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaragücü - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
13:30Y.Malatyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Getafe - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Kayserispor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Samsunspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Samsunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Leicester City - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:15Real Sociedad - Granada (spor SMART HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Manchester City - Liverpool (S SPORT HD)
20:00Leverkusen - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Levante - Alaves (spor SMART HD)
20:30Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART 2 HD)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
01:13Timberwolves - HornetsCANLI
01:00Asian Tigers - American EaglesCANLI
03:15Club Trouville - Nacional Montevideo
03:30Asoheba Heredia - Escazu
03:30Real Esteli - Brumas Jinotega
03:45Sabios de Manizales - Cali de Santiago
04:00Chinandega - Rivas
05:30Codea Alajuela - Coopenae UIA ARBA
06:00Beijing Royal Fighters - Jilin Northeast Tigers
06:00TianJin Steel - Foshan Long Lions
10:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan
10:30Xinjiang Flying Tigers - Jiangsu Dragons
10:30Zhejiang Golden Bulls - Shenzhen Aviators
11:00NorthPort Batang Pier - Magnolia Hotshots
11:30Hunan Jinjian Miye - Shaanxi Xinda
12:00Yulon Luxgen Dinos - Tayvan White
13:00Goyang Orions - Seoul SK Knights
13:45San Miguel Beermen - Barangay Ginebra San Miguel
15:00Liaoning Dinosaurs - Nanjing Monkey King
15:00Qingdao DoubleStar Eagles - Shandong Heroes
15:30Novosibirsk - Universitet Yugra
19:30Basket Kotka - Nokia
19:30Pyrintö Tampere - Helsinki Seagulls
20:00Khimki - Crvena zvezda
20:00Khimki Moskova - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
20:30Basket Zaragoza 2002 - Unicaja Málaga
21:00Zadar - Hermes Analitica
21:00Olympiakos - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
21:04Andrey Svetlakov - Umea BSKT
21:04KFUM Nässjö - Koping Stars
22:00Olympiacos SFP Pireus - Anadolu Efes
22:30Oliveirense Basquetebol - Madeira
22:30Saski Baskonia - Barcelona Bàsquet
22:30Baskonia - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
23:00Sporting Lisboa - Imortal Albufeira
23:15Baloncesto Fuenlabrada - FIATC Joventut Badalona
23:15Iberostar Tenerife Canarias - Gran Canaria
23:15Iberostar Tenerife - Gran Canaria (spor SMART 2 HD)
23:30Porto - Ovarense Basquetebol
00:00Galitos Barreiro - Maia Basket Clube
00:00Benfica - Vitoria Guimaraes
00:30Lusitânia - Barreirense
13:00Bahçeşehir Klj - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Real Betis - Delteco
22:45Bruixa Dor Manresa - Bilbao Basket
13:00Fethiye Bld. - Beşiktaş (tivibu SPOR 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Zaragoza (spor SMART 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Basket Zaragoza 2002
14:30Unicaja Málaga - Obradoiro
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
18:00FIATC Joventut Badalona - Estudiantes Madrid
19:00Burgos - Baloncesto Fuenlabrada
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Valencia Basket - Real Madrid (spor SMART 2 HD)
20:30Valencia - Real Madrid Baloncesto
22:00Gran Canaria - Saski Baskonia
22:00Barcelona Bàsquet - Iberostar Tenerife Canarias
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
01:00Hanna Sokal - Angelina PaluyanchykCANLI
01:00Pavel Leonchik - Mark PashukevichCANLI
01:00Evgeniy Lednev - Ivan FedotovCANLI
00:50Artem Mironov - Ivan SamorodovCANLI
00:29Alexandra Litvinova - Elizaveta TolkachCANLI
00:25Dmitriy Zaharkin - Alexander TishinCANLI
00:20Vyacheslav Kudryavtsev - Arseniy VlasovCANLI
02:00Arruabarrena/Errani - Lorenzo/Loeb
02:00Baptiste/Mateas - Vickery/Osuigwe
02:00Dolehide/Mcnally - Bolsova Zadoinov/Minnen
04:50Neel/Whoriskey - Bondarenko/Govortsova
10:00Daniell/Oswald - Arevalo/Brkic
10:00Frances Tiafoe - Egor Gerasimov
10:30Malene Helgo - Selena Janicijevic
10:30Oana Georgeta Simion - Nuria Brancaccio
11:00Evan Furness - Vasil Kirkov
11:00Uladzimir Ignatik - Robin Stanek
11:00Melania Delai - Nika Radisic
11:00Michaela Laki - Dalila Spiteri
11:00Ziva Falkner - Andreea Amalia Rosca
11:00Alessandro Bega - Yann Marti
11:00David Poljak - Francesco Vilardo
11:00Oleksii Krutykh - Shintaro Mochizuki
11:00Vladyslav Orlov - Felix Corwin
11:00Anna Siskova - Joanna Garland
11:00Emilie Lindh Gallagher - Anastasia Poplavskaya
11:00Lamis Alhussein Abdel Aziz - Rutuja Bhosale
11:30Arends/Sitak - Mclachlan/Skugor
11:30Alibek Kachmazov - Moez Echargui
11:30Thiago Agustin Tirante - Yanais Laurent
11:30Alice Robbe - Weronika Falkowska
11:30Maria Lourdes Carle - Tamara Curovic
11:30Tommy Paul - John Millman
12:00Cristina Dinu - Sofia Milatova
12:00Erika Andreeva - Sofia Costoulas
12:00Alina Charaeva - Sebastianna Scilipoti
12:00Amanda Carreras - Emily Appleton
12:00Jessica Bouzas Maneiro - Marta Custic
12:00Yvonne Cavalle-Reimers - Angela Fita Boluda
12:00Antoine Escoffier - Kenneth Raisma
12:00Arthur Cazaux - Christopher Heyman
12:00Tobias Simon - Elmar Ejupovic
12:00Kaia Kanepi - Jaqueline Adina Cristian
12:30Fabian Marozsan - Jacopo Berrettini
12:30Saki Imamura - Matija Pecotic
12:30Chanel Simmonds - Romana Cisovska
12:30Gasanova/Strakhova - Fernandez/Fernandez
13:00Gille/Vliegen - Vasilevski/Erlich
13:00Carlos Gimeno Valero - Alexandre Muller
13:00Alexandra Cadantu - Angelina Wirges
13:00Laura Schaeder - Ayumi Koshiishi
13:00Monika Kilnarova - Martha Matoula
13:00Matias Franco Descotte - Guido Ivan Justo
13:00Wojciech Marek - Skander Mansouri
13:00Eliessa Vanlangendonck - Laetitia Pulchartova
13:00Yasmin Mansouri - Sina Herrmann
13:00Jesper De Jong - Kacper
13:00Nuno Borges - Maxime Hamou
13:00Adrian Mannarino - Mackenzie Mcdonald
14:00Francesca Jones - Vera Zvonareva
15:00Emil Ruusuvuori - Mikhail Kukushkin
16:00Lumsden/Sezer - Christian/Ruse

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac40.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac40.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.