Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac40.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
16:45Fakel Voronezh - Znamya NoginskCANLI
16:42Titan Minsk - Bastion MinskCANLI
15:15Sai - Than Quảng NinhCANLI
15:15Viettel - Hanoi T&TCANLI
17:15Dhafra Club - Fujairah
17:15Jazira Club - Ittihad Kalba
17:30Saint Eloi Lupopo - Renaissance du Kongo
17:30Kuwait - Naser Sporting Club
17:30Khaitan Sporting Club - Fahaheel
17:45Olimpija Ljubljana - AŠK Bravo Publikum
17:50Al-Batin - Al-Raed
18:00Metallurg Vidnoye - Krasnyy
18:00Sokol Saratov - Metallurg Lipetsk
18:30Lusail - Al Shamal
18:30Muaither - Al-Shahaniya Sports Club
18:30Aswan - Al-Ittihad Al-Sakndary
18:30Alcorcón - Sporting de Gijón
19:00Fgura United - Pembroke Athleta
19:15Armée - Doubango
19:15Kiffa - Tawaz
19:30Rapid București - Mioveni
19:30Cobresal - Santiago Wanderers
19:30Mura 05 - Maribor
19:45Al-Arabi SC Kuwait - Qadsia
19:45Al-Sahel Kuwait - Kazma Sporting Club
19:50Al-Qadisiyah - Al-Taawon
20:00Wasl - Nasr Dubai
20:00Flora Tallinn - Nomme United
20:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
20:00Club Xelajú - Antigua
20:15Bastia - Stade Lavallois
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
20:55AC Milan - Sparta Prag (beIN SPORTS HD 4)
20:55Milan - Sparta Prague
20:55Athens - Leicester City
20:55Feyenoord - Wolfsberger
20:55Crvena Zvezda - Slovan Liberec
20:55Gent - Hoffenheim
20:55Karabağ - Villarreal
20:55LASK Linz - Ludogorets 1945
20:55Lille - Celtic
20:55CSKA Moskova - Dinamo Zagreb
20:55Royal Antwerp - Tottenham Hotspur
20:55Sivasspor - Maccabi Tel Aviv
20:55Zorya Luhansk - Braga
20:55AEK Athens - Leicester City (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Lille - Celtic (beIN SPORTS HD 2)
21:00Veracruz Vitoria St Antao - Ferroviario do Cabo
21:00Leioa - Tropezón
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Marineros de Puntarenas
21:00El-Entag El-Harby - Misr El-Makasa
21:00Mirandés - Real Zaragoza
21:00Tenerife - Lugo
21:00Mallorca - Málaga
21:00Sirius Fotboll - Fotboll
21:30Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda - Independente
21:30Andrews - Pietà Hotspurs
22:00Stade Lausanne-Ouchy - Grasshopper Club Zürich
22:00Tigres Futbol Club - Deportivo Pereira
22:00Universidad de Concepción - Club Universidad de Şili
23:00Real Sociedad - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
23:00Benfica - Standard Liege (beIN SPORTS HD 4)
23:00AS Roma - CSKA Sofya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Leones - Rionegro Aguilas
23:00Real Santander - Boyacá Chicó
23:00Omonia - Eindhoven
23:00Arsenal - Dundalk
23:00Alkmaar - Rijeka
23:00Benfica - Standard Liège
23:00Cluj - Young Boys
23:00Granada - PAOK
23:00Molde - Rapid Wien
23:00Nice - Hapoel Be'er Sheva
23:00Rangers - Lech Poznań
23:00Real Sociedad - Napoli
23:00Roma - CSKA Sofia
23:00Slavia Prague - Bayer 04 Leverkusen
23:15Naxxar Lions - Zebbug Rangers
23:15Qormi - San Gwann
23:30Club Independiente Santa - Patriotas
23:30Carlos Mannucci - Cusco
23:30Sabadell - Leganés
23:30Rayo Vallecano - Fuenlabrada
00:00Club Deportivo Árabe Unido - Sporting San Miguelito
00:00Zamora - Monagas
01:00Clube Atletico Bragantino - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Club Sol de América - Club Deportivo Universidad Católica
01:15Coquimbo Unido - Estudiantes de Mérida
01:15Union de Santa - Club Sport Emelec
01:45Cúcuta Deportivo - Equidad
02:00Ituano Futebol Clube - Brusque Futebol Clube
02:00Alianza de Panama - Tauro
03:00Independiente Juniors - America de Quito
03:00Deportivo Táchira - Metropolitanos
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Esporte Clube Juventude
03:30Independiente Avellaneda - Atlético Tucumán
03:30Club Plaza Colonia de Deportes - Junior de Barranquilla
03:30Melgar - Bajai
04:00Guadalupe - Cartaginés
04:00Atlante - Dorados de Sinaloa
04:00Real Madriz - Deportivo Ocotal
04:10Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga
06:00Atlético San Luis - Mazatlan
10:15South East United - Clarence Zebras
11:00Ordabası - Tobol Kostanay
11:30FC - XSKT Can Tho
11:30Đồng Tâm Long An - TDCS Dong Thap
11:30Huda Hue - Mang Fico Tay Ninh
12:15Rochedale Rovers FutbolClub - Southside Eagles
12:30Ipswich Knights Soccer Club - Western Pride
13:00Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions
13:00Kamatamare Sanuki - Fujieda MYFC
13:00Becamex Binh Duong - Hong Linh Ha Tinh
14:00Ararat - Ermenistan - Alashkert
14:00Shirak - Noah Yerevan
14:00Astana - Kayrat
14:30Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
14:30Suphanburi - Police Tero
15:00Vihiga United - Kisumu All Stars
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Karamah
15:00Al-Wathba - Hurriya
15:00Harjaleh - Hutteen
15:00Jableh - Al-Foutoua Deir ez-Zor
15:00Tishreen - Al-Sahel Tartus
15:15Chi Minh City - Hoang Anh Gia Lai
15:30Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj
15:40Ain Al-Atawlah - Al-Fateh
15:45Villa Española - Central Español
16:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Thaqafi Tulkarem
16:00Dubrava - Rudeš
16:00Hrvatski Dragovoljac - Sesvete
16:00ENPPI Club - Tanta
16:00Academica Clinceni - ACSO Filiasi
16:00Poli Timișoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
16:00Corona 2010 Brașov - Brașov
16:00Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti
16:00Alexandria - Pucioasa
16:00Dumbravita - Ghiroda
16:00Astra Giurgiu - Targu Secuiesc
16:00Unirea - Metalurgistul Cugir 1939
16:00Sepsi - Plopeni
16:00Soimii Lipova - Fortuna Becicherecu
16:00Unirea Alba Iulia - Arieșul Turda
16:00Unirea Bascov - Universitatea Craiova
16:00Gwambina - KMC
16:00Kaysar - Kaspiy
17:00Deportes Antofagasta - Union La Calera
17:15Ajman Club - Hatta Club
17:15Al-Wahda Abu Dhabi - Shabab Al-Ahli Dubai
17:45Al-Muharraq - Busaiteen Club
18:00Cherno More Varna - CSKA Sofia 1948
18:00Jabal Al Mukaber - Shabab Al Khaleel
18:00Al-Markhiya Sports Club - Al-Arabi SC Katar
18:00Maan - Al-Ahli Sports Club Amman
18:00Albion Montevideo - Club Atlético Villa Teresa
18:30Bobo Dioulasso - ASEC Koudougou
18:30des Forces Armees - Rail Club du Kadiogo
18:30Gouna - Haras El-Hodood
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Inter Zapresic - Kustosja
19:00Enosis Neon Paralimni - Doxa Katokopias
19:00Aris Limassol - Alki Oroklinis
19:00Mosta - Santa Lucía
19:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
19:00Sport Boys Warnes - Sport Huancayo
19:00Chrobry Głogów - Odra Opole
19:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
19:00Argesul Pitesti - Voluntari
19:00Azam - Ruvu Stars
19:00Balıkesirspor - Adanaspor
19:30RoPS - Oulun Luistinseura
19:50Al-Wahda Club Mecca - Al-Faisaly Harmah
20:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Hoffenheim - Stuttgart
20:00Mannsworth - 13
20:00Ain - Sharjah
20:00Baniyas - Khor Fakkan
20:00Viborg - Helsingør
20:00Pärnu Vaprus - Tammeka Tartu
20:00Međimurje - Opatija
20:00Nieciecza - Raków Częstochowa
20:00Ostrowiec Swietokrzyski - Górnik Zabrze
20:00Sokol Ostroda - Warta Poznań
20:00Vojvodina - Bačka Palanka
20:00Shakhtar Donetsk - Mariupol
20:00Fatih Karagümrük - Erzurumspor
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa
20:15Lokomotiv Plovdiv - Montana
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
20:30Balingen - Giessen
20:30Avusturya Wien - Liefering Salzburg
20:30Juniors - Grazer
20:30Lafnitz - Kapfenberger
20:30Wacker Innsbruck - Horn
20:30Fortuna Düsseldorf - Heidenheim
20:30Hamburger - Pauli
20:45Ajax - Almere City
20:45Helmond Sport - Maastricht
20:45Club Atletico Atenas - América
21:00Viktoria Köln - Lübeck
21:00Buchbach - 1896 Rain am Lech
21:00Pforzheim - Astoria Walldorf
21:00Ilzer - Voitsberg
21:00Liezen - Frauental
21:00Feldkirchen - Klagenfurt
21:00Gady Raika Lebring - Lafnitz
21:00Union Gnas - Wildon
21:00Union Edelweiss Linz - Bad Schallerbach
21:00Weinland Gamlitz - Mettersdorf
21:00Gleichenberg - Allerheiligen
21:00Deutschlandsberger - Wels
21:00Kalsdorf - ATSV Stadl-Paura
21:00Union Gurten - Weiz
21:00Vöcklamarkt - Gleisdorf 09
21:00Wolfsberger - Sturm Graz
21:00Hertha Wels - Spittal
21:00Kolding - Hvidovre
21:00Larnaca - Paphos
21:00Al-Masry Club - Wadi Degla
21:00Vejle Boldklub - Randers
21:091909 - Kraig
21:15Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
21:30Kickers Offenbach - Schott Mainz
21:302000 Mulheim-Karlich - Emmelshausen
21:30Wörgl - Reichenau
21:30Mannsdorf - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
21:30First Vienna - Fach Donaufeld
21:30Kremser - Ortmann
21:30Kundl - Zirl
21:30Victoria Seelow - Torgelower SV Greif
21:30Landskrona BoIS - Karlskrona
21:30Estoril Praia - Cova da Piedade
22:00Kematen - Zams
22:00Lierse Kempenzonen - Lommel
22:00Thun - Aarau
22:00Widzew Łódź - Legia Warsaw
22:00Dinamo București - Astra Giurgiu
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
22:30Wantage Town - North Leigh
22:30Cerrito - Racing Club de Montevideo
22:30Schalke 04 - Stuttgart
22:45Coventry - Reading (beIN SPORTS HD 2)
22:45Linfield - Crusaders
22:45Genk - Eupen
22:45Coventry City - Reading
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
23:00FC - Graafschap
23:00Breda - N.E.C.
23:00Independiente de La Chorrera - Costa del Este
23:00Wolverhampton - Crystal Palace
23:00Eibar - Cádiz
23:15Zejtun Corinthians - Hibernians
23:30Sporting Cristal - Carlos Stein
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Deportivo Llacuabamba
23:30Paços de Ferreira - Porto
23:59Guia - Union Viera
00:00Deportivo Sacachispas - Municipal
00:00Buzanada - Atletico Tacoronte
01:00Mantab United - Horsford St. Pauls United
01:15Vitoria Salvador - Grêmio Esportivo Brasil
01:30Inter Playa del Carmen - Azores de Hidalgo
02:00Bogotá - Fortaleza Zipaquira
02:00Club Deportivo Plaza Amador - San Francisco
02:00Club Nacional Asuncion - 12 de Octubre FutbolClub
03:00Lone Star Republic - Weatherford
03:00Trafalgar Southstars - Elco Ltd St.Peters
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Paraná Clube
04:00Unión Magdalena - Valledupar
04:30Club Necaxa - Deportivo Toluca
06:06Club Tijuana - Pachuca
06:30Juarez - Querétaro
07:00Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
08:00Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
09:00Seoul - Incheon United
09:00Gangwon - Suwon Samsung Bluewings
09:00Seongnam Ilhwa Chunma - Busan IPark
09:00Shonan Bellmare - Yokohama
10:00Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
10:30Brisbane City - Capalaba FutbolClub
10:30Tianjin Teda - Dalian
11:00Kashima Antlers - Nagoya Grampus
11:00Okjetpes - Taraz
11:30South United - Brisbane Wolves
11:30Brisbane Strikers - Peninsula Power FutbolClub
12:00Redlands United FutbolClub - Gold Coast United
12:00Comuna Recea - Poli Timisoara
12:00Slatina - Gloria Buzău
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Targu
12:00Dunărea Călărași - Metaloglobus Bucureşti
12:00Resita - Concordia Chiajna
12:00Ripensia Timisoara - ACSF Vointa Turnu Magurele
12:00Viitorul Pandurii Targu - Unirea Slobozia
12:00Ria Vung - Sanna Khanh Hoa
12:00Binh Dinh - Hien
12:00Binh Phuoc - Hùng Vương An Giang
12:00Kawasaki Frontale - Tokyo
12:30Eastern Suburbs - Moreton Bay United
13:00Kottmannsdorf - ASCO ATSV Wolfsberg
13:00Slavia-Mozyr - Dinamo Brest
13:00Broń Radom - Huragan Morag
13:00Hetman Zamość - Chełmianka Chełm
13:00Gamba Osaka - Consadole Sapporo
13:00Jutrzenka Giebultow - Lewart AGS Lubartow
13:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
13:00Nang - Thanh Hoa
13:00Song Lam Nghe An - Dinh
13:00Vicem Hai Phong - Quang Nam
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
13:30Academica Clinceni - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep
13:30Giresunspor - Ümraniyespor
14:00Kızıljar - Jetısu
14:00Rubin Kazan - Arsenal Tula
14:00Blau-Weiß Linz - Rapid Wien
14:00Tallinna Kalev - Narva Trans
14:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
14:00Unia Janikowo - ŁKS Łódź
14:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomsko
14:00Covilhã - Porto
14:00Buriram United - Muangthong United
14:00Rayong - Trat
14:30Swit Skolwin - Cracovia
14:30Bangkok United - Port
14:35Shandong Luneng Taishan - Hebei China Fortune
15:00Eintracht Braunschweig - Nurnberg
15:00Erzgebirge - Holstein Kiel
15:00Paderborn 07 - Jahn Regensburg
15:00Osnabruck - Sandhausen
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Esbjerg - Fredericia
15:00Vanløse - Akademisk Boldklub
15:00Osijek - Hajduk Split
15:00Degerfors - Akropolis
15:00Blonianka Blonie - Jagiellonia
15:00GPTS Avia Świdnik - Stal Kraśnik
15:00Korona Kielce - Wisłoka Dębica
15:00Wasilkow - Legia Warsaw
15:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Siarka Tarnobrzeg
15:00Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale
15:00Stal Stalowa Wola - Wisla Pulawy
15:00Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
15:00Inđija - Metalac Gornji Milanovac
15:00Kolos Kovalevka - Olimpik
15:30Bristol City - Norwich City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
15:30Sheffield United - Manchester City
15:30Bristol City - Norwich City
15:30Legionovia Legionowo - Kutno
15:452000 - Roskilde
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Real Madrid - Huesca
16:00Cittadella - Monza Brianza 1912
16:00Dynamo Dresden - Meppen
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
16:00Uerdingen 05 - Saarbrucken
16:00Verl - Zwickau
16:00Waldhof Mannheim - Magdeburg
16:001860 München - Duisburg
16:00Nuremberg - Aubstadt
16:00Bayreuth - Eichstätt
16:00Memmingen - Schweinfurt 05
16:00Illertissen - SpVgg Greuther Fürth
16:00Garching - Heimstetten
16:00Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining
16:00Mainz 05 - 08 Homburg
16:00Bahlinger - Hessen Kassel
16:00Astoria Walldorf - Rot-Weiss Koblenz
16:00Frankfurt - Pirmasens
16:00Steinbach - 1846
16:00Aalen - Elversberg
16:00ATUS Ferlach - Dellach-Gail
16:00Stadlau - Favoritner
16:00Furstenfeld - Heiligenkreuz
16:00Avusturya XIII - Koma Elektra
16:00Retz - Ardagger
16:00Aarhus Fremad - Jammerbugt
16:00Tårnby - Avarta
16:00Boldklubben Frem - Aarhus
16:00Brabrand - Oure
16:00Holbæk B&I - Holstebro
16:00Næsby - Dalum
16:00Skovshoved - KFUM BK Roskilde
16:00Dugopolje - Dinamo Zagreb
16:00Junak Sinj - Bijelo Brdo
16:00Ahead Eagles - Excelsior
16:00Gillingham - Sunderland
16:00MMKS Concordia Elblag - Olimpia Zambrów
16:00Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00Sokół Aleksandrów Łódzki - MLKS Znicz Biala Piska
16:00Wikielec - Polonia Warszawa
16:00Simba - Mwadui
16:00Olympiacos - Apollon Smyrni
16:00Göztepe - Alanyaspor
16:00Bursaspor - Boluspor
16:00Menemen Belediyespor - Ankaraspor A.Ş.
16:30Akhmat - Krasnodar
16:30Spartak Moskova - Rostov
16:30Salmrohr - Hassia Bingen
16:30Karbach - Kaiserslautern
16:30Austria Klagenfurt - Amstetten
17:00Crotone - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Paris FC - Caen (beIN SPORTS HD 4)
17:00Krotone - Atalanta
17:00Paris - Stade Malherbe Caen
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Köln - Bayern Munich
17:30Arminia Вielefeld - Borussia Dortmund
17:30Eintracht Frankfurt - Werder Вremen
17:30Augsburg - Mainz 05
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Luton Town - Brentford (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Nordsjælland - Midtjylland
18:00Bournemouth - Derby County
18:00Barnsley - Watford
18:00Luton Town - Brentford
18:00Burnley - Chelsea
18:00Middlesbrough - Nottingham Forest
18:00Athletic Bilbao - Sevilla
18:00Millwall - Huddersfield Town
18:00Preston North - Birmingham City
18:00Queens Park Rangers - Cardiff City
18:00Stoke City - Rotherham United
18:00Swansea City - Blackburn Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday
18:00Dundee - Raith Rovers
18:00Dunfermline Athletic - Queen of the South
18:00Greenock Morton - United
18:00Inverness - Arbroath
18:00Dundee United - Ross County
18:00Livingston - Motherwell
18:00ChievoVerona - Cosenza Calcio
18:00Ascoli Calcio 1898 - Pordenone Calcio
18:00Brescia Calcio - Virtus Entella
18:00Unione Venezia - Empoli
18:00Vicenza Calcio - Pisa 1909
18:15Beerschot Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven
18:30Belenenses - Farense
19:00Bull Salzburg - Swarovski Tirol
19:00Pölten - Ried
19:00Hartberg - Austria Wien
19:00Rennes - Brest (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
19:00Stade Rennais - Stade Brestois 29
19:00Soçi - Lokomotiv Moskova
19:00Galatasaray - Ankaragücü
19:00Altınordu - Bandırmaspor
20:00Heart of Midlothian - Hibernian
20:00Inter - Parma (beIN SPORTS HD 3)
20:00Internazionale Milano - Parma
20:00Grenland - Sarpsborg 08
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Charleroi - Cercle Brugge (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
20:30Borussia Monchengladbach - Leipzig
20:30Liverpool - West Ham United
20:30Osasuna - Atletico Madrid
20:30R. Charleroi - Cercle Brugge
20:45Twente - Zwolle
21:00Ajaccio - Troyes
21:00Nancy - Châteauroux
21:00Chambly - Dunkerque
21:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
21:00Havre - Pau
21:00Rodez Aveyron Football - Auxerre
21:00Valenciennes - Clermont Foot
21:00Servette - Zürich
21:00Ave - Moreirense
22:00Ajax - Fortuna Sittard
22:00Groningen - VVV-Venlo
22:30Haugesund - Aalesunds
22:30Dallas - Houston Dynamo
22:45Bologna - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
22:45Bologna 1909 - Cagliari Calcio
22:45Club Brugge - Mechelen
22:45Club Brugge - Mechelen (tivibu SPOR 3 HD)
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Ceará Sporting Club
23:00Nantes - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Nantes - Paris Saint-Germain
23:00Deportivo Alavés - Barcelona
23:00Willem - Vitesse
23:30Marítimo - Nacional da Madeira
01:00Coritiba Foot Ball Club - Atlético Clube Goianiense
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Sport Club Internacional
02:00Atlas - Puebla
03:00Fortaleza - Fluminense FutbolClub
03:30Nashville - Chicago Fire Soccer Club
04:00Club Universidad Nacional - Guadalajara
06:06Monterrey - Cruz Azul
12:00FC - Ural Sverdlovsk Bölgesi
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Çaykur Rizespor - Kayserispor
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor
14:00Khimki - Zenit Saint Petersburg
14:15Heracles Almelo - Utrecht
14:30Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
14:30Udinese Calcio - Milan
15:00Kilmarnock - Glasgow Rangers (tivibu SPOR HD)
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
15:00St. Etienne - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
15:00Saint-Étienne - Montpellier
15:00Aston Villa - Southampton
15:00Kilmarnock - Rangers
15:30Greuther Furth - Hannover 96
15:30Karlsruher - Darmstadt 98
15:30Würzburger Kickers - Bochum
15:30Anderlecht - Royal Antwerp
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Real Betis - Elche
16:00Odense Boldklub - Horsens
16:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
16:00Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:30Rapid Wien - Rheindorf Altach
16:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Wolfsberger
16:30FC Emmen - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Rotor Volgograd - CSKA Moskova
16:30Elfsborg - Norrköping
16:30Sirius Fotboll - Kalmar
16:30Mjällby - Östersunds
16:30Emmen - Feyenoord
16:30Sparta Rotterdam - Heerenveen
17:00Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
17:00Spezia - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:00Angers - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Angers - Nice
17:00Dijon - Lorient
17:00Nîmes Olympique - Metz
17:00Stade de Reims - Strasbourg
17:00Newcastle United - Everton
17:00Spezia Calcio - Juventus
17:00Torino - Lazio
17:00Reggina Calcio - SPAL
17:00Mjøndalen - Molde
17:30Celtic - Aberdeen
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
17:30Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
18:00Celta de Vigo - Real Sociedad
18:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
18:00Copenhagen - Lyngby Boldklub
18:00Lugano - Young Boys
18:00Gallen - Basel
18:00Portimonense - Santa Clara
18:45PSV - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
18:45Eindhoven - Haag
19:00Adana Demirspor - Samsunspor
19:00Sturm Graz - LASK Linz
19:00Monaco - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Monaco - Girondins de Bordeaux
19:00Tambov - Dynamo Moskova
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
19:30Manchester United - Arsenal
19:30Falkenbergs - Djurgårdens
19:30Hammarby - Häcken
19:30Göteborg - Örebro
20:00Napoli - Sassuolo (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Roma - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:00Hertha - Wolfsburg
20:00Roma - Fiorentina
20:00Napoli - Sassuolo Calcio
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Kristiansund - Bodø-Glimt
20:00Rosenborg - Start
20:00Sandefjord Fotball - Brann
20:00Stabæk Fotball - Viking
20:15Standard Liège - Oostende
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
20:30Granada - Levante
20:30Vicente - Vitoria Guimaraes
22:00Flamengo - São Paulo
22:00Sport Club do Recife - Clube Atlético Paranaense
22:00AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Alkmaar - Waalwijk
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
22:15Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion
22:30Strømsgodset - Vålerenga Fotball
22:45Sampdoria - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45Sampdoria - Genoa
22:45Waasland-Beveren - Gent
23:00Lille - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
23:00Lille - Lyon
23:00Valencia - Getafe
23:00Sporting Lisbon - Tondela
23:00Frosinone Calcio - Cremonese
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union
00:15Santos - Bajai
02:30Goiás Esporte Clube - Vasco da Gama
02:30Club América - Tigres de la UANL
03:00Atlanta United - Cincinnati
03:00York City - York Red Bulls
03:30Montreal Impact - Orlando City Soccer Club
03:30England Revolution - United
03:30Sporting Kansas City - Minnesota United
03:30Toronto - Inter Miami
05:00Colorado Rapids - Seattle Sounders
06:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
06:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake
06:30San Jose Earthquakes - Los Angeles
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Amiens - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Verona - Benevento (beIN SPORTS HD 3)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Everton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Huesca - Eibar (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00BB Erzurumspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
17:30Leipzig - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
18:15Barcelona - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.Dortmund - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Chelsea - Sheffield Utd (S SPORT HD)
20:30Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaragücü - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
13:30Y.Malatyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Getafe - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Kayserispor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Samsunspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Samsunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Leicester City - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:15Real Sociedad - Granada (spor SMART HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Manchester City - Liverpool (S SPORT HD)
20:00Leverkusen - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Levante - Alaves (spor SMART HD)
20:30Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART 2 HD)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
16:43Pelicans - NuggetsCANLI
16:30Neftekhimik Tobolsk - BARS RGEUCANLI
15:00Danang Dragons - Hanoi BuffaloesCANLI
19:00Žalgiris - Neptunas-Akvaservis
19:00Ezerunas - Telsiai
19:00Jonavos Sintek-Jonava - Palangos Kursiai
19:00Joniškio Delikatesas - Perlas Vilkaviskio
19:00Silute - Ereliai
19:00Suduva-Mantinga Marijampole - Perlas MRU Vilnius
19:00Tambov - Metalurg Magnitogorsk
19:30Marsky - Tapiolan Honka
19:35Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Budivelnyk - Mykolaiv
20:00Gargzdu - Silale
20:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Žalgiris
20:00CSKA Moskova - Valencia
20:30Tartu Ulikool Rock - Tallinna Kalev
21:04Sodertalje Kings - Fryshuset
21:30Sportist Svoge - Athletic Sofia
21:40Tigrillos de Antioquia - Piratas de Bogota
22:00Vosges - Caen Basket Calvados
22:05Maccabi Fox - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
22:05Maccabi Tel Aviv - Fenerbahçe
22:30Bologna 2016 - Virtus Padova
22:30Fortitudo Agrigento - Green Palermo
23:00Real Madrid - Bayern Münih (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Real Madrid Baloncesto - Bayern Munich
23:15Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
03:15Club Trouville - Nacional Montevideo
03:30Asoheba Heredia - Escazu
03:30Real Esteli - Brumas Jinotega
03:45Sabios de Manizales - Cali de Santiago
04:00Chinandega - Rivas
11:00NorthPort Batang Pier - Magnolia Hotshots
13:00Goyang Orions - Seoul SK Knights
13:45San Miguel Beermen - Barangay Ginebra San Miguel
19:30Basket Kotka - Nokia
19:30Pyrintö Tampere - Helsinki Seagulls
20:00Khimki - Crvena zvezda
20:00Khimki Moskova - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
20:30Basket Zaragoza 2002 - Unicaja Málaga
21:00Olympiakos - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Zadar - Hermes Analitica
21:04Andrey Svetlakov - Umea BSKT
21:04KFUM Nässjö - Koping Stars
22:00Olympiacos SFP Pireus - Anadolu Efes
22:30Baskonia - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
23:00Saski Baskonia - Barcelona Bàsquet
23:15Iberostar Tenerife - Gran Canaria (spor SMART 2 HD)
23:15Baloncesto Fuenlabrada - FIATC Joventut Badalona
23:15Iberostar Tenerife Canarias - Gran Canaria
13:00Bahçeşehir Klj - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
20:00Real Betis - Delteco
20:00Tofaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Bruixa Dor Manresa - Bilbao Basket
13:00Fethiye Bld. - Beşiktaş (tivibu SPOR 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Basket Zaragoza 2002
14:30Unicaja Málaga - Obradoiro
14:30MoraBanc Andorra - Zaragoza (spor SMART 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
18:00FIATC Joventut Badalona - Estudiantes Madrid
19:00Burgos - Baloncesto Fuenlabrada
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Valencia - Real Madrid Baloncesto
20:30Valencia Basket - Real Madrid (spor SMART 2 HD)
22:00Gran Canaria - Saski Baskonia
22:00Barcelona Bàsquet - Iberostar Tenerife Canarias
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
15:45Jeffrey John Wolf - Roman SafiullinCANLI
15:15Clarke - Carlos TabernerCANLI
17:10Gatica/Pereira - Evtimova/Monnet
17:30Begemann/Pel - Majchrzak/Huesler
17:30Sanchez Martinez/Stebe - Glasspool/Lawson
17:30Anastasia Zarytska - Lina Glushko
17:30Arlinda Rushiti - Katy Dunne
17:30Vasek Pospisil - Daniil Medvedev
18:00Clara Tauson - Gabriela Talaba
18:00Maria Camila Osorio Serrano - Kyoka Okamura
18:00Mayo Hibi - Conny Perrin
18:00Renata Zarazua - Harmony
18:00Veronica Cepede Royg - Peyton Stearns
18:00Andrey Rublev - Jannik Sinner
18:30Diez/Rola - Zapata Miralles/Taberner
19:00Baszak/Shcherbinina - Miyazaki/Hartono
19:00Bhatia/Murta - Bandecchi/Salden
19:30Pavic/Soares - Krawietz/Mies
19:30Hailey Baptiste - Kristie
19:30Katarzyna Kawa - Olga Govortsova
19:30Nina Stojanovic - Greet Minnen
19:30Sachia Vickery - Caroline Dolehide
19:30Christian Garin - Dominic Thiem
20:30Ambrosio/Cervino Ruiz - Bronzetti/Visscher
20:30Giovine/Moratelli - Drahota Szabo/Morvayova
21:00Kubot/Melo - Melzer/Roger-Vasselin
21:00Diane Parry - Li
21:00Francesca Di Lorenzo - Misaki
21:00Marta Kostyuk - Fernanda Contreras Gomez
21:00Shelby Rogers - Whitney Osuigwe
21:00Stefanos Tsitsipas - Grigor Dimitrov
22:30Varvara Lepchenko - Caty McNally
00:00Anna-Lena Friedsam - Catherine Cartan Bellis
00:30Ahn/Broady - Doi/Stojanovic
00:30Broadus/Collins - Kania/Piter
00:30Danilina/Raina - Kostyuk/Tauson
01:30Contreras Gomez/Maltby - Cepede Royg/Sharma
02:00Arruabarrena/Errani - Lorenzo/Loeb
02:00Baptiste/Mateas - Vickery/Osuigwe
02:00Dolehide/Mcnally - Bolsova Zadoinov/Minnen
02:00Neel/Whoriskey - Bondarenko/Govortsova
09:00Frances Tiafoe - Egor Gerasimov
12:00Tommy Paul - John Millman
12:30Adrian Mannarino - Mackenzie Mcdonald

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac40.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac40.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.