Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac40.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
06:06Club Tijuana - CF Pachuca |N|CANLI
05:30Lambton - KahibahCANLI
06:30Juarez - Querétaro
07:00Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
07:00Blaublitz Akita - Vanraure Hachinohe
07:00Yokohama Sports and Culture Club - Grulla Morioka
07:00Kochi United - Tegevajaro Miyazaki
07:00Matsue City - Nara Club
07:00Biwako Shiga - Verspah Oita
07:00Reinmeer Aomori - Veertien
07:00Yokogawa Musashino - Maruyasu Okazaki
07:30Suwon - Gyeongnam
08:00Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
08:00Grunge Thistle - Taringa Rovers
08:00Altay - Aktöbe
08:00Akzhayik - Atırau
08:00Tong - CPC
08:30ACA - SFI
08:30Taipei Play - Mekan: Kaohsiung
09:00Seoul - Incheon United
09:00Gangwon - Suwon Samsung Bluewings
09:00Seongnam Ilhwa Chunma - Busan IPark
09:00Shonan Bellmare - Yokohama
09:00Nagano Parceiro - Kataller Toyama
09:00Gifu - Sagamihara
09:00Kagoshima United - Imabari
09:30Fulham United - Sturt Lions
09:30Playford City Patriots - White City FutbolClub
09:30South Adelaide Panthers - Adelaide Victory
09:30West Adelaide - Adelaide Vipers
09:30West Torrens Birkalla - Adelaide Hills Hawks
09:30Western Strikers - Seaford Rangers
10:00Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
10:00Grunge Thistle - Taringa Rovers Soccer FutbolClub
10:00Taizhou Yuanda - Kunshan
10:00Bucheon FC 1995 - Chungnam Asan
10:00Man - Kitchee
10:30Tianjin Teda - Dalian
10:30Brisbane City - Capalaba FutbolClub
11:00Kashima Antlers - Nagoya Grampus
11:00Okjetpes - Taraz
11:00Acacia Ridge - Caboolture
11:00North Star - Bayside United
11:00Baykonur Kızılorda - Ekibastuzets
11:00Ural - Lada Dimitrovgrad
11:30Adelaide Blue Eagles - North Eastern MetroStars
11:30Adelaide Comets - Adelaide City
11:30Adelaide Raiders - Croydon Kings
11:30Campbelltown City - Modbury Jets
11:30Para Hills Knights - Cumberland United
11:30South United - Brisbane Wolves
11:30Brisbane Strikers - Peninsula Power FutbolClub
11:45Chaiyaphum United - Nakhon Ratchasima United
11:45Pathumthani Üniversitesi - Assumption United
11:45Royal Thai Fleet - Marines Eureka
11:45Samut Prakan Customs United - Prime Bangkok
11:45Surat Thani City - Satun United
11:45Thawi Watthana Samut Sakhon - Kanjanapat Group
12:00Centenary Stormers - Sent-George Willawong
12:00Gap - Brisbane Knights
12:00Redlands United FutbolClub - Gold Coast United
12:00Jetısu - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
12:00Comuna Recea - Poli Timisoara
12:00Slatina - Gloria Buzău
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Targu
12:00Dunărea Călărași - Metaloglobus Bucureşti
12:00Resita - Concordia Chiajna
12:00Ripensia Timisoara - ACSF Vointa Turnu Magurele
12:00Viitorul Pandurii Targu - Unirea Slobozia
12:00Tümen - Nosta Novotroitsk
12:00North Bangkok Üniversitesi - Inter Bangkok
12:00Saraburi United - Rajpracha
12:00Udon United - Mahasarakham United
12:00Ria Vung - Sanna Khanh Hoa
12:00Binh Dinh - Hien
12:00Binh Phuoc - Hùng Vương An Giang
12:00Kawasaki Frontale - Tokyo
12:30Eastern Suburbs - Moreton Bay United
12:30Tampines Rovers - Albirex Niigata Singapore
13:00Kottmannsdorf - ASCO ATSV Wolfsberg
13:00Gabala - Sabah Bakü
13:00Slavia-Mozyr - Dinamo Brest
13:00Suzhou Dongwu - Jiangxi Liansheng
13:00Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu
13:00Broń Radom - Huragan Morag
13:00Jutrzenka Giebultow - Lewart AGS Lubartow
13:00Chelyabinsk - Lada-Tolyatti
13:00Chiangrai United - Bangkok Glass
13:00Nang - Thanh Hoa
13:00Song Lam Nghe An - Dinh
13:00Vicem Hai Phong - Quang Nam
13:00Gamba Osaka - Consadole Sapporo
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Konyaspor 1922
13:00Çorum Belediyespor - Ankara Demirspor
13:00Elazığspor - Eyüpspor
13:00Hacettepe - Hekimoğlu Trabzon
13:00Karacabey Belediyespor - Sakaryaspor
13:00Kardemir Karabükspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:00Kırşehirspor - Belediye Vanspor
13:00Mamak - Kırklarelispor
13:00Manisa - Sancaktepe Belediyespor
13:00Pendikspor - Tarsus İdman Yurdu
13:00Serik Belediyespor - Kastamonuspor
13:00Utaş Uşakspor - Şanlıurfaspor
13:00Zonguldak Kömürspor - Erzincanspor
13:001954 Kelkit Belediyespor - Silivrispor
13:00Erok Spor - Osmaniyespor
13:00Orduspor - Bayrampaşa
13:30Palo - Melilla
13:30Academica Clinceni - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep
14:00Blau-Weiß Linz - Rapid Wien
14:00Thimphu City - Transport United
14:00Helios Voru - Keila
14:00Tallinna Kalev - Narva Trans
14:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
14:00Al-Sinaat Al-Kahrabaiya - Al-Talaba
14:00Makhtaaral - Arıs
14:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomsko
14:00Covilhã - Porto
14:00Anzhi Makhachkala - Kuban
14:00Biolog-Novokubansk Progress - Mashuk-KMV Pyatigorsk
14:00Kuban Holding - Druzhba Maykop
14:00Orenburg - Zvezda Perm
14:00Tanzania Prisons - Polisi Tanzania
14:00Bankhai United - Kabin United
14:00Nonthaburi United - Grakcu Sai Mai United
14:00Chai - Customs United
14:00Kasetsart Üniversitesi - Ranong
14:00Buriram United - Muangthong United
14:00Rayong - Trat
14:00Asgabat - Sagadam
14:00Energetik Mary - Kopetdag Asgabat
14:00Buildcon - Lusaka Dynamos
14:00Kızıljar - Jetısu
14:00Rubin Kazan - Arsenal Tula
14:15Rotenberg - Rothis
14:30Gandzasar - Van
14:30Bangkok United - Port
14:35Shandong Luneng Taishan - Hebei China Fortune
14:35Guizhou Zhicheng - Pekin Spor Üniversitesi
15:00Eintracht Braunschweig - Nurnberg
15:00Erzgebirge - Holstein Kiel
15:00Paderborn 07 - Jahn Regensburg
15:00Osnabruck - Sandhausen
15:00Degerfors - Akropolis
15:00Uphusen - Blau-Weiss Lohne
15:00Blau-Weiss 90 Berlin - Hansa Rostock
15:00Zirə - Sabail
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Esbjerg - Fredericia
15:00Vanløse - Akademisk Boldklub
15:00EPS - PK-35 Helsinki
15:00Jazz - Tampereen Pallo-Veikot
15:00Kiffen 08 - Nurmijärven Jalkapalloseura
15:00Reipas Lahti - Viikingit
15:00Grankulla - Atlantis Helsinki
15:00Akatemia - SalPa
15:00JaPS - MiPK
15:00Kaarinan Pojat - Pallo-Iirot
15:00Kultsu - Honka
15:00Pallokerho Keski-Uusimaa - PEPO Lappeenranta
15:00Tampereen Ilves - Klubi-04
15:00Osijek - Hajduk Split
15:00Assyriska Turabdin - Trollhättan
15:00Lunds - Värnamo
15:00Sollentuna - Örebro Syrianska
15:00Vihiga United - Kisumu All Stars
15:00Kvik Halden - Fredrikstad
15:00Nasaf Qarshi - Kokand 1912
15:00Unia Janikowo - ŁKS Łódź
15:00Blonianka Blonie - Jagiellonia
15:00GPTS Avia Świdnik - Stal Kraśnik
15:00Korona Kielce - Wisłoka Dębica
15:00Chemik Police - Pogoń Szczecin
15:00Wasilkow - Legia Warsaw
15:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Siarka Tarnobrzeg
15:00Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale
15:00Polonia Bytom - Lechia Zielona Gora
15:00Stal Stalowa Wola - Wisla Pulawy
15:00Unia Swarzędz - Sokół Kleczew
15:00Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
15:00Zagłębie II Lubin - Record Bielsko-Biala
15:00Spartak Nalchik - Inter Cherkessk
15:00Inđija - Metalac Gornji Milanovac
15:00Al-Shorta Damascus - Al-Wahda SC Damascus
15:00Siam Navy - Phrae United
15:00Sisaket - Nakhon Pathom United
15:00Uthai Thani - Ayutthaya United
15:00Kolos Kovalevka - Olimpik
15:30Bristol City - Norwich City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
15:30Lichtenberg 47 - Hertha
15:30Carl Zeiss Jena - Eilenburg
15:30International Leipzig - Plauen
15:30Union Sandersdorf - der Fahner Hohe
15:30Blau-Weiss Zorbau - Oberlausitz Neugersdorf
15:301921 Krieschow - Ludwigsfelder
15:30Gorazde - Orašje
15:30Radnik Hadzici - Budućnost Banovići
15:30Simm-Bau - Jedinstvo Bihać
15:30Drezga - Ibar Rozaje
15:30Bokelj - Arsenal Tivat
15:30Grbalj - Jedinstvo Bijelo Polje
15:30Akritas Chlorakas - Digenis Akritas Morphou
15:30Anagennisi Dherynia - Kouris Erimi
15:30Digenis Ypsonas - Omonia Aradippou
15:30Onisilos Sotira - Zakakiou
15:30Othellos Athienou - Achyronas Liopetriou
15:30PAEEK - Omonia Psevda
15:30Xylotympou 2006 - Thoi Lakatamias
15:30Istogu - Dukagjini
15:30Ramiz Sadiku - Kek-U
15:30Ballkani - Besa Peć
15:30Legionovia Legionowo - Kutno
15:30Chernomorets Novorossiysk - Tuapse
15:30Dubocica - Sloga Kraljevo
15:30Borac Čačak - Dinamo Vranje
15:30Loznica - Radnički 1923
15:30Sheffield United - Manchester City
15:30Bristol City - Norwich City
15:452000 - Roskilde
16:00Cittadella - Monza Brianza 1912
16:00Gillingham - Sunderland
16:00Exeter City - Carlisle United
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Dynamo Dresden - Meppen
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
16:00Uerdingen 05 - Saarbrucken
16:00Verl - Zwickau
16:00Waldhof Mannheim - Magdeburg
16:001860 München - Duisburg
16:00Rot-Weiß Oberhausen - Wiedenbrück 2000
16:00Fortuna Köln - Borussia Dortmund
16:00Bergisch Gladbach 09 - 1 FC Cologne
16:00Lippstadt 08 - Wegberg-Beeck
16:00Rodinghausen - Sportfreunde Lotte
16:00Straelen - Alemannia Aachen
16:00Nuremberg - Aubstadt
16:00Bayreuth - Eichstätt
16:00Illertissen - SpVgg Greuther Fürth
16:00Viktoria Aschaffenburg - Schalding-Heining
16:00Mainz 05 - 08 Homburg
16:00Bahlinger - Hessen Kassel
16:00Astoria Walldorf - Rot-Weiss Koblenz
16:00Frankfurt - Pirmasens
16:00Steinbach - 1846
16:00Aalen - Elversberg
16:00Pipinsried - 1880 Wasserburg
16:00Pullach - 1860 München
16:00Landsberg - Jahn Regensburg
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Wolfenbuttel
16:00Rostocker - Neustrelitz
16:00Staaken - Strausberg
16:00ATUS Ferlach - Dellach-Gail
16:00Stadlau - Favoritner
16:00Furstenfeld - Heiligenkreuz
16:00Avusturya XIII - Koma Elektra
16:00Post - Wienerberg
16:00Retz - Ardagger
16:00Sport Union Mauer - Brigittenau
16:00Leotar - Drina Zvornik
16:00Podrinje Janja - Zeljeznicar Banja Luka
16:00Krupa na Vrbasu - Tuzla City
16:00Flambeau Centre - Olympic Star
16:00Elephants - Vital'O
16:00Aarhus Fremad - Jammerbugt
16:00Tårnby - Avarta
16:00Boldklubben Frem - Aarhus
16:00Brabrand - Oure
16:00Holbæk B&I - Holstebro
16:00Næsby - Dalum
16:00Skovshoved - KFUM BK Roskilde
16:00Taraji Wadi Al-Nes - Hilal Al-Quds
16:00Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
16:00Dugopolje - Dinamo Zagreb
16:00Junak Sinj - Bijelo Brdo
16:00Grobnican - Nehaj
16:00Vuteks Sloga Vukovar - Nask Nasice
16:00Zagora Unešić - GOSK Dubrovnik
16:00Primorac Biograd na Moru - Uskok
16:00Virovitica - Mladost Zdralovi
16:00Ahead Eagles - Excelsior
16:00Bradford Park Avenue - Chorley
16:00Arucas - Palmas
16:00Oskarshamns - Lindome
16:00Tvååkers - Motala
16:00Kuala Lumpur - Kuching
16:00Ħamrun Spartans - Gżira United
16:00Tarxien Rainbows - Gudja United
16:00Smouha Sporting Club - Masr
16:00Sotra - Vard Haugesund
16:00Gornik Konin - Jarota Jarocin
16:00Górnik Zabrze - Pniowek Pawlowice Slaskie
16:00Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
16:00Goczalkowice-Zdroj - Foto-Higiena
16:00MMKS Concordia Elblag - Olimpia Zambrów
16:00Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00Piast Żmigród - Energetyk ROW Rybnik
16:00Polonia-Stal - Miedz Legnica
16:00Radunia Stezyca - Mieszko Gniezno
16:00Sokół Aleksandrów Łódzki - MLKS Znicz Biala Piska
16:00Gloria Popesti-Leordeni - Axiopolis
16:00Bursaspor - Boluspor
16:00Avantul Periam - Progresul Ezeris
16:00Blejoi - Kids Tampa Brasov
16:00Bradu Borca - Ceahlăul Piatra Neamț
16:00Kosarom Pașcani - Foresta Suceava
16:00Sporting Liesti - Oțelul Galați
16:00Real Madrid - Huesca
16:00Sanmartin - Gloria
16:00Oltenita - Afumaţi
16:00Ramnicu Sarat - Bacău
16:00Dante Botosani - Somuz Falticeni
16:00Cluj Sanatatya - Hunedoara
16:00Înainte Modelu - Agricola Borcea
16:00Jiul Petrosani - Gilortul Targu Carbunesti
16:00Oradea - Somesul
16:00Petrolul Potcoava - Flacara Moreni
16:00Progresul Spartac Bükreş - Balotesti
16:00Somcuta Mare - Luceafărul Oradea
16:00Sporting Juniorul Vaslui - Știința Miroslava
16:00Voluntari - Steaua Bucuresti
16:00Volna Kovernino - KAMAZ Naberezhnye Chelny
16:00Namungo - Dodoma
16:00Simba - Mwadui
16:00Ramtha - Al-Sareeh
16:00Olympiacos - Apollon Smyrni
16:00Forest Rangers - Nkana
16:00Green Buffaloes - Woon-jae
16:00Kabwe Warriors - Green Eagles
16:00Lumwana Radiants - Nkwazi
16:00Zanaco - Indeni
16:15Erbil - Zakho
16:30Akhmat - Krasnodar
16:30Spartak Moskova - Rostov
16:30Austria Klagenfurt - Amstetten
16:30Admira Dornbirn - Nenzing
16:30FC - Lustenau 07
16:30Bistra - Segesta
16:30Maksimir - Karlovac
16:30Ponikve - Trešnjevka
16:30Spansko - Lučko
16:30Cjarlins Muzane - Luparense
16:45Puskás Akadémia - Zalaegerszegi
17:00Mikkelin Palloilijat - Vaasan Palloseura
17:00Musan Salama - Jaro
17:00Akatemia - MYPA
17:00Slaven Belupo - Osijek
17:00Orijent - Solin
17:00Gefle - Vasalunds
17:00Linköping City - Qviding
17:00Skövde - Eskilsminne
17:00Utsiktens - Torns
17:00Paganese Calcio 1926 - Teramo
17:00Pro Vercelli 1892 - Giana Erminio
17:00Paris - Stade Malherbe Caen
17:00Podgorica - Petrovac
17:00Limassol - Ermis Aradippou
17:00Volga Ulyanovsk - Zenit-Izhevsk
17:00Colo-Colo - Deportes Iquique
17:00Čukarički - Novi Pazar
17:00FK - Zlatibor
17:00Voždovac - Backa Topola
17:00Turun Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho
17:00Dalkurd - Jönköpings Södra
17:00Crotone - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Paris FC - Caen (beIN SPORTS HD 4)
17:00Krotone - Atalanta
17:00Leoben - Bruck an der
17:00Muzinga - Dynamic
17:00Hobro - Fremad Amager
17:00B.93 Copenhagen - Sydvest 05
17:00Brønshøj - Hillerod
17:00Levadia Tallinn - Tammeka Tartu
17:00Ekenäs - Oulu
17:00Gnistan - KPV
17:00Kotka - Kajaani
17:15Maccabi Petah Tikva - Hapoel Haifa
17:30Schalke 04 - Rot-Weiss Essen
17:30Schwaz - Kufstein
17:30Real Valladolid - Covadonga
17:30Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Munich
17:30Arminia Вielefeld - Borussia Dortmund
17:30Eintracht Frankfurt - Werder Вremen
17:30Augsburg - Mainz 05
17:45Sporting de Gijón - Numancia
17:45Amorebieta - Barakaldo
17:50Al-Hilal - Dhamk
18:00Cartagena - Albacete Balompié
18:00ChievoVerona - Cosenza Calcio
18:00Ascoli Calcio 1898 - Pordenone Calcio
18:00Brescia Calcio - Virtus Entella
18:00Unione Venezia - Empoli
18:00Vicenza Calcio - Pisa 1909
18:00Burton Albion - Blackpool
18:00Doncaster Rovers - Lincoln City
18:00Fleetwood Town - Oxford United
18:00Ipswich Town - Crewe Alexandra
18:00Milton Keynes Dons - Wimbledon
18:00Peterborough United - Shrewsbury Town
18:00Portsmouth - Charlton Athletic
18:00Rochdale - Bristol Rovers
18:00Swindon Town - Hull City
18:00Wigan Athletic - Northampton Town
18:00Barrow - Bradford City
18:00Cheltenham Town - Forest Green Rovers
18:00Crawley Town - Cambridge United
18:00Imst - Telfs
18:00Leyton Orient - Bolton Wanderers
18:00Donau - Schwechat
18:00Mansfield Town - Walsall
18:00Harlow Town - Chalfont St Peter
18:00Newport County - Harrogate Town
18:00Athletic - Whitstable Town
18:00Salford City - Oldham Athletic
18:00Atherton Collieries - City of Liverpool
18:00Southend United - Port Vale
18:00Basford United FutbolClub - Alvechurch
18:00Stevenage - Grimsby Town
18:00Bognor Regis Town - Tooting & Mitcham United
18:00Tranmere Rovers - Morecambe
18:00Corby Town - Hednesford Town
18:00Nordsjælland - Midtjylland
18:00Dorchester Town - Gosport Borough
18:00Dundee United - Ross County
18:00United of Manchester - Marske United
18:00Livingston - Motherwell
18:00Frome Town - Farnborough
18:00Bromley - Eastleigh
18:00Leatherhead - Potters Bar Town
18:00Dover Athletic - Altrincham
18:00Loughborough Dynamo - Bedford Town
18:00King's Lynn Town - Woking
18:00Mickleover Sports - Dereham Town
18:00Maidenhead United - Solihull Moors
18:00Moneyfields - Kidlington
18:00Stockport County - Weymouth
18:00Morpeth Town - Whitby Town
18:00Yeovil Town - Chesterfield
18:00Newcastle Town - Nuneaton Town
18:00Bray Wanderers - Galway United
18:00Redcliffe - Bamber Bridge
18:00University College Dublin - Longford Town
18:00Rushall Olympic - Barwell
18:00Stratford Town - Kidsgrove Athletic
18:00Tamworth - Banbury United
18:00Athlone Town - Shelbourne
18:00Al-Duhail - Sadd
18:00Dundee - Raith Rovers
18:00Dunfermline Athletic - Queen of the South
18:00Greenock Morton - United
18:00Inverness - Arbroath
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Luton Town - Brentford (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea
18:00Oleksandriya - Desna Chernihiv
18:00Bournemouth - Derby County
18:00Barnsley - Watford
18:00Luton Town - Brentford
18:00Middlesbrough - Nottingham Forest
18:00Millwall - Huddersfield Town
18:00Preston North - Birmingham City
18:00Queens Park Rangers - Cardiff City
18:00Stoke City - Rotherham United
18:00Swansea City - Blackburn Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday
18:15Athletic Bilbao - Sevilla
18:30Belenenses - Farense
19:00Rennes - Brest (beIN SPORTS HD 4)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
19:00Galatasaray - Ankaragücü
19:00Bull Salzburg - Swarovski Tirol
19:00Pölten - Ried
19:00Hartberg - Austria Wien
19:00Soçi - Lokomotiv Moskova
19:00Stade Rennais - Stade Brestois 29
20:00Inter - Parma (beIN SPORTS HD 3)
20:00Heart of Midlothian - Hibernian
20:00Internazionale Milano - Parma
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
20:30Charleroi - Cercle Brugge (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Liverpool - West Ham United
20:30Borussia Monchengladbach - Leipzig
20:30Osasuna - Atletico Madrid
20:45Twente - Zwolle
21:00Ave - Moreirense
22:00Ajax - Fortuna Sittard
22:00Groningen - VVV-Venlo
22:30Dallas - Houston Dynamo
22:45Bologna - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
22:45Bologna 1909 - Cagliari Calcio
22:45Club Brugge - Mechelen (tivibu SPOR 3 HD)
23:00Nantes - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Willem - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Ceará Sporting Club
23:00Deportivo Alavés - Barcelona
23:00Nantes - Paris Saint-Germain
23:30Marítimo - Nacional da Madeira
01:00Coritiba Foot Ball Club - Atlético Clube Goianiense
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Sport Club Internacional
03:00Fortaleza - Fluminense FutbolClub
03:30Nashville - Chicago Fire Soccer Club
12:00FC - Ural Sverdlovsk Bölgesi
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Çaykur Rizespor - Kayserispor
14:00Khimki - Zenit Saint Petersburg
14:15Heracles Almelo - Utrecht
14:30Udinese Calcio - Milan
14:30Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
15:00Saint-Étienne - Montpellier
15:00Aston Villa - Southampton
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
15:00Kilmarnock - Glasgow Rangers (tivibu SPOR HD)
15:00St. Etienne - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
16:00Real Betis - Elche
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
16:30Rotor Volgograd - CSKA Moskova
16:30FC Emmen - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Emmen - Feyenoord
16:30Sparta Rotterdam - Heerenveen
16:30Rapid Wien - Rheindorf Altach
16:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Wolfsberger
17:00Angers - Nice
17:00Dijon - Lorient
17:00Nîmes Olympique - Metz
17:00Stade de Reims - Strasbourg
17:00Newcastle United - Everton
17:00Spezia Calcio - Juventus
17:00Torino - Lazio
17:00Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
17:00Spezia - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:00Angers - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
17:30Celtic - Aberdeen
18:00Celta de Vigo - Real Sociedad
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
18:00Portimonense - Santa Clara
18:45PSV - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
18:45Eindhoven - Haag
19:00Monaco - Girondins de Bordeaux
19:00Tambov - Dynamo Moskova
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Monaco - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:00Sturm Graz - LASK Linz
19:30Manchester United - Arsenal
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha - Wolfsburg
20:00Roma - Fiorentina
20:00Napoli - Sassuolo Calcio
20:00Roma - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
20:00Napoli - Sassuolo (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
20:30Vicente - Vitoria Guimaraes
22:00AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Alkmaar - Waalwijk
22:00Flamengo - São Paulo
22:00Sport Club do Recife - Clube Atlético Paranaense
22:15Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
22:45Sampdoria - Genoa
22:45Sampdoria - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
23:00Lille - Lyon
23:00Valencia - Getafe
23:00Lille - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
23:00Sporting Lisbon - Tondela
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union
00:15Santos - Bajai
02:30Goiás Esporte Clube - Vasco da Gama
03:00Atlanta United - Cincinnati
03:00York City - York Red Bulls
03:30Montreal Impact - Orlando City Soccer Club
03:30England Revolution - United
03:30Sporting Kansas City - Minnesota United
03:30Toronto - Inter Miami
05:00Colorado Rapids - Seattle Sounders
06:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
06:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake
06:30San Jose Earthquakes - Los Angeles
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
20:00Warta Poznań - Legia Warsaw
20:30Fulham - West Bromwich Albion
21:45Braga - Famalicão
22:30Hoffenheim - Union Berlin
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Hellas Verona - Benevento Calcio
22:45Amiens - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Verona - Benevento (beIN SPORTS HD 3)
23:00Leeds United - Leicester City
23:00Villarreal - Real Valladolid
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Mineiro
00:00Boavista Porto - Benfica
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Clube Atletico Bragantino
18:30Schweinfurt 05 - Schalke 04
20:55Lokomotiv Moskova - Atletico Madrid
20:55Shakhtar Donetsk - Borussia Monchengladbach
23:00Atalanta - Liverpool
23:00Midtjylland - Ajax
23:00Manchester City - Olympiacos
23:00Porto - Olympique de Marseille
23:00Real Madrid - Internazionale Milano
23:00Bull Salzburg - Bayern Munich
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Everton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Huesca - Eibar (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00BB Erzurumspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
17:30Leipzig - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
18:15Barcelona - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.Dortmund - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Chelsea - Sheffield Utd (S SPORT HD)
20:30Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
13:30Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ankaragücü - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
13:30Y.Malatyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Getafe - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Kayserispor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Samsunspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Samsunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Leicester City - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:15Real Sociedad - Granada (spor SMART HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Manchester City - Liverpool (S SPORT HD)
20:00Leverkusen - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Levante - Alaves (spor SMART HD)
20:30Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART 2 HD)
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
09:00Egis - Seoul Samsung Thunders
09:00Ulsan Mobis Phoebus - Busan KT Sonicboom
10:15Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk - Ufimets
11:00Incheon ET Land Elephants - Wonju Dongbu Promy
13:00Bahçeşehir Klj - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
13:00CSKA Moskova - Moskova
13:00Bahçeşehir Koleji - Afyon Belediye
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
14:00Khimki-Podmoskovie - Kupol-Rodniki
14:35Shanxi Fenjiu Loongs - Fujian Quanzhou Bank
15:00Runa - Uralmash
15:15Petkimspor - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Socar Petkimspor - Galatasaray Medical Park
16:00Yeni Mamak Spor - Torku Konyaspor
17:00Gemlikspor - Akhisar Belediyespor
17:00Sigortam.Net - Merkezefendi Belediyesi
17:00Yalova Spor - Anadolu Basket
17:00Nidaros Jets Trondheim - Fyllingen
17:00Kolossos Rodou - Harilaos Trikoupis
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Bursaspor
18:00Kataja Basket Club - Kauhajoen Karhu
18:00Lapuan Korikobrat - Kouvot Kouvola
18:00UU-Korihait Uusikaupunki - Salon Vilpas Vikings
18:00Ionikos Nikeas - Peristeri
20:00Tofaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Tofaş - Fenerbahçe
20:00Real Betis - Delteco
22:45Bruixa Dor Manresa - Bilbao Basket
13:00Fethiye Bld. - Beşiktaş (tivibu SPOR 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Zaragoza (spor SMART 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Basket Zaragoza 2002
14:30Unicaja Málaga - Obradoiro
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
18:00FIATC Joventut Badalona - Estudiantes Madrid
19:00Burgos - Baloncesto Fuenlabrada
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Valencia Basket - Real Madrid (spor SMART 2 HD)
20:30Valencia - Real Madrid Baloncesto
22:00Gran Canaria - Saski Baskonia
22:00Barcelona Bàsquet - Iberostar Tenerife Canarias
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - Unics Kazan (tivibu SPOR HD)
20:30Peristeri - VEF Riga (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Bamberg (tivibu SPOR HD)
22:30Pınar Karşıyaka - Fortitudo Bologna (tivibu SPOR HD)
22:30Strasbourg - Lietuvos Rytas (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac40.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac40.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.