Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac40.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
23:15Real Oviedo - LogroñésCANLI
23:00Sevilla - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
23:00B.Dortmund - Zenit (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
23:00Manchester United - Leipzig (beIN SPORTS HD 3)CANLI
23:00Juventus - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)CANLI
23:00Club Brugge - Lazio (beIN SPORTS HD 4)CANLI
23:00Roda JC Kerkrade - Fortuna SittardCANLI
22:54Bastion Minsk - Energetik MinskCANLI
22:45Borussia Dortmund - Zenit Saint PetersburgCANLI
22:45Club Brugge - LazioCANLI
22:45Ferencvárosi - Dynamo KyivCANLI
22:45Juventus - BarcelonaCANLI
22:45Manchester United - LeipzigCANLI
22:45Sevilla - Stade RennaisCANLI
22:30Bournemouth - Bristol CityCANLI
22:30Birmingham City - Huddersfield TownCANLI
22:30Derby County - Cardiff CityCANLI
22:30Luton Town - Nottingham ForestCANLI
22:30Rotherham United - Sheffield WednesdayCANLI
22:30Finn Harps - Patrick's AthleticCANLI
21:45Preston North - MillwallCANLI
21:45Santos - Ceará Sporting ClubCANLI
21:45Everton de Viña del - Colo-ColoCANLI
21:45Bandeirante - AraçatubaCANLI
21:45Tupã Futebol Clube - Grêmio PrudenteCANLI
21:45Stade Briochin - OrléansCANLI
21:45Ranheim Fotball - Stjørdals-BlinkCANLI
00:00Atlantico - Atletico Vega Real
00:00Delfines Del Este - Atletico Pantoja
00:00Marathón - Vida
00:00Real Sociedad Tocoa - Motagua
00:00Sporting San Jose - Municipal Pérez Zeledón
00:00Academia Puerto Cabello - Carabobo
00:45Sporting Lisbon - Vicente
01:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
01:15Centro Atlético Fénix - Huachipato
01:15Club Atlético Lanús - São Paulo
01:15Club Atlético Nacional - River Plate Montevideo
01:15Sportivo Luqueno - Defensa y Justicia
02:00York Red Bulls - İngiltere Revolution
02:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Olimpia
02:00Club Celaya - Venados
02:00Junior Managua - Chinandega
02:30Cincinnati - Sporting Kansas City
02:30Orlando City Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
02:30Toronto - York City
03:00United - Columbus Crew
03:00Minnesota United - Colorado Rapids
03:00Detroit United - City United
03:00Deportes Quindío - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:00Barrio Mexico - Aserrí
03:00Yaracuyanos - Atlético Venezuela
03:30Dallas - Inter Miami
03:30Club Atlético Vélez Sársfield - Peñarol
03:30Vasco da Gama - Caracas
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Cali
03:30Clube Atlético Paranaense - Flamengo Regatas
03:30Sport Club Corinthians Paulista - América Futebol Clube Minas Gerais
03:40Once Caldas - Envigado Fútbol Club
04:00Juventus FC Managua - Managua
04:00Club Deportivo Honduras Progreso - Real C.D. España
04:00Platense Puerto Cortes - Real De Minas
04:00Municipal Jalapa - Real Estelí
04:05Correcaminos - Tapatio
05:00Alajuelense - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
05:00Walter Ferreti - Diriangén
05:00Portland Timbers - Los Angeles Galaxy
05:30Los Angeles - Houston Dynamo
05:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
06:05Universidad de Guadalajara - Atletico Morelia
10:00Meizhou Hakka - Hangzhou Greentown
10:30Wuhan Zall - Qingdao Hainiu
11:00Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk - Ryazan
11:00Binh Thuan - Tien Giang
11:00Chi Minh City - Cong An Nhan
11:30Trieu Minh - Dinh
11:30TTBD Phu Dong - Kon
12:00Tensung - High Quality United
12:00Vietnam - Dong
12:00Tuan Tu Phu - Nang
12:30Dong Nai - Vinh Long
13:00Edirnespor - Fatsa Belediyesi
13:00Kemerspor 2003 - Çankaya
13:00Manisaspor - 1877 Alemdağ Spor
13:00Mongol Zhongyou - Shaanxi Athletic
13:15Southport Warriors - Nerang Soccer Club
14:00Batman Petrolspor - Yalovaspor
14:00Çarşambaspor - Arhavispor
14:00Çengelköyspor - Halide Edip Adıvar
14:00Karşıyaka - Cizrespor
14:00Şile Yıldızspor - Gölcükspor
14:00Somaspor - Çatalca Spor
14:00Tepecik Belediye Spor - Fethiyespor
14:00Kaluga - Salyut Belgorod
14:00Khimki-M - Khimik-Arsenal
14:00Kvant Obninsk - Saturn Ramenskoe
14:00Al-Jaish Damascus - Al-Talia
14:30Lori - Urartu
14:30Nyíregyháza Spartacus - Paksi
14:35Guizhou Renhe - Shenyang Urban
14:35Jiangsu Sainty - Shanghai Dongya
15:00Lech Poznań - Olimpia Elbląg
15:00Avangard Kursk - Strogino Moskova
15:15Sai - Than Quảng Ninh
15:15Viettel - Hanoi T&T
17:00Fakel Voronezh - Znamya Noginsk
17:15Dhafra Club - Fujairah
17:15Jazira Club - Ittihad Kalba
17:30Saint Eloi Lupopo - Renaissance du Kongo
17:30Kuwait - Naser Sporting Club
17:30Khaitan Sporting Club - Fahaheel
17:45Olimpija Ljubljana - AŠK Bravo Publikum
17:50Al-Batin - Al-Raed
18:00Metallurg Vidnoye - Krasnyy
18:00Sokol Saratov - Metallurg Lipetsk
18:30Alcorcón - Sporting de Gijón
18:30Muaither - Al-Shahaniya Sports Club
18:30Aswan - Al-Ittihad Al-Sakndary
19:00Fgura United - Pembroke Athleta
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
19:30Rapid București - Mioveni
19:30Cobresal - Santiago Wanderers
19:30Mura 05 - Maribor
19:45Al-Arabi SC Kuwait - Qadsia
19:45Al-Sahel Kuwait - Kazma Sporting Club
19:50Al-Qadisiyah - Al-Taawon
20:00Wasl - Nasr Dubai
20:00Flora Tallinn - Nomme United
20:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
20:00Club Xelajú - Antigua
20:00Aluminij - Domžale
20:15Bastia - Stade Lavallois
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
20:55Lille - Celtic (beIN SPORTS HD 2)
20:55AEK Athens - Leicester City (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55AC Milan - Sparta Prag (beIN SPORTS HD 4)
20:55Milan - Sparta Prague
20:55Athens - Leicester City
20:55Feyenoord - Wolfsberger
20:55Crvena Zvezda - Slovan Liberec
20:55Gent - Hoffenheim
20:55Karabağ - Villarreal
20:55LASK Linz - Ludogorets 1945
20:55Lille - Celtic
20:55CSKA Moskova - Dinamo Zagreb
20:55Royal Antwerp - Tottenham Hotspur
20:55Sivasspor - Maccabi Tel Aviv
20:55Zorya Luhansk - Braga
21:00Mirandés - Real Zaragoza
21:00Tenerife - Lugo
21:00Mallorca - Málaga
21:00Sirius Fotboll - Fotboll
21:00Preussen Munster - Sportfreunde Siegen
21:00Westfalia Herne - Sprockhövel
21:00Veracruz Vitoria St Antao - Ferroviario do Cabo
21:00Leioa - Tropezón
21:00El-Entag El-Harby - Misr El-Makasa
21:3009 Dortmund - Paderborn 07
21:30Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda - Independente
21:30Andrews - Pietà Hotspurs
22:00Stade Lausanne-Ouchy - Grasshopper Club Zürich
22:00Tigres Futbol Club - Deportivo Pereira
22:00Universidad de Concepción - Club Universidad de Şili
23:00Real Sociedad - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
23:00Benfica - Standard Liege (beIN SPORTS HD 4)
23:00AS Roma - CSKA Sofya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Omonia - Eindhoven
23:00Arsenal - Dundalk
23:00Alkmaar - Rijeka
23:00Benfica - Standard Liège
23:00Cluj - Young Boys
23:00Granada - PAOK
23:00Molde - Rapid Wien
23:00Nice - Hapoel Be'er Sheva
23:00Rangers - Lech Poznań
23:00Real Sociedad - Napoli
23:00Roma - CSKA Sofia
23:00Slavia Prague - Bayer 04 Leverkusen
23:00Leones - Rionegro Aguilas
23:00Real Santander - Boyacá Chicó
23:15Naxxar Lions - Zebbug Rangers
23:15Qormi - San Gwann
23:30Sabadell - Leganés
23:30Rayo Vallecano - Fuenlabrada
23:30Club Independiente Santa - Patriotas
23:30Carlos Mannucci - Cusco
00:00Club Deportivo Árabe Unido - Sporting San Miguelito
00:00Zamora - Monagas
01:00Clube Atletico Bragantino - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Club Sol de América - Club Deportivo Universidad Católica
01:15Coquimbo Unido - Estudiantes de Mérida
01:15Union de Santa - Club Sport Emelec
01:45Cúcuta Deportivo - Equidad
02:00Ituano Futebol Clube - Brusque Futebol Clube
02:00Alianza de Panama - Tauro
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Esporte Clube Juventude
03:30Melgar - Bajai
04:00Guadalupe - Cartaginés
04:00Real Madriz - Deportivo Ocotal
04:10Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga
06:00Atlético San Luis - Mazatlan
11:00Ordabası - Tobol Kostanay
11:30Huda Hue - Mang Fico Tay Ninh
11:30FC - XSKT Can Tho
11:30Đồng Tâm Long An - TDCS Dong Thap
14:00Astana - Kayrat
14:30Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Karamah
15:00Al-Wathba - Hurriya
15:00Harjaleh - Hutteen
15:00Jableh - Al-Foutoua Deir ez-Zor
15:00Tishreen - Al-Sahel Tartus
16:00Dubrava - Rudeš
16:00Hrvatski Dragovoljac - Sesvete
16:00Kaysar - Kaspiy
17:15Ajman Club - Hatta Club
17:15Al-Wahda Abu Dhabi - Shabab Al-Ahli Dubai
18:00Cherno More Varna - CSKA Sofia 1948
18:00Maan - Al-Ahli Sports Club Amman
19:00Inter Zapresic - Kustosja
19:00Enosis Neon Paralimni - Doxa Katokopias
19:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
19:00Sport Boys Warnes - Sport Huancayo
19:00Chrobry Głogów - Odra Opole
19:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
19:00Argesul Pitesti - Voluntari
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor
20:00Ain - Sharjah
20:00Baniyas - Khor Fakkan
20:00Viborg - Helsingør
20:00Međimurje - Opatija
20:00Nieciecza - Raków Częstochowa
20:00Ostrowiec Swietokrzyski - Górnik Zabrze
20:00Sokol Ostroda - Warta Poznań
20:00Vojvodina - Bačka Palanka
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Shakhtar Donetsk - Mariupol
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:00Fatih Karagümrük - Erzurumspor
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa
20:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
20:15Lokomotiv Plovdiv - Montana
20:30Hamburg - St. Pauli (S SPORT 2 HD)
20:30Avusturya Wien - Liefering Salzburg
20:30Juniors - Grazer
20:30Lafnitz - Kapfenberger
20:30Wacker Innsbruck - Horn
20:30Fortuna Düsseldorf - Heidenheim
20:30Hamburger - Pauli
20:45Ajax - Almere City
20:45Helmond Sport - Maastricht
21:00Viktoria Köln - Lübeck
21:00Kolding - Hvidovre
21:00Larnaca - Paphos
21:00Vejle Boldklub - Randers
21:15Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
21:30Estoril Praia - Cova da Piedade
22:00Lierse Kempenzonen - Lommel
22:00Thun - Aarau
22:00Widzew Łódź - Legia Warsaw
22:00Dinamo București - Astra Giurgiu
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
22:30Schalke 04 - Stuttgart
22:45Coventry - Reading (beIN SPORTS HD 2)
22:45Genk - Eupen
22:45Coventry City - Reading
23:00Marsilya - Lens (beIN SPORTS HD 4)
23:00Wolverhampton - Crystal Palace (S SPORT HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
23:00FC - Graafschap
23:00Breda - N.E.C.
23:00Olympique de Marseille - Lens
23:00Wolverhampton - Crystal Palace
23:00Eibar - Cádiz
23:30Sporting Cristal - Carlos Stein
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Deportivo Llacuabamba
23:30Paços de Ferreira - Porto
02:00Bogotá - Fortaleza Zipaquira
04:00Unión Magdalena - Valledupar
04:30Club Necaxa - Deportivo Toluca
06:06Club Tijuana - Pachuca
06:30Juarez - Querétaro
07:00Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima
08:00Oita Trinita - Urawa Red Diamonds
09:00Seoul - Incheon United
09:00Gangwon - Suwon Samsung Bluewings
09:00Seongnam Ilhwa Chunma - Busan IPark
09:00Shonan Bellmare - Yokohama
10:00Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
10:30Tianjin Teda - Dalian
11:00Kashima Antlers - Nagoya Grampus
11:00Okjetpes - Taraz
12:00Comuna Recea - Poli Timisoara
12:00Slatina - Gloria Buzău
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Targu
12:00Dunărea Călărași - Metaloglobus Bucureşti
12:00Resita - Concordia Chiajna
12:00Ripensia Timisoara - ACSF Vointa Turnu Magurele
12:00Viitorul Pandurii Targu - Unirea Slobozia
12:00Ria Vung - Sanna Khanh Hoa
12:00Binh Dinh - Hien
12:00Binh Phuoc - Hùng Vương An Giang
12:00Kawasaki Frontale - Tokyo
13:00Slavia-Mozyr - Dinamo Brest
13:00Gamba Osaka - Consadole Sapporo
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
13:30Academica Clinceni - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:30Giresunspor - Ümraniyespor
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep
14:00Blau-Weiß Linz - Rapid Wien
14:00Tallinna Kalev - Narva Trans
14:00Viljandi Tulevik - Legion Tallinna
14:00Unia Janikowo - ŁKS Łódź
14:00Covilhã - Porto
14:00Kızıljar - Jetısu
14:00Rubin Kazan - Arsenal Tula
14:30Swit Skolwin - Cracovia
14:35Shandong Luneng Taishan - Hebei China Fortune
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Esbjerg - Fredericia
15:00Vanløse - Akademisk Boldklub
15:00Osijek - Hajduk Split
15:00Degerfors - Akropolis
15:00Inđija - Metalac Gornji Milanovac
15:00Kolos Kovalevka - Olimpik
15:00Eintracht Braunschweig - Nurnberg
15:00Erzgebirge - Holstein Kiel
15:00Paderborn 07 - Jahn Regensburg
15:00Osnabruck - Sandhausen
15:30Bristol City - Norwich City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
15:30Bristol City - Norwich City
15:30Sheffield United - Manchester City
15:452000 - Roskilde
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Dynamo Dresden - Meppen
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
16:00Uerdingen 05 - Saarbrucken
16:00Verl - Zwickau
16:00Cittadella - Monza Brianza 1912
16:00Waldhof Mannheim - Magdeburg
16:001860 München - Duisburg
16:00Aarhus Fremad - Jammerbugt
16:00Tårnby - Avarta
16:00Boldklubben Frem - Aarhus
16:00Brabrand - Oure
16:00Holbæk B&I - Holstebro
16:00Næsby - Dalum
16:00Skovshoved - KFUM BK Roskilde
16:00Dugopolje - Dinamo Zagreb
16:00Junak Sinj - Bijelo Brdo
16:00Ahead Eagles - Excelsior
16:00Gillingham - Sunderland
16:00Olympiacos - Apollon Smyrni
16:00Real Madrid - Huesca
16:00Bursaspor - Boluspor
16:00Menemen Belediyespor - Ankaraspor A.Ş.
16:00Göztepe - Alanyaspor
16:30Austria Klagenfurt - Amstetten
16:30Akhmat - Krasnodar
16:30Spartak Moskova - Rostov
16:45Puskás Akadémia - Zalaegerszegi
17:00Crotone - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Paris FC - Caen (beIN SPORTS HD 4)
17:00Paris - Stade Malherbe Caen
17:00Hobro - Fremad Amager
17:00B.93 Copenhagen - Sydvest 05
17:00Brønshøj - Hillerod
17:00Levadia Tallinn - Tammeka Tartu
17:00Turun Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho
17:00Ekenäs - Oulu
17:00Gnistan - KPV
17:00Kotka - Kajaani
17:00Mikkelin Palloilijat - Vaasan Palloseura
17:00Musan Salama - Jaro
17:00Akatemia - MYPA
17:00Slaven Belupo - Osijek
17:00Orijent - Solin
17:00Dalkurd - Jönköpings Södra
17:00Atletico Arezzo - Triestina Calcio
17:00Paganese Calcio 1926 - Teramo
17:00Pro Vercelli 1892 - Giana Erminio
17:00Limassol - Ermis Aradippou
17:00Čukarički - Novi Pazar
17:00FK - Zlatibor
17:00Voždovac - Backa Topola
17:00Krotone - Atalanta
17:30Arminia Bielefeld - B.Dortmund (A Spor HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Slavia Sofia - Botev Plovdiv
17:30Real Valladolid - Covadonga
17:30Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk
17:30Köln - Bayern Munich
17:30Arminia Вielefeld - Borussia Dortmund
17:30Eintracht Frankfurt - Werder Вremen
17:30Augsburg - Mainz 05
17:45Amorebieta - Barakaldo
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
18:00Luton Town - Brentford (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Nordsjælland - Midtjylland
18:00Bournemouth - Derby County
18:00Barnsley - Watford
18:00Luton Town - Brentford
18:00Middlesbrough - Nottingham Forest
18:00Millwall - Huddersfield Town
18:00Preston North - Birmingham City
18:00Queens Park Rangers - Cardiff City
18:00Stoke City - Rotherham United
18:00Swansea City - Blackburn Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday
18:00Dundee - Raith Rovers
18:00Dunfermline Athletic - Queen of the South
18:00Greenock Morton - United
18:00Inverness - Arbroath
18:00Dundee United - Ross County
18:00Livingston - Motherwell
18:00ChievoVerona - Cosenza Calcio
18:00Ascoli Calcio 1898 - Pordenone Calcio
18:00Brescia Calcio - Virtus Entella
18:00Unione Venezia - Empoli
18:00Vicenza Calcio - Pisa 1909
18:00Burton Albion - Blackpool
18:00Doncaster Rovers - Lincoln City
18:00Fleetwood Town - Oxford United
18:00Ipswich Town - Crewe Alexandra
18:00Milton Keynes Dons - Wimbledon
18:00Peterborough United - Shrewsbury Town
18:00Burnley - Chelsea
18:00Portsmouth - Charlton Athletic
18:00Athletic Bilbao - Sevilla
18:00Rochdale - Bristol Rovers
18:00Swindon Town - Hull City
18:00Wigan Athletic - Northampton Town
18:00Barrow - Bradford City
18:00Cheltenham Town - Forest Green Rovers
18:00Crawley Town - Cambridge United
18:00Exeter City - Carlisle United
18:00Leyton Orient - Bolton Wanderers
18:00Mansfield Town - Walsall
18:00Newport County - Harrogate Town
18:00Salford City - Oldham Athletic
18:00Southend United - Port Vale
18:00Stevenage - Grimsby Town
18:00Tranmere Rovers - Morecambe
18:00Billericay Town - Ebbsfleet United
18:00Braintree Town - Hemel Hempstead Town
18:00Dartford - Havant & Waterlooville
18:00Dulwich Hamlet - Chelmsford City
18:00Eastbourne Borough - Welling United
18:00Hungerford Town - Dorking Wanderers
18:00Maidstone United - Concord Rangers
18:00Oxford City - Hampton & Richmond Borough
18:00Slough Town - Bath City
18:00Albans - Chippenham Town
18:00Bradford Park Avenue - Chorley
18:00Curzon Ashton - Darlington
18:00Fylde - Farsley Celtic
18:00Gloucester City - Chester
18:00Guiseley - Brackley Town
18:00Kidderminster Harriers - Blyth Spartans
18:00Southport - Boston United
18:00Spennymoor Town - Hereford
18:00Telford United - Alfreton Town
18:00Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
18:00Bromley - Eastleigh
18:00Dover Athletic - Altrincham
18:00Halifax Town - Wealdstone
18:00King's Lynn Town - Woking
18:00Maidenhead United - Solihull Moors
18:00Stockport County - Weymouth
18:00Wrexham - Sutton United
18:00Yeovil Town - Chesterfield
18:00Athlone Town - Shelbourne
18:00Clyde - Peterhead
18:00Cove Rangers - Partick Thistle
18:00Dumbarton - Airdrie United
18:00Falkirk - East Fife
18:00Forfar Athletic - Montrose
18:00Albion Rovers - Brechin City
18:00Cowdenbeath - Stenhousemuir
18:00Edinburgh City - Elgin City
18:00Stirling Albion - Annan Athletic
18:00Stranraer - Queen's Park
18:00Real Oviedo - Marino de Luanco
18:00Académica de Coimbra - Oliveirense
18:00Oleksandriya - Desna Chernihiv
18:15Beerschot Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven
18:15Atromitos - Giannina
18:15Volos - Larissa
18:30Belenenses - Farense
18:30Roda JC Kerkrade - Den Bosch
18:30Mutilvera - Calahorra
19:00Rennes - Brest (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
19:00Stade Rennais - Stade Brestois 29
19:00Soçi - Lokomotiv Moskova
19:00Altınordu - Bandırmaspor
19:00Galatasaray - Ankaragücü
19:00Burgos - Langreo
19:00Budapest Honvéd - Mezőkövesd-Zsóry
19:00Club Cienciano Cusco - Universidad Técnica de Cajamarca
19:00Pogon - Radomiak Radom
19:00Partizan Belgrade - Mačva Šabac
19:00Spartak Trnava - Zemplín Michalovce
19:00Pohronie - ViOn Zlaté Moravce
19:00MŠK Žilina - Senica
19:00ŠK Slovan Bratislava - Nitra
19:00Bull Salzburg - Swarovski Tirol
19:00Pölten - Ried
19:00Hartberg - Austria Wien
19:05Istra 1961 - Hajduk Split
19:30Sundsvall - Örgryte
19:30Östers - Halmstads
19:30Chiasso - 1900
19:30APOEL - Apollon Limassol
19:45Beroe Stara Zagora - Arda Kardzhali
20:00Inter - Parma (beIN SPORTS HD 3)
20:00Grenland - Sarpsborg 08
20:00Internazionale Milano - Parma
20:00Botoșani - Batrana Doamna
20:00Heart of Midlothian - Hibernian
20:20Hartlepool United - Torquay United
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Charleroi - Cercle Brugge (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
20:30R. Charleroi - Cercle Brugge
20:30Borussia Monchengladbach - Leipzig
20:30Liverpool - West Ham United
20:30Osasuna - Atletico Madrid
20:30Stal Mielec - Piast Gliwice
20:30Chaves - Vilafranquense
20:30Dynamo Kyiv - Dnipro-1
20:30Lamia - Panathinaikos
20:45Twente - Zwolle
21:00Ajaccio - Troyes
21:00Nancy - Châteauroux
21:00Chambly - Dunkerque
21:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
21:00Havre - Pau
21:00Rodez Aveyron Football - Auxerre
21:00Valenciennes - Clermont Foot
21:00Servette - Zürich
21:00Ave - Moreirense
21:00Schaffhausen - Kriens
21:15Universidad San Martín - Deportivo Binacional
21:30Fehervar - Ferencvárosi
22:00Ajax - Fortuna Sittard
22:00Groningen - VVV-Venlo
22:30Haugesund - Aalesunds
22:30Dallas - Houston Dynamo
22:30Hermannstadt - Universitatea Craiova
22:45Bologna - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
22:45Club Brugge - Mechelen
22:45Bologna 1909 - Cagliari Calcio
22:45Westerlo - Royale Union Saint-Gilloise
22:45Club Brugge - Mechelen (tivibu SPOR 3 HD)
23:00Nantes - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Nantes - Paris Saint-Germain
23:00Deportivo Alavés - Barcelona
23:00Willem - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Ceará Sporting Club
23:30Marítimo - Nacional da Madeira
23:30Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Envigado Fútbol Club
23:30Alianza Universidad - Club Universitario de Deportes
01:00Coritiba Foot Ball Club - Atlético Clube Goianiense
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Sport Club Internacional
02:00Atlas - Puebla
02:00Millonarios Fútbol Club - Club Atlético Nacional
02:00Ayacucho - Melgar
03:00Fortaleza - Fluminense FutbolClub
03:30Nashville - Chicago Fire Soccer Club
04:00Club Universidad Nacional - Guadalajara
06:06Monterrey - Cruz Azul
12:00FC - Ural Sverdlovsk Bölgesi
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor
13:30Çaykur Rizespor - Kayserispor
14:00Khimki - Zenit Saint Petersburg
14:15Heracles Almelo - Utrecht
14:30Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
14:30Udinese Calcio - Milan
15:00Kilmarnock - Glasgow Rangers (tivibu SPOR HD)
15:00St. Etienne - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
15:00Aston Villa - Southampton (S SPORT HD)
15:00Kilmarnock - Rangers
15:00Saint-Étienne - Montpellier
15:00Aston Villa - Southampton
15:30Greuther Furth - Hannover 96
15:30Karlsruher - Darmstadt 98
15:30Würzburger Kickers - Bochum
15:30Anderlecht - Royal Antwerp
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Odense Boldklub - Horsens
16:00Real Betis - Elche
16:00Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:00Konyaspor - İstanbul Başakşehir
16:30FC Emmen - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Elfsborg - Norrköping
16:30Sirius Fotboll - Kalmar
16:30Mjällby - Östersunds
16:30Rotor Volgograd - CSKA Moskova
16:30Emmen - Feyenoord
16:30Sparta Rotterdam - Heerenveen
16:30Rapid Wien - Rheindorf Altach
16:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Wolfsberger
17:00Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
17:00Spezia - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:00Angers - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Reggina Calcio - SPAL
17:00Mjøndalen - Molde
17:00Angers - Nice
17:00Dijon - Lorient
17:00Nîmes Olympique - Metz
17:00Stade de Reims - Strasbourg
17:00Newcastle United - Everton
17:00Spezia Calcio - Juventus
17:00Torino - Lazio
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
17:30Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
17:30Celtic - Aberdeen
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
18:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
18:00Copenhagen - Lyngby Boldklub
18:00Lugano - Young Boys
18:00Gallen - Basel
18:00Celta de Vigo - Real Sociedad
18:00Portimonense - Santa Clara
18:45PSV - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
18:45Eindhoven - Haag
19:00Monaco - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Monaco - Girondins de Bordeaux
19:00Tambov - Dynamo Moskova
19:00Adana Demirspor - Samsunspor
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
19:00Sturm Graz - LASK Linz
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
19:30Falkenbergs - Djurgårdens
19:30Hammarby - Häcken
19:30Göteborg - Örebro
19:30Manchester United - Arsenal
20:00Napoli - Sassuolo (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Roma - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Kristiansund - Bodø-Glimt
20:00Rosenborg - Start
20:00Sandefjord Fotball - Brann
20:00Stabæk Fotball - Viking
20:00Hertha - Wolfsburg
20:00Roma - Fiorentina
20:00Napoli - Sassuolo Calcio
20:15Standard Liège - Oostende
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
20:30Granada - Levante
20:30Vicente - Vitoria Guimaraes
22:00AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Alkmaar - Waalwijk
22:00Flamengo - São Paulo
22:00Sport Club do Recife - Clube Atlético Paranaense
22:15Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
22:15Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion
22:30Strømsgodset - Vålerenga Fotball
22:45Sampdoria - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45Waasland-Beveren - Gent
22:45Sampdoria - Genoa
23:00Lille - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
23:00Frosinone Calcio - Cremonese
23:00Lille - Lyon
23:00Valencia - Getafe
23:00Sporting Lisbon - Tondela
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hatayspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Hoffenheim - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Amiens - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Verona - Benevento (beIN SPORTS HD 3)
23:00Leeds United - Leicester (S SPORT HD)
23:00Villarreal - Valladolid (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Manchester United (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Karabağ (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gaziantep FK - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30Werder Bremen - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Southampton - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Elche - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
15:30Everton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Alanyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00BB Erzurumspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
16:00Adanaspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Huesca - Eibar (spor SMART HD)
17:30Leipzig - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
18:15Barcelona - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.Dortmund - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Chelsea - Sheffield Utd (S SPORT HD)
20:30Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Atletico Madrid - Cadiz (spor SMART HD)
23:25Timberwolves - CavsCANLI
23:25Russian Bears - Asian TigersCANLI
23:00Janus Fabriano - San Giobbe ChiusiCANLI
22:45Brescia - Levallois MetropolitansCANLI
22:30Reyer Venezia Mestre - Bahçeşehir KolejiCANLI
22:30Geko PSA Sant Antimo - Virtus Arechi SalernoCANLI
22:00Primorska Koper - Hopsi PolzelaCANLI
22:00Avangard Kyiv - Brodyagi KyivCANLI
03:40Bucaros Bucaramanga - Sabios de Manizales
07:30Zhejiang Lions - Shanxi Fenjiu Loongs
11:00Phoenix Fuel Masters - Alaska Aces
11:30Guang Xi Wei Zhuang - Anhui Wenyi
13:00Egis - Anyang
13:45Talk 'N Text Tropang Texters - Nlex Road Warriors
14:35Guangdong Southern Tigers - Shanghai Dongfang Sharks
15:00Shougang Beijing Ducks - Fujian Quanzhou Bank
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Zenit Basket - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
20:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Žalgiris
20:00CSKA Moskova - Valencia
21:04Sodertalje Kings - Fryshuset
22:05Maccabi Fox - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
22:05Maccabi Tel Aviv - Fenerbahçe
23:00Real Madrid - Bayern Münih (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Real Madrid Baloncesto - Bayern Munich
23:15Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
19:30Basket Zaragoza 2002 - Unicaja Málaga
20:00Khimki Moskova - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
20:00Khimki - Crvena zvezda
21:00Olympiakos - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Olympiacos SFP Pireus - Anadolu Efes
22:15Baloncesto Fuenlabrada - FIATC Joventut Badalona
22:15Iberostar Tenerife Canarias - Gran Canaria
22:30Baskonia - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
23:00Saski Baskonia - Barcelona Bàsquet
13:00Bahçeşehir Klj - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Real Betis - Delteco
22:45Bruixa Dor Manresa - Bilbao Basket
13:00Fethiye Bld. - Beşiktaş (tivibu SPOR 2 HD)
14:30MoraBanc Andorra - Basket Zaragoza 2002
14:30Unicaja Málaga - Obradoiro
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
18:00FIATC Joventut Badalona - Estudiantes Madrid
19:00Burgos - Baloncesto Fuenlabrada
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Valencia - Real Madrid Baloncesto
22:00Gran Canaria - Saski Baskonia
22:00Barcelona Bàsquet - Iberostar Tenerife Canarias
16:00Nesibe Aydın - Botaş (tivibu SPOR HD)
20:00Falco Szombathely - Lublin (tivibu SPOR HD)
20:30Keravnos - Tofaş (tivibu SPOR HD)
21:00JL Bourg - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Dijon - Nymburk (tivibu SPOR HD)
22:30Zaragoza - Nizhny Novgorod (tivibu SPOR HD)
17:00Galatasaray - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
20:00Galatasaray - Bakken Bears (tivibu SPOR HD)
20:00Tsmoki Minsk - Cholet Basket (tivibu SPOR HD)
20:30AEK - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
22:00Energia Trento - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30BS Sassari - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
23:30Anton Veremei - Danylo ChychinCANLI
23:30Alexander Pogrebnoy - Maxim SpilnichenkoCANLI
23:17Vyacheslav Kudryavtsev - Arseniy VlasovCANLI
23:00Anton Bondarik - Ilya TorsunovCANLI
23:00Gennady Urbanovich - Nikita StarkouCANLI
22:44Aleksandr Afanasenko - Ruslan LavrentievCANLI
22:00Anton Bezkorovayniy - Maxim MorozovCANLI
21:55Vladimir Sandrkin - Ivan GetmancevCANLI
21:45Ines Murta - Nastasja Mariana SchunkCANLI
21:15Piotr Paliukhovich - Pavel LeonchikCANLI
23:45Sara Gambogi - Dorka Drahota Szabo
01:00Renata Zarazua - Harmony
01:00Veronica Cepede Royg - Peyton Stearns
01:30Lisa Mays - Renee McBryde
01:45Maria Camila Osorio Serrano - Kyoka Okamura
02:30Maverick Banes - John-Patrick Smith
03:30Destanee Aiava - Abbie Myers
05:30Jordan Smith - Benard Bruno Nkomba
06:30Olivia Gadecki - Olivia Tjandramulia
07:30Valentina Ivanov - Alexandra Bozovic
08:30Akira Santillan - Moerani Bouzige
09:00Emil Ruusuvuori - Jordan Thompson
09:05Yevseyev/Safwat - Vasilevski/Erlich
09:30Rinky Hijikata - Kody Pearson
10:00Middelkoop/Nys - Mclachlan/Skugor
10:30Arevalo/Brkic - Bopanna/Nielsen
10:30Malene Helgo - Nikola Breckova
10:30Nuria Brancaccio - Lovric
10:30Oana Georgeta Simion - Simona Ogescu
10:30Selena Janicijevic - Martina Colmegna
10:30Thomas Fancutt - Dane Sweeny
10:30Adrian Mannarino - Yuichi Sugita
11:00Facundo Diaz Acosta - Jacopo Berrettini
11:00Lucas Gerch - Matija Pecotic
11:00Uladzimir Ignatik - Petros Tsitsipas
11:00Alexandra Cadantu - Howard
11:00Ioana Loredana Rosca - Tamira Paszek
11:00Martha Matoula - Magdalini Adaloglu
11:00Melania Delai - Valeriya Olyanovskaya
11:00Monika Kilnarova - Irene Lavino
11:00Nina Stadler - Nika Radisic
11:00Colin Sinclair - Skander Mansouri
11:00Lisa Ponomar - Alice Robbe
11:00Weronika Falkowska - Carole Monnet
11:00Alessandro Bega - Asrawy
11:00Houkes - Felix Corwin
11:00Petros Chrysochos - David Poljak
11:00Vladyslav Orlov - Ryan Nijboer
11:00Francesca Jones - Réka-Luca Jani
11:00Jaqueline Adina Cristian - Elena Gabriela Ruse
11:30Jesse Delaney - Cameron Green
12:00Andreas Seppi - Mackenzie Mcdonald
12:30Kaia Kanepi - Andrea Lazaro Garcia
12:30Vera Zvonareva - Katarina Zavatska
14:00Grammatikopoulou/Jani - Christian/Ruse
14:00Der Hoek/Schoofs - Lumsden/Sezer
15:00Benoît Paire - Mikhail Kukushkin
12:00Frances Tiafoe - Egor Gerasimov
12:00Tommy Paul - John Millman

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac40.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac40.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.