Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac40.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
22:45Club Brugge - Mechelen (tivibu SPOR 3 HD)CANLI
22:45Bologna - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)CANLI
22:15Velez Sarsfield - Atlético Huracá |N|CANLI
22:00Itumbiara Esporte Clube - Associacao Esportiva JataienseCANLI
22:00Osvaldo Cruz - AssisenseCANLI
22:00FC Groningen - VVV Venlo |N|CANLI
22:00Ajax - Fortuna Sittard |N|CANLI
22:00Curicó Unido - Palestino |N|CANLI
21:45Ajax - Fortuna SittardCANLI
21:45Groningen - VVV-VenloCANLI
21:45Curicó Unido - PalestinoCANLI
21:45Caxias - Joinville Esporte ClubeCANLI
21:30Floresta - Guarany de SobralCANLI
21:30Moto Club São Luís - JuventudeCANLI
21:15Fehervar - FerencvárosiCANLI
21:02Rio Ave - Moreirense |N|CANLI
21:00Amparo Athletico Club - FlamengoCANLI
21:00Mauaense - Barcelona Esportivo CapelaCANLI
21:00Tanabi - AndradinaCANLI
21:00Mushuc Runa Sporting Club - Técnico UniversitarioCANLI
21:00Universidad San Martín - Deportivo BinacionalCANLI
20:45Ave - MoreirenseCANLI
20:45Željezničar Sarajevo - Radnik BijeljinaCANLI
20:45Manthiqueira - SuzanoCANLI
20:45América - BandeiranteCANLI
20:45Inter de Bebedouro - MatonenseCANLI
20:45Ajaccio - TroyesCANLI
20:45Nancy - ChâteaurouxCANLI
20:45Chambly - DunkerqueCANLI
20:45Avant de Guingamp - Sochaux-MontbéliardCANLI
20:45Havre - PauCANLI
20:45Rodez Aveyron Football - AuxerreCANLI
20:45Valenciennes - Clermont FootCANLI
20:45Hapoel Tel Aviv - Beitar JerusalemCANLI
20:45Schaffhausen - KriensCANLI
20:45America Natal - GloboCANLI
20:45Associação Atlética Portuguesa - Associação Desportiva CabofrienseCANLI
20:45Pelotas - San LuisCANLI
20:45Vitoria - Real Noroeste CapixabaCANLI
20:45FC Twente - PEC Zwolle |N|CANLI
20:30Osasuna - Atletico MadridCANLI
20:30R. Charleroi - Cercle BruggeCANLI
20:30Twente - ZwolleCANLI
20:30Dynamo Kyiv - Dnipro-1CANLI
20:30Lamia - PanathinaikosCANLI
20:30Heart of Midlothian - HibernianCANLI
20:30Chaves - VilafranquenseCANLI
20:30Borussia Mönche - RB Leipzig |N|CANLI
20:30Osasuna - Atlético Madrid |N|CANLI
20:30Sporting de Cha - Cercle Brugge |N|CANLI
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)CANLI
20:30Charleroi - Cercle Brugge (tivibu SPOR 3 HD)CANLI
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)CANLI
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)CANLI
20:15Liverpool - West Ham UnitedCANLI
22:30Haugesund - Aalesunds
22:30Dallas - Houston Dynamo
22:30Confianca - Associação Chapecoense de Futebol
22:30Oeste Futebol Clube - Sampaio Corrêa Futebol Clube
22:30Sure Sports - Germantown City
22:30Pro Vercelli 1892 - Giana Erminio
22:45Bologna 1909 - Cagliari Calcio
22:45Club Brugge - Mechelen
22:45Westerlo - Royale Union Saint-Gilloise
22:45Hermannstadt - Universitatea Craiova
23:00Deportivo Alavés - Barcelona
23:00Nantes - Paris Saint-Germain
23:00Willem - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Ceará Sporting Club
23:00Associação Desportiva Bahia de Feira - Alagoinhas
23:00do Gama - Tupynambás
23:00Velo Clube - Esporte Clube Noroeste
23:00Atletico Vega Real - Jarabacoa
23:00Universidad O&M - Delfines Del Este
23:00CSyD Nueva Concepcion - Solola
23:00Violette - Ouanaminthe
23:00Atlético Chiriquí - Universitario
23:00Deportivo Cultural Santa Rosa - Club Sport Alianza Atlético Sullana
23:00Molinos El Pirata - Coopsol
23:00Santos - Juan Aurich
23:00Sport Chavelines Juniors - Union Huaral
23:00Nantes - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Marítimo - Nacional da Madeira
23:30Galvez - Atlético Acreano
23:30Delfin - Portoviejo
23:30Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Envigado Fútbol Club
23:30Alianza Universidad - Club Universitario de Deportes
00:00Savannah Clovers - Soda City
00:00Quiche - Deportivo San Pedro
00:00Zacapa Tellioz - Deportivo Carchá
00:00Real De Minas - Lobos UPNFM
00:00Club Canoneros Marina - Pioneros de Cancun
00:00Irapuato - Cafetaleros de Chiapas
00:00Real Granada - San Marcos
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Estudiantes de Mérida
00:15Sports Paradize Soccer Academy - Inter Orlando
00:15Club General Díaz - Sportivo Luqueno
00:30Cobán Imperial - Deportivo Guastatoya
00:30Audax Italiano - Everton de Viña del
00:45Argentinos Juniors - San Lorenzo de Almagro
01:00Coritiba Foot Ball Club - Atlético Clube Goianiense
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Sport Club Internacional
01:00Avaí Futebol Clube - América Futebol Clube Minas Gerais
01:00Operario Ferroviario - Botafogo FC Ribeirao Preto
01:00Águia Negra - Aparecidense
01:00Fast Clube - Ji-Parana
01:00Paysandu Sport Club - Manaus
01:00Deportivo Mixco - Club Social y Depotrivo Sayaxche
01:00Real Hope - Arkahaie
01:00Deportivo Maldonado - Club Nacional Montevideo
01:30Herediano - Sporting San Jose
02:00Atlas - Puebla
02:00Jersey - Santa Fe
02:00Universidad Católica del Ecuador - Independiente del Valle
02:00Millonarios Fútbol Club - Club Atlético Nacional
02:00Ayacucho - Melgar
02:30Deportivo Lake Mary - Orlando City
02:30Cerro Porteño - Club Libertad
03:00Fortaleza - Fluminense FutbolClub
03:00Maceio - Clube Náutico Capibaribe
03:00Managua - Municipal Jalapa
03:00Carabobo - Yaracuyanos
03:15Club Atlético Lanús - Boca Juniors
03:30Nashville - Chicago Fire Soccer Club
04:00Club Universidad Nacional - Guadalajara
04:00Cuiabá Esporte Clube - Maceio
04:00Foro - Texas Spurs
04:00Santa Tecla - Alianza San Salvador
04:00Sonsonate - Once Municipal
04:00Nasinu - Ba
04:00Club Deportivo Honduras Progreso - Platense Puerto Cortes
04:00Real C.D. España - Marathón
04:00Diriangén - Junior Managua
04:10Deportivo Cali - Deportes Tolima
05:00Deportivo Saprissa - Alajuelense
05:30Real Estelí - Walter Ferreti
06:00Hobart Olympia Warriors - Launceston City
06:00Nadi - Labasa
06:00Rewa - Suva
06:00Sony Sendai - Osaka
06:05Venados - Universidad de Guadalajara
06:06Monterrey - Cruz Azul
07:00Broadmeadow Magic - Maitland
07:00Matsumoto Yamaga - Renofa Yamaguchi
07:30Jeju United - Seoul E-Land
08:00SKA-Khabarovsk - İrtiş Omsk
08:00South West Queensland Thunder - Mitchelton FutbolClub
08:00Albirex Niigata - Tokyo Verdy
08:00Fagiano Okayama - United Ichihara Chiba
08:00Kyoto Sanga - Montedio Yamagata
08:00Omiya Ardija - Ryūkyū
08:00Tochigi - Ventforet Kofu
08:00V-Varen Nagasaki - Mito HollyHock
08:00Zweigen Kanazawa - Giravanz Kitakyushu
09:00Jeonbuk Hyundai Motors - Daegu
09:00Pohang Steelers - Sangju Sangmu Phoenix
09:00Ulsan Hyundai - Gwangju
09:00Sunshine Coast - Logan Lightning
09:00Júbilo Iwata - Avispa Fukuoka
09:30Nantong Zhiyun - Mongol Zhongyou
10:00Albany Creek Excelsior - Toowong FutbolClub
10:00Changchun Yatai - Hangzhou Greentown
10:00Xinjiang Tianshan Leopard - Guizhou Renhe
10:00Jeonnam Dragons - Ansan Greeners
10:00Machida Zelvia - Ehime
10:30Henan Jianye - Guangzhou R&F
11:45Bang Pa-in Ayutthaya - Samut Songkhram
11:45Kasem Bundit Üniversitesi - Bangkok
11:45Pattaya Discovery United - Chachoengsao
11:45Rayong United - Banbueng
11:45Thonburi United - Chamchuri United
12:00FC - Ural Sverdlovsk Bölgesi
12:00Thespakusatsu Gunma - Tokushima Vortis
12:00Thong - Hin City
12:00Chiangrai Larnna - Watbot City
12:00Khonkaen Mordindang - Muang Loei United
12:00Nakhon Si United - Surat Thani
12:00Royal Thai Army - Siam
12:00Surin City - Ubon Kruanapat
12:30Avusturya Lustenau - Dornbirn 1913
12:30Klagenfurt - Gurnitz
12:30Slovan - Gerasdorf
12:30Farul Constanța - Mioveni
12:30Lion City Sailors - Courts Young Lions
12:30Tanjong Pagar United - Hougang United
13:00Krasnodar - Alania Vladikavkaz
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Nizhniy Novgorod
13:00Artvin Hopaspor - Manisaspor
13:00Çatalca Spor - Karşıyaka
13:00Ceyhan spor - Tepecik Belediye Spor
13:00Erzin Belediyespor - Yozgatspor A.Ş.
13:00Kütahyaspor - Darıca Gençlerbirliği
13:00Energetik-BGU - Slutsk
13:00Heilongjiang Lava - Shaanxi Athletic
13:00Tamaraceite - Marbella
13:00Plus Ultra - Estrella Grana El Palmar
13:00Budapest Honvéd FC - Dabas
13:00Puskás Akadémia - Előre
13:00Termez Surkhon - Andijan
13:00Zenit Saint Petersburg - Dynamo II Moskova
13:00Znamya Truda - Tver
13:00Luki-Energy Velikiye Luki - Kazanka
13:00Chanthaburi - KohKwang
13:00Nakhon Ratchasima - Prachuap
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor
13:30Çaykur Rizespor - Kayserispor
13:30Getafe CF - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
13:30Club Portekizete - Athletic Bilbao
13:30Unión - Mazarrón Fútbol Club
13:30Extremadura - Plasencia
13:30Alcorcón - Mostoles
13:30Alamo - San Andres
13:30San Fernando de Henares - Alcalá
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
13:45Villajoyosa - Hercules
13:45Complutense Alcala - Moratalaz
14:00Akron Tolyatti - Tekstilshchik Ivanovo
14:00Shinnik Yaroslavl - Volgar Astrakhan
14:00Orenburg - Chertanovo Moskova
14:00Veles Moskova - Dynamo Bryansk
14:00Khimki - Zenit Saint Petersburg
14:00High Quality United - Ugyen Academy
14:00Elva - Maardu Linnameeskond
14:00Levadia Tallinn - Kohtla-Järve JK Järve
14:00Paide Linnameeskond - Kuressaare
14:00Atlético Baleares - Atlético Madrid B
14:00Don Benito - Villarrobledo
14:00Rayo Majadahonda - Real Madrid C.F.
14:00Rosas - Poblense
14:00Melilla - Villanovense
14:00San Sebastián de los Reyes - Internacional de Madrid
14:00Socuéllamos - Talavera
14:00Coruxo - Compostela
14:00Lealtad - Cultural y Deportiva Leonesa
14:00Ebro - Ejea
14:00Alcoyano - Ibiza
14:00Gimnàstic de Tarragona - Olot
14:00Peña Deportiva - Levante UD B
14:00Cornellà - Andorra
14:00Valencia CF - Hercules
14:00Algeciras - Marino
14:00Cádiz CF - Real Balompédica Linense
14:00Recreativo de Huelva - Las Palmas
14:00Silva - Deportivo de La Coruña
14:00Cabecense - Conil
14:00Palma - Utrera
14:00Felanitx - Portmany
14:00Platges de Calvia - Formentera
14:00Diocesano - Fuente De Cantos
14:00Cacereño - Llerenense
14:00Montijo - Campanario
14:00Berceo - Anguiano
14:00Club Deportivo Villegas - Club Atlético Vianés
14:00Club Almagro - Quintanar del
14:00Manresa - San Cristobal
14:00Montañesa - Santfeliuenc
14:00Horta - Sant Andreu
14:00Mostoles - Parla
14:00Daugavpils - Rīgas Futbola skola
14:00Jelgava - Ventspils
14:00Spartaks Jurmala - Tukums 2000
14:00Lamphun Warrior - Northern Tak United
14:00Trang - Jalor City
14:00Chiangmai - KhonKaen
14:00Lampang - Nong Bua Pitchaya
14:00Samut Prakan City - Sukhothai
14:15Heracles Almelo - Utrecht
14:15Volendam - Eindhoven
14:15Alhaurino - Juventud Torremolinos
14:15Leixões - Benfica
14:30Udinese Calcio - Milan
14:30Ibiza Islas Pitiusas - Sóller
14:30Muangnont Bankunmae - F.C.
14:30Chonburi - Ratchaburi
14:30Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
14:35Chengdu Better City - Meizhou Hakka
14:35Shenyang Urban - Sichuan Jiuniu
14:35Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua
15:00Kilmarnock - Rangers
15:00Aston Villa - Southampton
15:00Saint-Étienne - Montpellier
15:00Wehen Wiesbaden - Bayern Munich
15:00Slagelse B&I - Hellerup
15:00Thisted - Middelfart G&BK
15:00JBK - Vasa
15:00Tenerife - Atletico Paso
15:00San Fernando - Lanzarote
15:00Bodens - Skiljebo
15:00Liepāja - Valmieras
15:00Dacia Buiucani - Sfîntul Gheorghe
15:00Zvezda Saint Petersburg - Leningradets
15:00Khon Kaen United - Chiangmai United
15:00Samut Sakhon - Udon Thani
15:00Minaj - Rukh Vinnyky
15:00Kilmarnock - Glasgow Rangers (tivibu SPOR HD)
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
15:00St. Etienne - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
15:30Greuther Furth - Hannover 96
15:30Karlsruher - Darmstadt 98
15:30Würzburger Kickers - Bochum
15:30Anderlecht - Royal Antwerp
15:30Chemie Leipzig - Chemnitzer
15:30Energie Cottbus - 63 Luckenwalde
15:30Optik Rathenow - Bischofswerdaer 08
15:30Germania Halberstadt - Babelsberg 03
15:30Altglienicke - Carl Zeiss Jena
15:30Meuselwitz - Berliner FC Dynamo
15:30Wacker 90 Nordhausen - Einheit Rudolstadt
15:30Merseburg - Martinroda
15:30Brandenburger Sud 05 - Hertha 06
15:30Greifswalder SV 04 - Tasmania Berlin
15:30Stern 1900 - Stendal
15:30Yantra Gabrovo - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
15:30Køge - Skive
15:30Liria Prizren - A & N
15:30Drenica Skënderaj - Prishtina
15:30Llapi Podujeve - Drita
15:30Siófok - Nyíregyháza Spartacus
15:30Gyirmot Sportegyesulet - Soroksár
15:30Szentlorinc - Aqvital Csakvar
15:30Balatonfuredi - Gardony-Agardi Gyogyfurdo
15:30Ceglédi - Budapesti
15:30Debreceni VSC - Hatvan
15:30Erzsebeti SMTC - Paksi
15:30Tiszaújváros - Tallya
15:30Keruleti TUJe - Mosonmagyarovari
15:30Senyo Carnifex - Kisvarda
15:30THSE Szabadkikoto - Bicskei
15:30Brattvåg - Tromsdalen
15:30Buducnost Dobanovci - Novi Boegrad
15:30Jagodina - Fraficar Beograd
15:30Zeleznicar Pancevo - Radnicki Sremska Mitrovica
16:00Kozara Gradiska - Sloboda Novi Grad
16:00Sloga Doboj - Rudar Prijedor
16:00Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka
16:00Guarulhos - Sociedade Esportiva Itapirense
16:00Bumamuru - Inter Star
16:00Rukinzo - Bujumbura
16:00Nykøbing - Næstved
16:00Flora Tallinn - Nomme Kalju
16:00Tubas - Ahli Al-Khalil
16:00SuperSport United - Bloemfontein Celtic
16:00Croatia Zmijavc - Cibalia
16:00Dalstorps - Oddevold
16:00San Gwann - Swieqi United
16:00Sliema Wanderers - Balzan
16:00Strømmen - Sogndal Fotball
16:00Smolensk - Murom
16:00Agios Ierotheos - Nafplio 2017
16:00Aittitos Spaton - Proodeftiki
16:00Almyros - Giouchtas
16:00Akratitos - Kyanos Astir Varis
16:00Panionios - Charavgiakos
16:00Aris - Asteras Tripolis
16:00Napsa Stars - ZESCO United
16:00Odense Boldklub - Horsens
16:00Power Dynamos - Young Green Eagles
16:00Leganés - Mirandés
16:00Real Betis - Elche
16:00Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Turkgucu Ataspor - Ingolstadt 04
16:00Freiburg - Bayern Alzenau
16:00Sonnenhof Großaspach - Eintracht Stadtallendorf
16:00Holstein Kiel - Hamburger
16:00Hannover - Oberneuland
16:00Lüneburger SK Hansa - Phonix Lubeck
16:00Teutonia 05 Ottensen - ETSV Weiche
16:00Germania Egestorf - Arminia Hannover
16:00Braunschweig - Schwalbe Tundern
16:00Lupo Martini Wolfsburg - Eintracht Northeim
16:00Göttingen 07 - Gifhorn
16:00Hertha 03 Zehlendorf - Eintracht 1949
16:00Mauerwerk - Wiener Neustadt
16:05Budafoki MTE-Ujbuda - Paksi
16:30Elfsborg - Norrköping
16:30Ljungskile - Umeå
16:30Sirius Fotboll - Kalmar
16:30Savoia 1908 - Arzachena
16:30Mjällby - Östersunds
16:30Licata 1931 - Dattilo 1980
16:30SanGiovanniValdarno - Siena
16:30Gozzano - Castellanzese
16:30Cannara - Pianese
16:30Marina Di Ragusa - Acireale
16:30Matese - Castelfidardo Calcio
16:30Castelnuovo Vomano - Montegiorgio
16:30Cavenago Fanfulla - Calvina Sport
16:30Citta Di Sant'Agata - Rotonda
16:30Corticella - Seravezza Calcio
16:30Francavilla 1931 - Bitonto
16:30Legnano - A.C.
16:30Molfetta - Picerno
16:30Nuova Florida - Insieme Formia
16:30Rende - Citta di Messina
16:30Santa Maria Cilento - Roccella
16:30Scanzorosciate - Brusaporto
16:30Rotor Volgograd - CSKA Moskova
16:30Tiferno Lerchi - Ostia Mare Lido Calcio
16:30Tolentino - Pineto Calcio
16:30Virtus CiseranoBergamo - Franciacorta
16:30Dolgoprudny - Kolomna
16:30Emmen - Feyenoord
16:30Sparta Rotterdam - Heerenveen
16:30Rapid Wien - Rheindorf Altach
16:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Wolfsberger
16:30FC Emmen - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
17:00Newcastle United - Everton
17:00Reggina Calcio - SPAL
17:00Mjøndalen - Molde
17:00Chaika Peschanokopskoye - Tom Tomsk
17:00Fakel Voronezh - Spartak Moskova
17:00Torpedo Moskova - Krylia Sovetov
17:00Spezia Calcio - Juventus
17:00Torino - Lazio
17:00Angers - Nice
17:00Defensa y Justicia - Club Atlético Colón
17:00Dijon - Lorient
17:00Silkeborg - Vendsyssel
17:00Nîmes Olympique - Metz
17:00Fuglafjordur - Argja Bóltfelag
17:00Stade de Reims - Strasbourg
17:00Kiisto - JIPPO
17:00Šibenik - Rijeka
17:00Bromharitaojkarna - Täby
17:00Haninge - Sandvikens
17:00Frej Taby - Luleå
17:00Südtirol - Sambenedettese Calcio
17:00Fermana - Carpi 1909
17:00Mantova - Imolese Calcio 1919
17:00Modena - Perugia Calcio
17:00Virtusvecomp Verona - Matelica
17:00Juve Stabia - Bisceglie 1913 Don
17:00Ternana Calcio - Catanzaro 1929
17:00Livorno Calcio - Pergolettese 1932
17:00Carrarese Calcio - Alessandria Calcio 1912
17:00Olbia Calcio - Lucchese
17:00Piacenza Calcio 1919 - Renate
17:00Olympiakos Nicosia - Omonia
17:00Jerv - KFUM-Kameratene Oslo
17:00HamKam - Åsane Fotball
17:00Stjørdals-Blink - Grorud
17:00Toppfotball - Raufoss
17:00Lillestrøm - Tromsø
17:00Oygarden - Ranheim Fotball
17:00Casa Pia - Penafiel
17:00Mladost Lučani - Proleter Novi
17:00Napredak Kruševac - Spartak Zdrepceva
17:00Radnik Surdulica - Crvena Zvezda
17:00Javor Ivanjica - Radnički Niš
17:00Dhofar - Al-Nasr
17:00Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
17:00Spezia - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:00Angers - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
17:30Sopron - Fehervar
17:30Celtic - Aberdeen
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
17:45CSKA Sofia - Tsarsko Selo Sofia
18:00Copenhagen - Lyngby Boldklub
18:00Celta de Vigo - Real Sociedad
18:00Real Zaragoza - Mallorca
18:00Gallen - Basel
18:00Baltika Kaliningrad - Neftekhimik Nizhnekamsk
18:00Havnar Bóltfelag - Tvøroyri
18:00NSÍ Runavík - KÍ Klaksvík
18:00Víkingur Gøta - B36 Tórshavn
18:00Aylesbury United - Margate
18:00Unionistas de Salamanca - Deportivo de La Coruña
18:00Pobla de Mafumet - Europa
18:00Sylvia Norrköping - Nykopings
18:00Újpest - Budapest
18:00Petrocub - Sheriff Tiraspol
18:00Egersunds - Asker Fotball
18:00Académico de Viseu - Feirense
18:00Arouca - Vizela
18:00Colchagua Club de Deportes - Deportes Recoleta
18:00Deportes Linares - Arturo Fernandez Vial
18:00Lautaro de Buin - Club Deportes Concepción
18:00San Antonio Unido - CDSC Iberia
18:00ŠKF Sereď - DAC 1904 Dunajská Streda
18:00Lviv - Vorskla Poltava
18:00Al-Seeb Sports Club - Saham Club
18:00Portimonense - Santa Clara
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
18:15Leganés - Real Aranjuez
18:15Panetolikos - PAOK
18:30Leobendorf - Stripfing Weiden
18:30Police Ouagadougou - Étoile Filante
18:30Rahimo - Vitesse Bobo-Dioulasso
18:30Mariehamn - HJK
18:30Polvorin - Viveiro
18:30Cartagena - Ciudad de Murcia
18:30Club Deportivo Madridejos - Azuqueca
18:30Becerril - Cristo Atletico
18:30Bañeza Fútbol Club - Bembibre
18:45Eindhoven - Haag
18:45PSV - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Tambov - Dynamo Moskova
19:00Monaco - Girondins de Bordeaux
19:00Adana Demirspor - Samsunspor
19:00Guijuelo - Salmantino
19:00Pontevedra - Celta De Vigo
19:00Racing de Ferrol - Zamora
19:00Arenas Club de Getxo - Leioa
19:00Izarra - Logrones
19:00Haro Deportivo - Osasuna
19:00S. D. Tarazona - Tudelano
19:00Badalona - Lleida Esportiu
19:00Llagostera - L'Hospitalet
19:00Ejido - Yeclano Deportivo
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:00Córdoba - UCAM Murcia
19:00Deportivo Linares - Granada CF
19:00Real Murcia - Sevilla FC
19:00Cardassar - Andratx
19:00Coria - Valdivia
19:00Moralo - Calamonte
19:00Valverdeno - Miajadas
19:00Naxara - Pradejon
19:00Terrassa - Castelldefels
19:00Motril - Alhaurín de la Torre
19:00Ajka - DEAC
19:00Kazincbarcikai - Budaörsi
19:00Szeged 2011 - Pécsi
19:00Szolnoki MÁV - Dorogi
19:00Sturm Graz - LASK Linz
19:00Szombathelyi Haladás - Békéscsaba 1912 Előre
19:00Vasas - Kaposvári Rákóczi
19:00Politehnica Iasi - Viitorul Constanța
19:00AS Trenčín - Ružomberok
19:00ŠK Slovan Bratislava - Nitra
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Monaco - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
19:30Manchester United - Arsenal
19:30Falkenbergs - Djurgårdens
19:30Hammarby - Häcken
19:30Göteborg - Örebro
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha - Wolfsburg
20:00Roma - Fiorentina
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Napoli - Sassuolo Calcio
20:00Kristiansund - Bodø-Glimt
20:00Rosenborg - Start
20:00Sandefjord Fotball - Brann
20:00Stabæk Fotball - Viking
20:00Napoli - Sassuolo (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
20:15Standard Liège - Oostende
20:15Fuenlabrada - Tenerife
20:15Ponferradina - Sabadell
20:30Granada - Levante
20:30Vicente - Vitoria Guimaraes
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
22:00Alkmaar - Waalwijk
22:00Flamengo - São Paulo
22:00Sport Club do Recife - Clube Atlético Paranaense
22:00AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 3 HD)
22:15Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
22:30Lugo - Rayo Vallecano
22:30Strømsgodset - Vålerenga Fotball
22:45Waasland-Beveren - Gent
22:45Sampdoria - Genoa
22:45Sampdoria - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
23:00Lille - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
23:00Almería - Girona
23:00Frosinone Calcio - Cremonese
23:00Lille - Lyon
23:00Valencia - Getafe
23:00Sporting Lisbon - Tondela
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union
00:15Santos - Bajai
02:30Club América - Tigres de la UANL
02:30Goiás Esporte Clube - Vasco da Gama
03:00Atlanta United - Cincinnati
03:00York City - York Red Bulls
03:30Montreal Impact - Orlando City Soccer Club
03:30England Revolution - United
03:30Sporting Kansas City - Minnesota United
03:30Toronto - Inter Miami
05:00Colorado Rapids - Seattle Sounders
06:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
06:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake
06:30San Jose Earthquakes - Los Angeles
18:00Logroñés - Alcorcón
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
20:00Warta Poznań - Legia Warsaw
20:15Sporting de Gijón - Castellon
20:30Fulham - West Bromwich Albion
21:00SønderjyskE - Aarhus
21:00Fotboll - Varbergs BoIS
21:00Helsingborgs - Malmö
21:45Braga - Famalicão
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:30Hoffenheim - Union Berlin
22:45Amiens - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Verona - Benevento (beIN SPORTS HD 3)
22:45Zulte Waregem - Kortrijk
22:45Amiens - Toulouse
22:45Hellas Verona - Benevento Calcio
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Málaga - Espanyol
23:00Lecce - Delfino Pescara 1936
23:00Leeds United - Leicester City
23:00Villarreal - Real Valladolid
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Mineiro
00:00Boavista Porto - Benfica
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Clube Atletico Bragantino
06:00Club León - Club Santos Laguna
07:00Sagan Tosu - Nagoya Grampus
07:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
07:00Yokohama F. Marinos - Kashima Antlers
08:00Cerezo Osaka - Gamba Osaka
08:00Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo
09:00Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe
10:00Yokohama - Oita Trinita
11:00Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds
18:30Schweinfurt 05 - Schalke 04
20:55Lokomotiv Moskova - Atletico Madrid
20:55Shakhtar Donetsk - Borussia Monchengladbach
22:00Brentford - Swansea City
22:00Huddersfield Town - Bristol City
22:00Norwich City - Millwall
22:00Sheffield Wednesday - Bournemouth
22:45Blackburn Rovers - Middlesbrough
22:45Cardiff City - Barnsley
23:00Atalanta - Liverpool
23:00Midtjylland - Ajax
23:00Manchester City - Olympiacos
23:00Porto - Olympique de Marseille
23:00Real Madrid - Internazionale Milano
23:00Bull Salzburg - Bayern Munich
19:00Genoa - Torino
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Zenit Saint Petersburg - Lazio
20:55İstanbul Başakşehir - Manchester United
21:00Real Zaragoza - Girona
21:00Grenland - Viking
22:00Reading - Preston North
22:00Watford - Stoke City
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
15:30Everton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Huesca - Eibar (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00BB Erzurumspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
17:30Stuttgart - E.Frankfurt (A Spor HD)
17:30Leipzig - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
18:15Barcelona - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30B.Dortmund - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Chelsea - Sheffield Utd (S SPORT HD)
20:30Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaragücü - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
13:30Y.Malatyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Getafe - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Samsunspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Samsunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Kayserispor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
17:00Leicester City - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:15Real Sociedad - Granada (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester City - Liverpool (S SPORT HD)
20:00Leverkusen - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Levante - Alaves (spor SMART HD)
20:30Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART 2 HD)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
22:00Igokea - PartizanCANLI
22:00Jamtland - Borås BasketCANLI
22:00Jazine Arbanasi - Dinamo ZagrebCANLI
22:00Kvarner 2010 - ZaprudeCANLI
22:00Germani Basket - Virtus Roma |N|CANLI
21:30Pula 1981 - Cedevita JuniorCANLI
21:15Bosco Zagreb - Ribola KastelaCANLI
21:00Hapoel Jerusalem - Hapoel HolonCANLI
21:00Hopsi Polzela - KrkaCANLI
21:00Sencur - Zlatorog LaškoCANLI
21:00Erogasmet Crema - BernareggioCANLI
21:00Falconstar Monfalcone - Vega MestreCANLI
20:30Athens - Larisa BasketCANLI
20:30Ereliai - EzerunasCANLI
20:30Rivne - SDYshOR Hizhaki KyivCANLI
20:30AEK B.C. - Ermis Agias |N|CANLI
20:00Tofaş - Fenerbahçe Beko |N|CANLI
22:30Sesi-Franca - Osasco
22:45Bruixa Dor Manresa - Bilbao Basket
23:00Zeljeznicar - Mladost
23:00STAR - Sveti Djorde
01:00Bauru - Pinheiros Sky Sao Paolo
02:00Piratas de Bogota - Sabios de Manizales
03:00Perez Zeledon - Siquirres
03:00Rivas - Bufalos de Managua
03:15Malvin - Atletico Olimpia
04:00Cali de Santiago - Tigrillos de Antioquia
06:00Foshan Long Lions - Nanjing Monkey King
06:00Sichuan Blue Whales - Zhejiang Lions
09:00Pauian Archiland - Bank of Taiwan
09:00Changwon LG Sakers - Seoul SK Knights
09:00Seoul Samsung Thunders - Goyang Orions
10:30Shenzhen Aviators - Shanghai Dongfang Sharks
10:30Zhejiang Golden Bulls - Shougang Beijing Ducks
11:00Anyang - Wonju Dongbu Promy
11:00Incheon ET Land Elephants - Ulsan Mobis Phoebus
13:00Fethiye Bld. - Beşiktaş (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Lokomotiv Kuban - UNICS
13:00Fethiye Belediye - Beşiktaş
14:00CSKA Moskova - Enisey
14:00Consultinvest VL Libertas Pesaro - Guerino Vanoli Basket
14:30MoraBanc Andorra - Zaragoza (spor SMART 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Basket Zaragoza 2002
14:30Unicaja Málaga - Obradoiro
15:00Beijing Royal Fighters - Jiangsu Dragons
15:00Liaoning Dinosaurs - Qingdao DoubleStar Eagles
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Royal Halı Gaziantep - Ormanspor
16:00İstanbul Kemerburgaz - Bornova Belediyesi
17:00Zenit Saint-Petersburg - Astana
17:30Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
17:30London Lions - Newcastle Eagles
17:30Türk Telekom - Pınar Karşıyaka
18:00Lahti - Kaarinan
18:00FIATC Joventut Badalona - Estudiantes Madrid
19:00Burgos - Baloncesto Fuenlabrada
19:00Reyer Venezia Mestre - Virtus Granarolo Bologna
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Telekom Baskets Bonn - Basketball Loewen Braunschweig
20:00Hapoel Eilat - Ironi Nes-Ziona
20:00Basket Zielona Góra - Tsmoki-Minsk
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece
20:00Reggio Emilia - De' Longhi Treviso Basket
20:30Valencia Basket - Real Madrid (spor SMART 2 HD)
20:30Aris Thessaloniki - Iraklis
20:30Valencia - Real Madrid Baloncesto
21:00Banco di Sardegna Sassari - OpenjobMetis Varese
22:00Maccabi Tel Aviv - Maccabi Rishon LeZion
22:00Gran Canaria - Saski Baskonia
22:00Barcelona Bàsquet - Iberostar Tenerife Canarias
22:45Enel Basket Brindisi - Fortitudo Pallacanestro Bologna
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - Unics Kazan (tivibu SPOR HD)
20:30Peristeri - VEF Riga (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Bamberg (tivibu SPOR HD)
22:30Pınar Karşıyaka - Fortitudo Bologna (tivibu SPOR HD)
22:30Strasbourg - Lietuvos Rytas (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac40.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac40.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.